M: Kaltsuvaibad

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV M: Kaltsuvaibad

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • Autor
    Postitused
  • #266 Reply
    Member

koon teile tellimisel sobiva kaltsuvaiba:)
    http://www.zone.ee/kaltsuvaibad/

#18831 Reply
    kikukas
    Member

üks post

#18832 Reply
    kikukas
    Member

Öösel rat tuli appi, tahtsime ikkagi mingit sõna otseses mõttes logo, kalakajakas pakkus oma variandid välja, kuid need oleksid siiski bännerid, mitte logo. Mõteselles, et kui kunagi kuulsaks 😉 saame, siis see logo peaks ütlema kohe, et tegemist on isetegijaga, mitte ei pea juurde kirjutama alati, et IseTegija. Kui oma blogisesse tahavad bänneri panna, palun väga. Meile masteriga igatahes mõlemile see logo meeldib, esteks kaasaegne, teiseks võib näha seal niiti ja nõela ja kolmandaks it on kah. Mutid muidugi mölisevad, ma pole jällegi regeerinudki ja seletama hakanud, olgu vait ja kui ei meeldi, siis ärgu vaadaku. Igatahes katsetame, nii ta päris vist ei jää, aga las praegu olla ja las harjuvad. Täna pole eriti aega sellega tegeleda, kaalukatega kohtumine rakveres ju, vaja sinna ka minna.

#18833 Reply
    kikukas
    Member

Meie ei lähe nende blogisse õpetama, millist tausta või kujundust nad kasutama peaks. Mul on jumalast külmavärinad praegu, katsetada ei lase, midagi teha ei tohi, ära parem proovigi. Täiesti häbematud mutid. Vaatasin ampsaku tehtud pilte kaa Mardilaadalt, seal olidki niuksed vingus nägudega kõik. Phähh, lähen parem Kaalukate juurde, jube.

#18834 Reply
    kikukas
    Member

pole näinudki, et kõik adminnid korraga sees, azzzzaaaaaaa krdi 😈

#18835 Reply
    Member

me just vaatasime ka, et kogu tiim teeb foorumile šokiteraapiat

#18836 Reply
    Member

kui mujal ei või siis siin ikka võib..

st et ma oskan ka bannereid teha..

#18837 Reply
    kikukas
    Member

üleval menüüriba topelt 😯

#18838 Reply
    Member

@kikukas wrote:

üleval menüüriba topelt 😯

adminnide invasioon ja omavoli :D

#18839 Reply
    kikukas
    Member

@rat_013 wrote:

adminnide invasioon ja omavoli :D

mis sina, kõver kalakonks, kobised :D

#18840 Reply
    Member

ma mõtlesin, et peabki topelt olema.. mis jamate seal?

#18841 Reply
    kikukas
    Member

keegi ei tea, kuidas see juhtus, igatahes üks asi on nüüd olemas, jutupauna soov on täidetud, see pidavat tema jutu järele kõigile nii meeldima. Logo, ma mõtlen.

#18842 Reply
    master
    Member

tegime nii nagu jutupaun tahtis-käskis-soovitas ja nii jäägugi
    logode-bännerite teemal palun tungivalt : ei mingeid kommentaare enam kelleltki, sest nüüd peavad kõik rahul olema!
    @jutupaun wrote:

KUi asi oleks lihtsalt selles, et oleks vaja ühte vahvat logo, mis sobiks ka pealkirjaks foorumile siis võtke või näiteks praegune keskmine logo ülevalt venitage sinine taust üle terve ülemise rea. Triibumuster paljundage kah alla ja Ise Tegija platseerub keset lehtei. Palju meile ikka vaja on? Peaasi, et kõik rahul on.

#18843 Reply
    Member

värviline on jah hea

olen pool päeva crazyle jutupauna vägitegudest jahvanud.. räägin siis siin ka:
    panin mina nats peale kella 13 üles oma blogisse ja kudumise teemasse shadow knittingu teema ja 10 mintsa pärast oli jutupaunal oma blogis juba sama asi üleval.. mitte minu post muidugi, aga sama teema. Varem ikka viitas IT-le, aga seekord põle miskit.

#18844 Reply
    kikukas
    Member

@ampsak wrote:

värviline on jah hea

olen pool päeva crazyle jutupauna vägitegudest jahvanud.. räägin siis siin ka:
    panin mina nats peale kella 13 üles oma blogisse ja kudumise teemasse shadow knittingu teema ja 10 mintsa pärast oli jutupaunal oma blogis juba sama asi üleval.. mitte minu post muidugi, aga sama teema. Varem ikka viitas IT-le, aga seekord põle miskit.

See näitabki seda, et tahtis siin võimu võtta, ta arvab, et ilma temata kukub kõik kokku ja käsi ja Elsaga on nad suured sõbrannad ning loomulikult toetavad üksteist ja on endis nii kindlad, et nendest sõltubki meie foorumi tulevik, et me kummardame maani ja nii see jääbki. nendearust ei tea teised essugi.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
Reply To: M: Kaltsuvaibad
Your information: