Martaberta lõngalõksus

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Martaberta lõngalõksus

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 439 total)
  • Autor
    Postitused
  • #280743 Reply
    Member

i87y Te ei tea, KUI rõõmsaks te mu teete oma sõnadega!

#280744 Reply
    Guest

Nuu, loodetavasti piisavalt, et Mott uusi asju nikerdada kasvaks järjest suuremaks ja karvasemaks ;)

#280745 Reply
    Member

Loodetavasti! Suuri ja asjalikke asju teha pole mingit motti 🙄 St vaja teha oleks, aga mina ja poolik töö ning selle töö tegemiseks vajaminev lõng asume hetkel eri paigus. Ja pooleliolev asi, mis on minu kõrval, ei ole jälle piisavalt atraktiivne… Aga ega inimene ei peagi ennast kogu aeg piitsutama, et on vaja ja mis sa laiskled jne.
    Mina naudin elu täiega 8) Ja elu nautimise juurde käib mul prossitegemine :D
    Siin nad siis on, mu tänased potsukesed. Netis õpetatakse neid roose keerama liimiga. Tuleb tunnistada, et see on puhas jama. Liimiga on koos kõik, riie, ümbrus, käed, aga mis kokku ei hakka on riie ja alusmaterjal. Seega minu soovitus- kasutage vana ja head niidiga kinnitamise varianti
    Mis te arvate, mis mu lemmiklill on?

#280746 Reply
    Member

Mõnnad potsukesed. Kuigi peaks pakkuma Su lemmiklilleks roosi, siis miskipärast kaigub kõrvus: sini-lillllll, sini-lillllllll…….. Aga see on vist kevade süü.

#280747 Reply
    laurosa
    Member

Mulle väga meeldivad Sinu pitssallid!!!

#280748 Reply
    Member

Aitäh laurosa!

Muide, minu lemmiklill ei ole elusast peast kohe kindlati mitte roos. Roose meeldib mulle teha ;), aga armastan ma lilli, mida üldiselt inimesed peavad surnuaialilledeks- kallad, krüsanteemid

#280749 Reply
    Member

Näedsas, kuu möödas, nigu tipsti ja pole ühtegi asjakest ette näidata. Tegelikult natuke on.
    Lubatud vankriteki all põõnab juba üsna ammu meie pere kõige uuem inimene, aga pilti pole mahti olnud teha, tekki näitan seega kunagi tulevikus.

Traati ja klaasi ei ole tükk aega puutunud, selle eest aga kudusin natuke.
    Tegin veel ühe kaaresalli. Kuskilt midagi maha ei viksinud, st tekkis nagu tekkis minu peas ja käte vahel. Ideid noppisin küll nii blogidest, kui netist, aga üksühele kuskilt maha ei teinud.

Suur soe mai on käes ja mina koon kirikindaid. Olen kodus üsna koledasti haige ja mida ma muud ikka oskasin ette võtta, kui hakata kinnast nokitsema.
    Said sellised, muster NN1972/11 mustrilehelt, lõng Jõgeva 8/2 (natuke on veel järgi…)ja Red Heart DK. See RH oli sellel korral vardal nagu, vabandage väljendust, tatt. Ma olen seda lõnga enne ka kudunud, aga kunagi pole ta nii vedel olnud 🙄
    Tegelikult on nendel kinnastel ka LUGU, mis ulatub talve ja Kopli trammi. Sõitsin ükskord töölt koju ja märkasin sellise mustriga kindaid ühel vanaproual käes. Ilusad olid. Ja tahtsin endale ka (mitte vist isegi niivõrd kanda, kui just kududa). Nüüd kevadel lappasin vanu mustrilehti ja voila! muster olemas.

#280750 Reply
    Guest

Jälle põhjust õhata ja suud maigutada. Kindamuster meeldib mulle ka aga… no see sall… ilus ! Ilus ! Väga ilus ! smile_flirty Nii see lõnga värvikombinatsioon kui eriti just see, et oled nõnda kena servapitsi salli äärde sättinud !

#280751 Reply
    Member

Aitäh sulle, kallis Sandu! :)

#280752 Reply
    Member

Tead, mina jõudsin kohe mitumitu korda mõelda, et kuhusaometikadunudoled???!!!

Uhhh.. õnneks oled tagasi.

Ja kirikindad maikuus on väga korraliku käsitöölise tunnus. Talv tuleb ju nagunii ootamatult :)

#280753 Reply
    Member

Kaunid kindad!

#280754 Reply
    Member

Aitäh teile!

#280755 Reply
    Member

Oi tasub mul ainult natuke orbiidilt eemal olla, kui sul kohe uued tegemised platsis.
    Oled igati usin ja nii sall kui ka kindad on vahvad.
    Mulle on sinu tegemised alati sümpaatsed olnud :D

#280756 Reply
    Guest

Kenad värvid ja lahe muster neil kinnastel.
    Ja sall on igati edev :)

#280757 Reply
    Member

Tänan ilusate sõnade eest!

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 439 total)
Reply To: Martaberta lõngalõksus
Your information: