Martaberta lõngalõksus

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Martaberta lõngalõksus

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 439 total)
  • Autor
    Postitused
  • #8612 Reply
    Member

Peale pikka kaalumist ja vingerdamist edevus vs kahlused, et kas ikka kõlbab oma tegemisi laiadele hulkadele(kes ise on reeglina ikka VÄGA kõvad tegijad) näidata…
    Liisk on langenud ja võitis edevus 😳 Eneseõigustuseks pean ma lisama veel ka seda, et mult on korduvalt küsitud minu blogi aadressi. Seda mul pole- blogi siis.
    Loodan, et siia aegajalt tekkivad postitused ajavad selle asja ka korda, ehk on isegi blogi peaprooviks vms

Aga alustame siis algusest.
    Juba mõnda aega olen ma pidanud Nagis mingit omalaadeset pildipäevikut oma tegemistest (huvilised on oodatud vaatama)

Kõikide tööde mustrit olen nõus jagama ja teen seda igati hääl meelel.
    andmed tehtu kohta üritan ka kirja panna(mis materjal, palju kulus, vardasuurus ja muu sellelaadne)

Aga täna esitlen kahte asja.

Esimene on ajalooga asi- minu linikukamps, mille jälgede ajamisega õigupoolest algas minu elus “isetegija-periood”
    Nii et lubage esitleda- kaua tehtud, marineerinud pikalt korvis ja oodanud inspiratsiooni/tunnet/selgust mustri lugemises/inspiratsiooni….
    aga valmis ma ta sain ja teada sain ma ka selle, miks nt Ravelrys sellise vurfiga kampsuneid tavaliselt pinnalaotusena pildistatakse 😉
    Nad nimelt näevad põrandal paremad välja, kui seljas…oeh… aga valmis ma ta sain ja isegi kõnnin temaga linna vahel, endal peas vasardamas kunagi Reesi blogist loetud “näe, tädil linik seljas “
    http://nagi.ee/photos/martaberta/15578893/in-set/224879/

Kootud Jõgeva 8/3 lõngast, ringvardaga 3,5, mustri algus kuni käeaukudeni pärineb mingist Soome käsitööajakirjast, aga siis läks muster imelikuks ja edasi kasutasin omaloomingut

Teine tegemine on lihtne ja minu arust õrn kampsike viieaastasele.
    http://nagi.ee/photos/martaberta/15578899/in-set/224879/
    Kootud minimaalsete õmblustega (ainult mõni piste käeaukude juures ja krae kinnitamine).
    Muster Susa blogist , lõng akrüül Mamsell /kuskilt taaskasutusest ma kahtlustan), varras 2,5

Tänaseks kõik

#280579 Reply
    Susa
    Member

See on küll väga tervitatav uudis, et meiega oma näputöid jagama otsustasid hakata! :D
    Mõlemad kampsikud on lahedad! Kui tekile tohib keskele augu lõigata ja sellest saab pontšo, siis miks ei tohiks linikut selga panna ;)

Sinu Nagi piltide seas jäi silma väga-väga ilus lillades ja roosades toonides suur õlasall. Lihtsalt suurepärased värvid ja nii ilus sall!

Jõudu tööle ja pikka iga sellele teemale siin ;)

#280580 Reply
    AlleRaa
    Member

Ilusat käsitööd teed! Linikukamps ja sinine kamps ja boolero ja pitssallid! Boolero muster on huvitav, järjest kasvav (või kahavev, oleneb kust poolt vaadata).

#280581 Reply
    Member

Tänud hääde sõnade eest. icon_mersi
    See bolero on kootud Ravelry pildi järgi- algab varruka otsast ja seljal saavad kaks tükki kokku. Töö kuulub seriaali “Teha mõnusam, kui kanda”
    Kuigi ma olen neid booleroid lausa kaks tükki kudunud ja mõlemad lihtsalt ära andnud. Aga kududa oli mõnus 😉

#280582 Reply
    yllep
    Member

Väga vahva uudis, et siin omi tegemisi ikka ka nüüd näitad…mina saan siin alaline külaline olema :D Linikukamps on vahva, ma lugesin esimese hooga linikumamps 😉

#280583 Reply
    Moni
    Member

Mina käisin ka vaatamas, nii palju vahvaid asju! Pitssallid muidugi eelkõige ja see raamil pildistatud meeldis mulle oma toonide ja pitskoe poolest väga väga!

#280584 Reply
    Member

Ma vaatan suure huvi ja rõõmuga Su tegemisi!

Mäletan, kunagi ammmmmmuuuuuuuu, üht Sinu suure dekolteega suvist kudumit, no küll ma tahtsin endale ka siukest, proovisin kududa, aga äitulnd välja. Juba siis teadsin, et oled tegija, isetegija.

#280585 Reply
    Member

🙄 Tumevalge, ma vist mäletan millisest ülisuure dekolteega kampsunist Sa räägid :D See ei püsinud ju seljaski 😉 Tervisi mere taha ka!

#280586 Reply
    Member

Valmis järgmine kampsun Vingele Viiesele. Kampsuneid ja patsikumme ei ole ühel noorel daamil mitte iialgi piisavalt, eks ole 😉 Tänu sellele on minul suurepärane võimalus oma ideid rakendada ja rahul on mõlemad pooled.
    http://nagi.ee/photos/martaberta/15588749/in-set/224879/

Need isetgemised ei ole küll lõngaga seotud aga mina olen rahul 😉
    Esimene on diivanilaud hävitamisele kuuluvatest kastidest. Puhastasin, lihvisin, muutsin käepidemete asukohta, lakkisin ja selline ta sai. Ma ei saa küll öelda, et ma ta 100% ise tegin aga idee oli minult, ettevalmistustööd ka. Üks hea sõber saabus akutrelliga ja teostas idee lõplikult
    http://nagi.ee/photos/martaberta/15589063/

Teine puhas katsetus salfrätikutehnikaga deviisi all “Kui keeruline see ikka olla saab?” Ei olnudki ja nüüd on mul vannitoas Eriti Tähtsate Potsikute Kast
    8) Ei kasutanud ma mingit spetslakki ega midagi, lakkisin täiesti tavalise mööblilakiga, mis parasjagu diivanilaua tegemisel käepärast oli. Salfakad olid ka just täpselt sellised nagu nad olid, ehk siis mitte liiga head, aga oodata paremate ostmist ka ei saanud. Katsetada tuli nüüd ja kohe.

http://nagi.ee/photos/martaberta/15589087/

#280587 Reply
    AlleRaa
    Member

Maru head kastid, millest nii vahvaid asju teha saab! Kampsun ka lahe lapiline!

#280588 Reply
    Member

Kastid, mis on ju lihtsalt ühed kastid, tõsi küll, pisut toekamat sorti ülesehitusega. Ja neist saab siukese diivanilaua, et…. et….. no ägeda! Kui me endale diivanilauda ostsime, siis enamuse kõrguseks oli umbes 20cm, aga miks peab kõik nii maadligi olema? Sinu kastlaud paistab täpselt hea mugava kõrgusega olevat.

#280589 Reply
    Member

:D Kastid on tegelikult laskemoona kastid. Aga jah, mugav ja hea kõrgusega on ta küll.Toimib ka raamaturiiulina.
    Ja lauategemise üheks liikumapanevaks jõuks oligi just see, et samasuguse kokkulöödud kasti eest taheti poes vastikult palju raha saada. Ja mina olen kade raha niisama käest ära andma 😉

#280590 Reply
    Sokike
    Member

Kadedus on mõtlemapanev jõud! :D
    Tore laud, jah. Me vaatasime mehega ka kunagi poes sarnast kastlauda, aga ka ei raatsinud seda raha käest anda. Otsustasime, et meil pole niikuinii diivanilaua jaoks ruumi. :P

#280591 Reply
    Guest

kas oleks võimalik kellegagi kokku rääkida ning endale ka kuidagi selliseid lahedaid kaste saada?

#280592 Reply
    Sutsuke
    Member

See diivanilaud on küll ülilahe!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 439 total)
Reply To: Reply #280579 in Martaberta lõngalõksus
Your information: