Mannineni Rahvarõivaste ajalugu

Homepage Forums – ÜLDISED KÄSITÖÖTEEMAD – Käsitööraamatud Mannineni Rahvarõivaste ajalugu

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 69 total)
  • Autor
    Postitused
  • #233355 Reply
    Member

Apollo kodulehel on 1090.-. Ma vist suurest erutusest nägin numbrit tagurpidi :lol:.

#233356 Reply
    stuart
    Member

Nujah, pood paneb oma hinna juurde… 🙄
    Jummel inimesed, kui see sellise hinnaga on, siis ma ausalt ostaks pigem Tartust mõned ära ja tooks Tallinna inimestele ;)

#233357 Reply
    Member

Rahva Raamatus kah soolase hinnaga.

#233358 Reply
    Drex
    Member

@stuart wrote:

Nujah, pood paneb oma hinna juurde… 🙄
    Jummel inimesed, kui see sellise hinnaga on, siis ma ausalt ostaks pigem Tartust mõned ära ja tooks Tallinna inimestele ;)

Siis ma olen nõus sinu kaudu seda asja ajama, kasvõi postiga,
    aga Apollost ostma+saatekulu- ei hakka

#233359 Reply
    Member

Mina sain täna oma raamatu ka kätte. ;)

#233360 Reply
    Member

Saatsin täna oma Tartu sugulase muuseumisse raamatut ostma ja poole kuue ajal öeldi talle, et 15 minutit tagasi osteti viimane raamat ära. :(
    Tundub, et ei jää muud üle, kui raamatupoest osta, sest päris ilma ei tahaks küll mitte mingil juhul jääda.

#233361 Reply
    stuart
    Member

Sama siin, kui Drexile läksin ostma… 😥

Aga nüüd hakake inimesed hoolega kirjutama ja helistama ja uurima, et kas ikka veel trükitakse ;)

#233362 Reply
    Member

Kusjuures muuseumist oli lootust antud kordustrükiks, aga mina vist ei julge ikka sellele lootma jääda.

#233363 Reply
    Mareli
    Member

Minul ka õnnelikult raamat käes. No on ikka ka raamat….pole lihtsalt kordustrükk välja antud, aga ikka tänapäevastatud ja fotod kõik uuesti tehtud ja teksti muudetud. Supertöö !!!
    Saaremaast on ka väga palju infot, uuriti ju saari eriti põhjalikult, st. siit oli veel midagi uurida. :)
    Muigama paneb Saateks Uustrükile kirjutatu: “…. esmaväljaanne on muutunud niivõrd haruldaseks, et isegi ERM-is on vaid mõned eksemplarid…… Uus raamat on heaks allikaks rahvarõivaste valmistajatele, rahvakultuuri ja -kunsti õppijatele….”
    Ma ka tõesti loodan, et tehakse kordustrükk, sest no sellest 500-st ei jätku ka tavalistele inimestel, mis siis veel käsitöö-või rahvarõivaste õmblejatest-õppijatest rääkida. Ja kui sellist raamatut antakse välja korra 100 aasta jooksul, siis tuleks ikka ka tulevikule mõelda.
    Nüüd jääb veel oodata raamatu juurde kuuluvat albumit , H.Kurriku ja M.Kaarma raamatuid ka.Loodetavasti antakse kunagi ka lõigete ja mustritega raamatud välja.

#233364 Reply
    Member

Lootma peab 😉

#233365 Reply
    Susa
    Member

Pean ütlema, et minul käis küll asjaajamine väga kiiresti!
    Ja raamat jõudis kohale juba siis kui ma seda veel oodatagi ei osanud :) Postiljon oli õnnelik, et mu keset teed kätte sai ja ei pidanud kogu päev seda suurt ja rasket raamatut kaasa vedama.
    Aga ümbrikust väljavõtmine oli tõesti elamus! Milline ilus ja soliidne kujundus!
    :)

#233366 Reply
    Member

@Mareli wrote:

Nüüd jääb veel oodata raamatu juurde kuuluvat albumit , H.Kurriku ja M.Kaarma raamatuid ka.

arvake ära, kui suur oli Kaarma-Voolma raamatu tiraaž? 30 000. ikka täitsa uskumatud numbrid, kui veneaegseid trükiarve vaatad.

#233367 Reply
    toopink
    Member

Lehitsen siin ka praegu oma värsket uhket eksemplari, Saatsin lapse ERM-ist ruttu ostma. Aitähh teile, armsad isetegijad, kui siit poleks seda foorumiteemat lugenud, oleksin küll maha maganud. Peab ikka tänapäeval mõnda raamatut krabama, kui ei taha ilma jääda. Hinda sel raamatul ju on, aga väga põnev lugemine-vaatamine ka. Ehk tehakse ikka juurde, et kõik soovijad saaksid.

#233368 Reply
    Member

@Mareli wrote:

Nüüd jääb veel oodata raamatu juurde kuuluvat albumit

Mul ka raamat õnnelikult käes ja oma rõõmsaks üllatuseks avastasin, et seesinane album, mis esimesel väljaandel on eraldi ilmunud, on uue väljaande vahel täiesti olemas.

#233369 Reply
    t7pi
    Member

muide, eile lõunal oli ERM’i letis vähemalt 1 raamat…

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 69 total)
Reply To: Mannineni Rahvarõivaste ajalugu
Your information: