LillySmuuli looming

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad LillySmuuli looming

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 675 total)
  • Autor
    Postitused
  • #24074 Reply
    Member

Kas sa lühidalt seda villa pesemist saaksid tõlkida?

#24075 Reply
    LillySmuul
    Member

Panin tõlke üles viltimise alla.

#24076 Reply
    LillySmuul
    Member

Võtsin endal täna kratist kinni ja panin paar pilti netti:
    Tegin endale ketramis pulga(drop spindle) ja katsetasin tõelist ise ketramist. Peale üsna paljude mitte ilusate sõnade välja ütlemist sain ka valmis jupi lõnga. Algul tuli jube peenike ja lõpuks läks ikka üsna paksuks.eks harjutamine teeb meistriks ja varsti peaksin ka suutma ikka ühtlasemat toota. Hea meel isetehtud asja üle on ikka lõpmata suur. mees vaatas kuidas ma õnnest särasin ja ma nägin ta näost,et ta mõtles :einoh mutt on ikka täitsa ära pööranud. Hea et on isetegija olemas kus saab oma ärapöördumist teiste sarnastega jagada icon_mersi .
    Teine projekt on mul kudumi vanutamine: Kudusin houpanenist nr 10 varrastega pitsmustriga vestile tüki.Mõtlesin et kui tõmbab kokku 30%,saan taga tüki,kui 40% siis esityki. peale pesumasinat oli mul ….tükk.laiuse poolest esitykk,kujult……Aitavad käärid või kaval ideee. eks näis.
    Ka on see jupp paks nagu soomussärk,pole vist mantlit vaja peale pannagi välja minnes 😆 .
    Katsetamine on ikka üks tore tegevus…. tjm

#24077 Reply
    Member

Ilus vestitükk ju! Minu huoponeni asjad lähevad peale pressimist jupi maad pehmemaks ja vormida saab neid ka edukalt.

#24078 Reply
    Susa
    Member

See ise lõnga tegemine käib mul nagu vari kannul :P Olen netis näinud nii imelisi lõngu, mida tehakse! Ja sul on nüüd algus tehtud ja hammas verel ;)
    Vestitükk on hästi ilus! Tõesti selline paks ja mõnus ja soe. Ootan huviga, milline see vest valmispeast välja näeb ;)

#24079 Reply
    Member

mul juba paar kuud kripeldab sees ja hirmsasti tahaks proovida seda ise lõnga tegemist ;) sebisin endale juba isegi voki :P kuid seda vaja veel veidi putitada ;) ja siis ka õpetaja leida kes juhtnöörid kätte annaks…
    aga see vest… hästi mõnusa mustriga, kas see sul kuskilt võetud? või tegid ise mustrivalikud… igatahes väga põnev… ;)

#24080 Reply
    LillySmuul
    Member

Vesti tyki muster on raamatust ‘Pitsilised koekirjad’. Kahjuks ei saa sellest vist kunagi vesti,ma juba uurisin kuda sellest kotti teha 🙄
    Vahepeal olen mõned asjad valmis kudunud:
    Tahtsin valget salli teha,aga ainuke väga pehme lõng kohalikus poes oli punane, niisiis otsustasin lisada jõuluvärve oma väljanägemisse icon_mersi : punane pitssall, millegi pärast tegid mu käed valmis ka valge keerusalli,mitte et vaja oleks olnud ,aga nats lumist tunnet kah 😆 🙄 .
    Lapsele oli mytsi vaja ja mytside kudumise alateemast leitud mustri järgi tegin sellise lillemütsi. Seal oli see küll mõeldud suvisena,aga sooja lõngaga kududes tuli ka soe peakate 😆 .

#24081 Reply
    keson
    Member

Keerusall on lahe.Nii karvane 😆 Teised asjad ikke ka ilusad :)

#24082 Reply
    Silpsolps
    Member

Punane pitssall meeldib mulle kohe väga-väga! Kust see muster pärit on?

#24083 Reply
    LillySmuul
    Member

Tänan teid! icon_mersi
    Muster on pärit http://www.knitty.com/issuespring05/PATTbranchingout.html
    Ma tahtsin teha valgest mohäärist,aga poes lõnga tutsakut vastu kaela pannes tundus see nõela kerana(jube torkiv),nii proovisin kaela peal enamus lõngu läbi ja see punane oli kõige pehmem( meriino).

#24084 Reply
    Member

Ilusad asjad kõik, aga see valge keerusall on väga efektne ja muinasjutuliselt kaunis!!

#24085 Reply
    LillySmuul
    Member

No nii, nüüd siis olen lõpuks ka tõsise asjaga maha saanud! loveshower
    Üritasin juba pikemat aega oma ehteid netti müüki panna ,nüüd küll mõningad juba hoopis kingitud ,aga täna lõpuks sain suure vihastamise ja mässamisega oma lehega ‘Etsy’s maha. Hinna panin meelega soolase,eks siin ikka hõigatakse ju et ära alahinda oma tööd,noh eks näeb siis.
    Etsys on küll tuhandeid asju müügis ja seal tegelt raske välja paista,aga vähemalt algus tehtud! :tramp:

#24086 Reply
    Member

Väga ilus ehe on!

#24087 Reply
    mdm beadalot
    Member

Vau!!! Ilus komplekt see heegeldatud.

#24088 Reply
    kadryy
    Member

vapustavalt ilus 8b66t

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 675 total)
Reply To: LillySmuuli looming
Your information: