Lõuna-Eesti isetegemised Valgas

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Põlvamaa * Valgamaa * Võrumaa Lõuna-Eesti isetegemised Valgas

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 59 total)
  • Autor
    Postitused
  • #121658 Reply
    Pireparm
    Member

Suured tänud Eriale , Kristile ja kõigile kohalolijatele. Tore oli. Koju tulin jälle täis kompsudega( lõng)

#121659 Reply
    tintsik
    Member

Eria! Suur-suur aitäh Sulle! Nii tore oli! Ja palju vahvaid nippe sai õpitud.

#121660 Reply
    killukalli
    Member

Hurraaa-hurraaa lahe kokkusaamine lahedate inimestega. Oli küll mitu tundi, aga kahju oli lahkuda toredastseltskonnast.

Eria, suur tänu vastu võtmast ja kostitamast 😆

Ps.Sinult soetatud kõrvakad on lihtsalt nii super ilusad et mõlemad lapsed aint näpivad. Suurem küsis, et kui ma vanaks jään kas siis ta saab need endale smile_sik

#121661 Reply
    nilsson
    Member

@killukalli wrote:

Hurraaa-hurraaa lahe kokkusaamine lahedate inimestega. Oli küll mitu tundi, aga kahju oli lahkuda toredastseltskonnast.

Eria, suur tänu vastu võtmast ja kostitamast 😆

Ps.Sinult soetatud kõrvakad on lihtsalt nii super ilusad et mõlemad lapsed aint näpivad. Suurem küsis, et kui ma vanaks jään kas siis ta saab need endale smile_sik

Aga vanad tahavad veel ekstra ilusad ju välja näha ;)

#121662 Reply
    eria
    Member

No nii!
    Tekkis siin väike arutelu ühe isetegijaga kes sel päeval tulla ei saanud ja arutelu viis selleni ,et äkki teeks sel kuul veel ühe väikse kokkusaamise nendega, kes jäid tulemata ja teretulnud on ka need kes juba käisid!
    Ja kui kuupäevast räägitud sai, siis üks tore kuupäev oleks 20. 08?
    Täiesti vaba päev!
    Mis arvate, kas teeme veel ühe kokkusaamise?
    Mina selle vastu ei ole ja teretulnud olete kõik!
    :D

#121663 Reply
    Heily
    Member

Nüüd kodus on tegelikult veel päris mitmeid küsimusi tekkinud ehtekunsti kohta, nii et huvitatud oleks küll :D . Ainult, et praegu ei julge veel kindlalt lubada, et kuidas selle kuupäevaga klapib… Aga kui tuleksin, siis seekord oleks töenäoliselt kaasas ka mu tütar – üks ehete tegemisest vaimustunid 7-aastane, kelle fooruminimeks Röövliplika.

#121664 Reply
    Member

Oi mina olen nüüd küll kohal. :D

#121665 Reply
    Snowdrop
    Member

@eria wrote:

No mis juhtus? 😯

Ootamatu reis Muhusse ja Saaremaale tuli ette aga 20. tahaks küll tulla. Kuigi see pole veel kindel. Eks aeg näitab :) Teil oli kindlasti seal väga tore ja töökas seltskond koos :)

#121666 Reply
    eria
    Member

No näed siis paistab ,et huvilisi on. Teeme siis ära ,kas teeme samal kella ajal?
    Muudan ka esimese postituse ära siis ei teki segatust! :D

#121667 Reply
    gobelaan
    Member

Mina tuleksin ka.Kui teistele sobib siis võiks natuke varem alustada.Näiteks kell 13.00

#121668 Reply
    eria
    Member

Kui teistele sobib siis võiks natuke varem alustada.Näiteks kell 13.00

Minugi poolest, mis teised arvavad?

#121669 Reply
    Heily
    Member

Peaks sobima küll. :)

#121670 Reply
    krist68
    Member

Mina seekord tulla ei saa kahjuks.

#121671 Reply
    Member

Kell 13.00 sobib küll ,mina olen kindel tulija. :D

#121672 Reply
    Member

me oleme tulemas ,aga eks ma veel täpsustan.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 59 total)
Reply To: Lõuna-Eesti isetegemised Valgas
Your information: