LillySmuuli looming

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad LillySmuuli looming

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 451 through 465 (of 675 total)
  • Autor
    Postitused
  • #24449 Reply
    Susa
    Member

Oi, see sall paistab küll väga ilus olema!
    Lilly Leaves Scarf ;) :P

#24450 Reply
    LillySmuul
    Member

@Susa wrote:

Oi, see sall paistab küll väga ilus olema!
    Lilly Leaves Scarf ;) :P

Seda annab ka t6lkida ,et salli nimi on “Lilly lahkub” 😉
    ma rohkem m6tlesin ,et “Lilly’s leaf shawl”.
    Scarf ongi tegelt see riba sall ja shawl on 6laratt.
    smiles_val Mul juba tekkis uus salli jaoks idee,aga selleks tuleb kokku korjata k6ik v6imalikud lehe mustrid ja neid siis muuta ja omavahel sobima panna,nii et see disainimine on ikka jube t88 tegelt… :?

:m8hh: Mulle tegelt taitsa hakkas Susa pakutud nimi meeldima,selline kahem6tteline… 😈

#24451 Reply
    Susa
    Member

Näedsa – ei maksa esimest pähetulevat mõtet kohe kirja panna :P Tegelt ma ju tean, mis on scarf ja mis on shawl 😳
    Ja mõtlesin ikka lehtedesalli, mitte lahkumissalli – jeerum! Aga see ühemõtteline pealkiri on ikka palju ilusam ;)

#24452 Reply
    Member

@LillySmuul wrote:

smiles_val Mul juba tekkis uus salli jaoks idee,aga selleks tuleb kokku korjata k6ik v6imalikud lehe mustrid ja neid siis muuta ja omavahel sobima panna,nii et see disainimine on ikka jube t88 tegelt… :?

mis moodi sa neid disainid?
    olen jupp aega mõtelnud, et peaks ka mõne ise välja mõtlema, aga mitte ei oska seda alguskohta leida kuidas pihta hakata

#24453 Reply
    Member

Väga ilus õlarätt.Sooviksin ka seda mustrit kududa.Ühel perioodil mu elu koosneski sallide kudumisest.Seeoli suur abi toimetulekuks.Sinu muster ahvatleb proovima.

#24454 Reply
    LillySmuul
    Member

Alguseks v6tad mustri mis sulle meeldib ja kood mis sulle meeldib.
    K6ik kudujad(heegeldajad ,ehte meistrid) kes muudavad midagi v6i m6tlevad ise asja valja ongi ju disainerid.
    Hullem koht on selle k6ige juures oma leiutis kirja panna(6petus kirjutada),nii et teised v6iks selle jargi ka samasuguse teha.
    ma v6tsin 2eri mustrit ja panin nad kokku. Aga kui hakkasin neid yles kirjutama(excelis)siis ei tahtnud need kuidagi sobida ja kui siis sain kirja t88ga maha ja hakkasin kuduma ,tuli valja et praktikas ei saagi nii.
    Jalle nats smiles_val harutamist ja ymber tegemist.
    Valmis muster on ysna erinev algideest… :(
    ma ei tahagi meenutada ,mitu korda pidin yles harutama ja uuesti tegema.
    Sellest 6ppisin et muster tuleb labi kududa proovilapikesel ,mitte terve salli peal! ajr Hoiab hullult aega ja vaeva kokku! 😆
    Momendil disainin seelikut ja m6tlen et akki peaks ka “Knitty”le saatma,akki v6tavad vastu ja panevad oma veebilehele ylesse… :m8hh: smile_c0ti smiles_val

#24455 Reply
    Member

imekena rätt ja kiitus juhendi kirja panemise eest!
    mina olen ka viimasel ajal mõelnud, et asi see siis ise midagi kokku kududa pole (kampsuneid, veste, mütse jms teevad ju paljud peast), aga minu jaoks teebki disainerist disaineri just oskus (no ja viitsimine muidugi ka) see asi ka “söödavalt”kirja panna.

#24456 Reply
    shalla
    Member

Lihtsalt imeline sall loveshower
    Ma päris sõnatu kohe.
    Sa oled ikka väga väga tubli, tasus pusimist.

#24457 Reply
    Kissu
    Member

LOOMULIKULT tuleb saata. Kui ei saada, ei saa kunagi teada, mis oleks saanud :)
    Aga sall näeb väga kaunis välja

#24458 Reply
    LillySmuul
    Member

Keerasin paar paeva kudumise ehteid!
    K6ik myygiks! 😆

#24459 Reply
    Member

ohsajummal küll kui palju!? 😆

väga kaunid

#24460 Reply
    stuart
    Member

@LillySmuul wrote:

Keerasin paar paeva kudumise ehteid!

Hehe, kudumise ehted on neile t2pselt see 6ige nimetus, nii ilusad ju 😉

#24461 Reply
    Member

Ma ei ole pihta saanud, kuidas neid pärast lahti saada? 😆
    Kas nad käivad kusagil lahti või?

#24462 Reply
    LillySmuul
    Member

Need on kinnised,t6stad lihtsalt kudumise ajal vardalt vardale nagu silmigi(need on koguaeg vardal).
    Naiteks markima kohta kus pead tegema teist mustrit v6i kokkuv6tet v6i mida iganes.

#24463 Reply
    keson
    Member

Mitu päeva vaatan seda salli ja ei saa kirjutatud, sest lihtsalt ei ole sõnu. See on nii peen. Supper!!
    Mul oleks sellist miskit lillakat tooni vaja.
    Ja nüüd siis saan ma aru ka nendest niinimetatud kudumisehetest 😆 Mõtlesin siiani koguaeg, et kuidas neid küll kasutada (ikka täitsa totu).

Viewing 15 posts - 451 through 465 (of 675 total)
Reply To: LillySmuuli looming
Your information: