Martaberta lõngalõksus

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Martaberta lõngalõksus

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 439 total)
  • Autor
    Postitused
  • #280668 Reply
    Member

Hee, kallis Sandu! Mina ei sättinud kokku mitte midagi, mina lihtsalt ostsin juba kokkusätitud lõnga ;). aga jah, teatavates värvikombinatsioonides on roosa täitsa lahe värv…

#280669 Reply
    Member

Minu pühad möödusid vardaid klõbistades ja täna saan teile näidata labakindaid.
    Kindad 1 on tellimustöö ja värvimuutus on uue omanikuga kooskõlatud. Kootud on nadLäänemaa kirjaga aga mingit seost ei ole Läänemaaga ei minul ega ka uuel omanikul. Lihtsalt mulle meeldis see muster niii väga!

Kindad 2 on minu omad ja mulle endale meeldivad nad õite hullusti. Kootud
    mingi Kihnu mustri modifikatsiooni järgi. Mustri leidsin Käsitöö Albumi nr 20 mustrilehelt. Punane vits kindapäras ei näita minu värvipimedust, vaid aitab kurjameid eemal hoida. See olla vanarahva tarkus. Muide, tegemist on mu esimese kootud vitsaga 😉

#280670 Reply
    Member

No Sul olid ikka töökad pühad :) Aga kindad on ausad, ilusate mustritega ja vat see punane vits meeldib minusugusele harakale eriti!

#280671 Reply
    Member

Väga kenad kindad kauniste mustritega! Kena aastavahetust!

#280672 Reply
    Susa
    Member

Ma olen ka täielik selliste mustrite fänn! Kunagi olid emal tööjuures Kihnu troide hunnikud, küllap sellepärast on need mustrid ka südamesse jäänud.
    Punane vits paneb kinda mõnusalt särama – nagu Rudolfi nina ;)

#280673 Reply
    Member

Tänan teid kõiki,armsad inimesed! Selle”Kihnuainelise”mustri leidin ma hiljem tegelikult ka Kihnu Roosi kindakirjaraamatust. Võiks ju küsida küll, et mis seos on siis ühel idavirukal ja Kihnul- ega olegi, lihtsalt minu kodukihelkonna kindakirjad on minu jaoks liiga tagasihoidlikud 😆

#280674 Reply
    Member

Uue aasta esimene töö on valmis saanud, sõbranna mehe tellitud tagasihoidliku mustriga sõrmikud. Loodan, et Helme kaardikirjalise mustriga kootud sõrmikud on piisavalt tagasihoidlikud. Sõbrannale endale on sõrmikud juba varrastele loodud ja seal ma õnneks ennast tagasi hoidma ei pea :D

#280675 Reply
    Member

Väga uhked sõrmikud.
    Mulle tõesti meeldivad.
    Kuid ise pole ma veel elus mitte 1 paari sõrmikutega maha saanud.
    Aga sinu töö on kiitmist väärt :D

#280676 Reply
    Kissu
    Member

No aga väga ausad sõrmikud ju. Mõni võib tagasihoidlik ka olla, paistavadki teised rohkem silma ;)

#280677 Reply
    Member

:D Seda tagasihoidmise-asja pean ma veel natuke arendama.

#280678 Reply
    Member

Uuel aastal ei ole ma mitte maganud vaid ikka kudutööd ka teinud. Lihtsalt müts naabrinaisele ja kindad sõbrannale ei ole veel fotoka ette sattunud. Aga omanikud kannavad neid juba.
    Täna nikerdasin tellimise peale ühe prossi valmis. See on sõbrapäevakingitus kallile sõbrale, kes selle mult tellis. Mulle hirmsasti meeldib teha asju kingisaaja tellimuse peale :D Peaaegu ei mingit eksimise või puussepanemise võimalust.

#280679 Reply
    Guest

Üheaegselt nii õrn kui ka jõuline – väga kena pross !

#280680 Reply
    Member

Aitäh Sant! See oli innustav hinnang.

#280681 Reply
    Member

Kuna kaks viimast nädalat on kulgenud enamuse ajast õppimise ja koolitööde tähe all, siis esitlen pisitöid.
    Esimeseks Amanda-pross. Et miks ma isegi ilusat ja kahtlemata autori-väärtusega asja ümber tegema ronisin? Asi oli lihtsalt selles, et prossi nõel läks katki ja kui juba nagunii parandad, siis ikka pisut omamoodi, eksju.
    Ennetades noomuseid ja näpugaviibutusi võtsin Amandaga ühendust ja küsisin täitsa otse, et mida ta minu plaanist arvab. Ja Amanda arvas hästi- siit siis ka julgus. Amanda leiate te siit, kuigi ma ausõna ei usu, et ükski isetegija ei teaks Amanda blogi.

Teine töö on teiseringi poest pärit lõngast tellimussokid naabrinaisele, kes väljendas oma soovi “Koo mulle sellised edevad ja pitsilised poosetamise sokid ja koo neile ikka korralikud sääred ka (pikad siis)”
    Sokid said sellised, muster pärit siit. Esthereid olen ma juba ammu kududa tahtnud, nüüd siis avanes lõpuks võimalus.

#280682 Reply
    Member

Minule meeldivad need Sinu värsked sokid kohe üliväga.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 439 total)
Reply To: Martaberta lõngalõksus
Your information: