Mannineni Rahvarõivaste ajalugu

Homepage Forums – ÜLDISED KÄSITÖÖTEEMAD – Käsitööraamatud Mannineni Rahvarõivaste ajalugu

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 69 total)
  • Autor
    Postitused
  • #6320 Reply
    Member

ERM andis 100. juubeli puhul välja Mannineni “Rahvarõivaste ajaloo” kordustrüki. Mulle teadaoleva info kohaselt on trükiarv ainult 500 ja raamatut saab osta praegu ainult Tartust muuseumist. Saab siiski tellida ka posti teel, ühendust tuleb võtta muuseumi raamatupidamisega (vt http://www.erm.ee kontaktide alt).
    Maksab 800 EEK.

#233311 Reply
    Mareli
    Member

See on küll hea uudis, huvitav, kust sul selline info, ma otsisin ka igalt poolt, aga sõnakestki ei leidnud. Miks küll selliseid asju nii salajas toimetatakse ? 🙄

#233312 Reply
    Member

Ilmselt kuna trükiarv on ainult 500?
    Ma kuulsin raamatu ilmumisest märtsi lõpus kõlapooga kursusel ja olen sellest ajast peale oodanud infot ning ERM’il silma peal hoidnud. Infot igastahes pole ka seal. Miskipärast väga salajaselt toimetatakse jah :S Aga luurevõrgustiku kaudu sain müügiinfoni :D Kes raamatut tahab kiirustagu :D

#233313 Reply
    stuart
    Member

Vat seda ma mitte ei taipa, miks nii vähe trükiti :S Ainuke lootus on see, et ehk trükitakse juurde ka, kui asi müüb… 🙄

#233314 Reply
    Mareli
    Member

Luurates ringi mööda netti, sain teada, et kuskilt Tallinnas saab seda ka osta. Kui teada saan kust, annan teilegi teada. Käed hakkasid kohe värisema, nii tahaks seda raamatut saada. 😯 Viimasel ajal ongi nii, et aja terve suguvõsa üle Eesti tagajalgadele, et mingit raamatut saada. (nagu ” Elumõnu ” ga oli) Kus see MASU nüüd on ??

#233315 Reply
    annejeanne
    Member

Ma saan aru, et praegusel hetkel ei taha kirjastused suuri väljaminekuid teha jne.jne.jne., aga kogu see lugu on minu meelest naeruväärne. On ju rusikareegel, et mida väiksem tiraaž, seda kallim on trükkimine: ma pole ekspert, aga ilmselt oleks olnud tunduvalt rentaablim (ja tulusam!) trükkida näiteks 1500 eksemplari hinnaga ā 500-600 krooni. See oleks tõenäoliselt tunduvalt kiiremini ära ostetud kui praegune 500/800.

#233316 Reply
    Member

Savitaks sa jõudsid minust ette :D . Ma eile just peilisin ERM kodulehte jne ning tahtsin infot ülesse panema hakata, kui info juba üleval. Vaata on ikka kursusel käimine kasulik, eriti kui selline vahva seltskond koos oli. Ma sain nüüd lisaks Isetegija ja inimese kokku viia 😉 . Kas oled mõne põneva kõlavöö valmis ka saanud? Mul on hetkel üks mõte juba olemas, kuid vaja võtta aega selle jaoks.
    Ma tellisin raamatu ka juba ära. Postikulu tuleb juurde 56.-

#233317 Reply
    keson
    Member

Mul käes, tänu Siuu kiirele reageerimisele 😉
    Aga trükitud kogus on olematu jah 😯
    Hind ikka kah päris krõbe 800.-

#233318 Reply
    Member

Aitähh info eest! mul nüüd tellitud ja makstud (jäigi see aasta sünnipäev pidamata, olen seda kingitust väärt küll 😉 ).
    Homsest siis agaralt postkasti valvama. Muuseumi poolt öeldi, et tellimine väga aktiivne ja pole kindel, et neid kauaks jätkub, nii et rutake kel huvi :D

#233319 Reply
    Mareli
    Member

Kust sa tellisid, ma ka üritasin meile saata, aga pole midagit vastust ???

#233320 Reply
    Member

Loodan, et kellegi privaatseid andmeid ei lekita, aga tegemist ju ametliku suhtluskanaliga, nii et ehk tohib. 😉 E-kiri allpool

From: Katrin Ilves [mailto:Katrin.Ilves@erm.ee]
    Sent: Thursday, April 16, 2009 3:11 PM
    Subject: raamat

Tere, kas soovite raamatu kätte saada posti teel, sel juhul lisandub postikulu 56.50, või saate ise järgi tulla?

Katrin Ilves
    Eesti Rahva Muuseum
    Raamatupidaja
    7350401

#233321 Reply
    Member

Sirvin ja silitan ärevusest värisevate kätega.
    See võiks täitsa “öökapi teoseks” jääda/saada. Põnev, huvitav, ilus.

#233322 Reply
    Mareli
    Member

Jah, ega seal mingit saladust pole tõesti. Ma saatsin päeva jooksul 2 meili, (Katrinile )ega saanud mingit vastust, mis teha, ootan veel homse päeva ka. Ehk näkkab, ei tahaks ilma küll jääda. Kui sinna helistasin, siis öeldi küll, et saatke aga meil, järelikult neil raamatud otsas veel pole.

#233323 Reply
    Member

Ma saatsin eile e-maili ja ootasin samuti pool päeva vastust. Siis helistasin ja rääkisin üle. Tunnikese pärast potsatas arve postkasti ja on juba tasutudki. Nüüd ootan paki teadet :tramp:

#233324 Reply
    Member

Mina jätsinkohe helisades oma andmed ja tunni jooksul tuli arve. Ei maksa e-postile lootma jääda. Ma ootan ERM üldmeililt juba 2 nädalat vastust :(
    Seega kes raamatu vastu huvi tunneb helistagu ja olgu “pealetükkivam”.
    ERMil on praegu juubeliüritustega kiired ajad (kuigi jah raamatupidajad on kontoris olemas).

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 69 total)
Reply To: Mannineni Rahvarõivaste ajalugu
Your information: