M: Mahulise vatiini jäägid

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav M: Mahulise vatiini jäägid

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 79 total)
  • Autor
    Postitused
  • #161832 Reply
    Member

Mul enda omast juba pool läinud 😆 Lapse kilpkonnale täidis ja täna õmblesin kaks hiigelsuurt põrandapatja. Hea, kui on ikka kraami, mida südamest “raisata” saab :P

#161833 Reply
    vikike
    Member

hmm ma ikka sooviks ka, ja kas ma saaks ise järgi tulla?
    (kas sa saad seda sealt mööblifirmast) ma vajaks tegelt sealt kangast ja nahka, mida meile kunagi noortekeskusesse toodi)

#161834 Reply
    Member

Kõigile huvilistele: vatiini jätkub! Ei ole lõppu näha. See ei ole mööblifirmast, nad õmblevad igasugu paadikatteid ja kes teab mida veel. Vatiini kasutavad minuarust titevoodite pehmenduste õmblemisel.
    Saadke mulle meil hede@segers.ee see on mul terve päeva nina all.

#161835 Reply
    Member

´Kuna ise istun tõbisena kodus, saatsin oma mehe vatiini järele. Inimese, kes pole iialgi Tapal käinud ja kes on võimeline kodu taha metsa ka ära eksima. Aga üles leidis! Ja vatiinikoorma vedas ka koju, kaebas küll, et ta olla pool tundi Tapalt koduteed otsinud.
    Suur, suur aitähh Sulle Effu. Ma päris ehmatasin, kui seda hunnikut nägin. Nüüd kohe hulk aega mureta. Veelkord aitäh ja kalli-kalli ka Sulle

#161836 Reply
    Member

Suured suured tänud.Leidub ikka HÄID inimesi.

#161837 Reply
    Member

Mina ka veel kord tahan öelda SUURED SUURED TÄNUD Effule. Ma küll pole ise veel seda suurt hunnikut näinud, aga isa saatsin järgi ja homme jõuab hunnik minuni.
    Isa ütles koti suuruse kohta: ” Hea, et ma tööautoga (kastiga 😉 ) läksin, sest audisse vist poleks küll ära mahtunud 😆
    Ühesõnaga, ma juba nii põnevil ja ideid täis 🙄

#161838 Reply
    Minuliisu
    Member

mina tänan ka effut…kuidas ma selle kotitäie nüüd tapalt kätte saan ei teagi 🙄 Sõbrannale ta autosse ei mahu 😳
    Aga küll võimaluse leian

#161839 Reply
    Member

Saaremaal olles eioskagi mingit logistilist plaani välja mõelda, et ka sellest vatiinijagamisest osa saada……. senz3

#161840 Reply
    Member

Bussiga saab ju ka saata 😉

#161841 Reply
    Member

Oh! Oleksin ka huvitatud vatiini jääkidest! Ei tea kas mõned Pärnakad ka oleksid huvitatud sellest ja ka mõni saaks ka Tapale sõita neile järgi? Kahjuks ise kohale ei saa tulla. Kui leiaks mõne lahenduse selles osas kuidas kätte saada see kotitäis vatiini siis oleks tore.

#161842 Reply
    Member

Peaks vist huvi pärast uurima näiteks ELS-ist mis maksab (kaalu peaaegu pole aga ruumi võtab). Seda kõike kokku suruma hakata, et cargoga saata on jube töö! Minu soovitus: rääkige tuttavatega!

#161843 Reply
    Member

@Effu wrote:

Peaks vist huvi pärast uurima näiteks ELS-ist mis maksab (kaalu peaaegu pole aga ruumi võtab). Seda kõike kokku suruma hakata, et cargoga saata on jube töö! Minu soovitus: rääkige tuttavatega!

Kui cargoga saaks saata siis oleks küll tore!

#161844 Reply
    Member

Hei pärnakad! Meil peaks paari nädala pärast ATVde kestvuskross Pärnus olema, ma ei tea veel täpselt kus ja millal( igaljuhul pühapäeval) aga tuleb. Kui on huvilisi kes viiks need kotid krossilt ruttu eest ära, siis võib asja üle mõelda.

#161845 Reply
    lea1
    Member

mina, mina.Anna teada kus krossitate siis. 8) Kui linnas olen siis huvi.

#161846 Reply
    Member

Kahjuks omal autot ei ole ja raske krossile järgi tulla.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 79 total)
Reply To: M: Mahulise vatiini jäägid
Your information: