LillySmuuli looming

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad LillySmuuli looming

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 675 total)
  • Autor
    Postitused
  • #24029 Reply
    kastan
    Member

vot mul seesama teema, et alates 28.septembrist 2005.a (ajast, mil liitusin Isetegijatega ja hakkasin ringi kolama siinsetes foorumites) igakord kui midagi ära vaja visata, siis keerutan enne näpuvahel, et ….äkki….läheb vaja…. Jube on see, et vaadates teisi midagi ära viskamas – mõtlen ka sama asja, et jeerum, mis sellest teha võiks ! Siis kujutan väga elavalt ette seda ,kuidas prükkarid oma pungil täis kottidega ringi kõnnivad ja kuhu nad oma kraami panevad , ohkan ja lennutan ikkagi kergema südamega asjad prügikasti poole teele . Hiljem muidugi avastades, et vot nüüd oleks seda asja vaja, mida siis sai minema loobitud…..On see haigus ?!

#24030 Reply
    Member

väga armas kee sai sellest tõesti

#24031 Reply
    LillySmuul
    Member

Olen nyyd lõpuks suurest laisklemisest yle saand ja panen yless paar vahepeal valmind asja:vilditud pruun sall pärlitega ,detail lähemalt, võrk sall, valge vilditud sall.
    Tytrele tegin roosa salli-mytsi,mis on tehtud kellegi blogis nähtud liniku mustri järgi.
    pärli heeheldustest valmis must kaelakee ja iiri pitsis värviline kaelakee.
    Hunnik tööd jälle ära tehtud ja kahjuks veel rohkem alles tegemisel.

#24032 Reply
    Bell
    Member

😯 oi mis kaunid sallid 😉 ja no see värviline kaelakee on super ilus smile_aplaus ja see lapse müts sall on väga vinge :)

#24033 Reply
    Member

Lapse roosa komplekt ja kaelakeed – super ilusad!

#24034 Reply
    Snowdrop
    Member

Väga ilusad asjad! :)

#24035 Reply
    Silpsolps
    Member

Värviline kaelakee on superkena! oheart

#24036 Reply
    Member

azza raks kus on ilusad ehted 😯 ja muidugi see roosa mütsi ja salli komplekt on ka vinge.. aga mis motiivi sa sealkasutasid? või mis moodi tegid? 🙄

#24037 Reply
    LillySmuul
    Member

uh,otsisin pea tund seda mustrit kõikidest blogidest ja lõpuks ka leidsin. muster on pärit Reesi blogist 20 jaanuari alt. seal on liniku muster. sellest aretasin mutsi ja salliks kasutasin lihtsalt neid lillemotiive.ma olen kyll plaanind seda ka korralikult mytsi mustrina kirja panna,aga ajapuudusel pole viitsind teha. mingi mustand ehk vedeleb kadund asjade hulgas ,aga pole kindel. Töö käis katse-eksituse meetodil ja sai ka mittu korda harutatud ja ümber tehtud. 🙄

#24038 Reply
    Drex
    Member

Väga ilusad sallid, see pruun (?) valgete pärliliste lilledega meeldib. vaatasin ka pilti, kus sul preili võtab õues vanni, Oi, ikka puht lõunas oled :), aga teiste piltide peal, mis järv seal on?

#24039 Reply
    LillySmuul
    Member

pole siin nii suvi midagi,ikka peab kampsuniga ringi käima,aga laps on lihtsalt eskimo 😆 .
    See pole järv vaid Kenmare Bay laht,selline pikk nagu oleks lai jõgi.

#24040 Reply
    LillySmuul
    Member

kahjuks ei saa esitleda see kord valmis asju,vaid poolikuid töid ainult. suures suvetopi hullustuses alustasin ka lille motiividega,kahjuks on aega teha ainult paar lille päevas,nii et juba järgmiseks suveks peaks valmis saama. 😆
    Tütrele hakkasin tegema lillelist suve pluusi,osad lilled on omavahel ühendatud, osad alles mõtlevad kuhu minna.
    Ja muidugi pidin teistele järgi ahvima telefoni ümbrise,ajendatud ikka Iiripitsist.

#24041 Reply
    Kail
    Member

Mulle väga meeldivad need valged lilled. Kuidas sa ühendasid? Neist tuleb küll üks ilus asi.

#24042 Reply
    LillySmuul
    Member
    #24043 Reply
    Member

@laisk wrote:

…suures suvetopi hullustuses alustasin ka lille motiividega

no ma tegin ka nendest motiividest, aga mul on vahed suuremad, mis tähendab, et lillede omavahelised kinnitused on veic teisiti tehtud.
    Top ise seisab poolikult, kuna ei tea kuidas viimistleda :(

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 675 total)
Reply To: LillySmuuli looming
Your information: