manni freeform õpituba

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu manni freeform õpituba

• This topic is empty.
Viewing 13 posts - 31 through 43 (of 43 total)
  • Autor
    Postitused
    Maki
    Member

@crazy wrote:

Või tegelikult vist heegeldatud spiraali mõtlesid. :?:

Spiraali jah :) Tänud, crazy, sain aru nüüd :)
    Selle bulli-junniga sain eile ise hakkama :)

Nicole
    Member

kas keegi oskab sellise reljeefse lille tegemiseks õpetust jagada?

Susa
    Member

On vist sarnane lill:
    Reljeefne lill
    Soomekeelne see õpetus seal küll, aga põhimõtteliselt nii, et:
    1. rida: 12 õhksilma rõngaks heegeldada
    2. rida: 24 kinnissilma rõnga peale
    3. rida: Tee 1 kinnissilm ja 12 õhksilma. Jäta 1 kinnissilm vahele ja kinnita kett järgmisse. Tee nii 12x. Tekitad lillele lehed.
    4. rida: 26 kinnissilma igasse kaarde.
    5. rida: Keera töö ringi. Jäta 1 kinnissilm vahele ja heegelda kaarde 24 ks (kinnissilma). Jäta 2 ks vahele.
    6. rida: Keera töö ringi. Jäta 1 ks vahele ja heegelda kaarde 22 ks. Sel ringil kinnita ks-d eelmise ringi ks-de tagumise aasa külge. Ehk siis:

Jäta 2 ks vahele.
    7. rida: Keera töö ringi. Jäta 1 ks vahele ja heegelda kaarele 21 ks nii, et kinnitad ks-d eelmise rea mõlema aasa külge ja eelmise rea keskmisse silma teed 2 ks. Jäta 2 ks vahele.
    8. rida: Keera töö ringi. Jäta 1 ks vahele ja heegelda kaarele 20ks nii, et kinnitad need eelmise ringi ks-de tagumise aasa külge. Eelmise rea keskmisse silma teed 2 ks. Jäta 2 ks vahele.
    9. rida: Keera töö ringi. Jäta 1 ks vahele ja heegelda kaarele 19 ks, nii, et kinnitad ks-d eelmise rea mõlema aasa külge ja eelmise rea keskmisse silma teed 2 ks. Jäta 2 ks vahele.
    10. rida: Keera töö ringi. Jäta 1 ks vahele ja heegelda 18 ks nii, et kinnitad need eelmise ringi silmade tagaosa külge ja teed keksmisse silma jälle 2ks. Jäta 2 ks vahele.
    Kinnita lõnga ots.

Hakkasin ise ka selle jutu järgi lille tegema, aga lõng sai otsa (kuigi paistis, et jätkub! 👿 ). Proovin õhtul uuesti!

Kuna tänaõhtusest proovimisest ei tulnud ikkagi midagi välja, siis ei saa ma õpetuse õigsuse kohta pead anda. Kui keegi proovimisega ette ei jõua, siis jätkan sellega homme!

Susa
    Member

Nii – lilleke on valmis ja tuli ilus välja! Ma ise olen väga rahul ja mõtlen, millise ff töö keskpunkt sellest saada võiks ;)
    Pilt lillest on üleval minu tänases blogijutukeses.

kikukas
    Member

annile suured, suured tänud põhjaliku õpetuse eest!

isetegija administratsioon

Member

Oooo! Pole tänu väärt :)
    Tore, kui keegi miskit uut teada sai.

Maki
    Member

@mann wrote:

Oooo! Pole tänu väärt :)
    Tore, kui keegi miskit uut teada sai.

Neid “keegisid”, kes targemaks said, on siin foorumis kindlasti üks kuni mitu! Nii et suured tänud ❗

Member

Ka mina tänan Manni ja ka teisi, kes on viitsinud välja otsida häid linke!
    Veel paar päeva ja mu lapselapsele vest valmis. Eks panen siis oma üllitise pildi ka netti.

Member

manni blogis on ikka vingeid ff lehekülgi (ma olen ka seal luurel käinud :P ), kus on tõelisi pärleid… ma olen just kotikesi piilunud 😉 viimase peal asjad… ja manni teksa kott ff-iga kaunistatud on kah ülemõistuse viimasepeal… 😯 ❗

Guest

Mindki tõmbab miski pidevalt manni lehele, müstilised tööd ja fantaasiapuuduse üle ei saa ta samuti kurta 😆

Mareli
    Member

Kas keegi on endale soetanud selle raamatu, kriso.ee saab seda tellida, maksab 261.-?
    Ei tea, kas on ikka sisutihe??

Susa
    Member

Mul on Amazonist see raamat tellitud ja ootan pakki – eile oli teele saadetud. Kui kohale jõuab jagan muljeid :)

Mareli
    Member

Tellisin ka ära, usun, et on huvitav raamat.

Viewing 13 posts - 31 through 43 (of 43 total)
  • The topic ‘manni freeform õpituba’ is closed to new replies.