M: Mahulise vatiini jäägid

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav M: Mahulise vatiini jäägid

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 79 total)
  • Autor
    Postitused
  • #3721 Reply
    Member

Tapal on üks firma kus jääb kogu aeg mahulise vatiini tükke järgi, nad on umbes 30cm laiad ja mitu meetrit pikad ja muidugi väiksemaid tükke ka! Kui kellelgi on huvi võtke ühendust hede@segers.ee

#161803 Reply
    kikuliis
    Member

Palju maksab?

#161804 Reply
    killukalli
    Member

Jah.Palju maksab? Mul oleks vaja küll, aga Tapa tartust na kaugel 🙄

#161805 Reply
    Sapsi
    Member

ma lähen veebruari algul Rakvere kanti icon_shuffle kui on häda käes ja kaupa vaja

#161806 Reply
    Member

Ma muideks lähen pühapäev Tartusse. Raadi lennuväljal ATVde kestvuskross. Kui mehed oma ATVde kõrvale ühe suure koti on nõus võtma, siis saaks tuua. Ei oska praegu lubada aga homme täpsem info.

#161807 Reply
    Member

… ja ei maksa midagi, neil jäägid lihtsalt ees!

#161808 Reply
    killukalli
    Member

Ma oleks kohe tahtja kui see võimalik oleks.

#161809 Reply
    Member

tahaks ka , aga Tallinna ja Tapa vahe on natukene liiga suur.

#161810 Reply
    Nugise muti
    Member

@Effu wrote:

Tapal on üks firma kus jääb kogu aeg mahulise vatiini tükke järgi, nad on umbes 30cm laiad ja mitu meetrit pikad ja muidugi väiksemaid tükke ka! Kui kellelgi on huvi võtke ühendust hede@segers.ee

Kus kohas see seal täpselt asub?
    Mul mees käib teisipäevati Tapal, kui see tal teepeale jääb, siis saab ehk trantsportida sealt.

#161811 Reply
    Member

Mul on kodus paar kotti (üks kott on terve sõiduauto tagaiste maast laeni). Võin omale töö juurde( Lai 12) ka võtta sealt lihtsam kätte saada!
    Kas on homme Tartus neid kes saavad tulla Raadi lennuväljale?

#161812 Reply
    killukalli
    Member

Mina.

#161813 Reply
    Member

Võtan siis vatiini kaasa! Olen juba umbes kell 11 seal, helista 5021418. Oleks hea kui enne 13.00 saaks asjad aetud, sest pärast seda mul mehed sõidavad ja mina filmin (kui see homme võimalik on!!!)

#161814 Reply
    Member

Oih, Effu, hilja küll, aga saatsin sulle su siinses esimeses postituses antud aadressil meili.

#161815 Reply
    Guest

Üks armas isetegija ära nähtud ja nüüd mul suur kotitäis mõnusat-mahulist kohe stardivalmis, et millessegi täidiseks saada. loveshower loveshower loveshower
    Suur-suur tänu, Effu ! oheart

smile_led sunny

#161816 Reply
    killukalli
    Member

Kirjutan igaks juhuks ka siia,et olen kindlasti raadil homme kohal.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 79 total)
Reply To: M: Mahulise vatiini jäägid
Your information: