LillySmuuli looming

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad LillySmuuli looming

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 406 through 420 (of 675 total)
  • Autor
    Postitused
  • #24404 Reply
    exxe
    Member

Armas kotike :D

#24405 Reply
    Member

Tahtsin ka Su kotti kiita, aga unustasin end Su blogisse – Sul seal palju väga ilusaid asju 😯 , mis mulle väga meeldivad, kott ka :D

#24406 Reply
    Member

Väga kena kott! Uurisin kotisanga, on need üle heegeldatud ja mis sisse panid?

#24407 Reply
    mdm beadalot
    Member

Väga armas kott – šikk! :P

#24408 Reply
    LillySmuul
    Member

@naaskel wrote:

Väga kena kott! Uurisin kotisanga, on need üle heegeldatud ja mis sisse panid?

Sees on jame n88r (nagu pesun88r).kinnissilmadega yleheegeldatud.

#24409 Reply
    Member

Väga kaval, siis ei veni!!!

#24410 Reply
    LaanteLaps
    Member

Ülišeff!

#24411 Reply
    tsunaami
    Member

vahva kott :)

#24412 Reply
    Susa
    Member

Kott on väga ilus :)

Kuule – Sa pead nüüd selle teema pealkirja ka ära vahetama – LillySmuul polegi nii laisk ;)

#24413 Reply
    Guest

🙄 Laiskus….Lilly puhul pole sellist asja ju olemaski ! 🙄 Mu meelest sobiks teema pealkirjaks näiteks Lilly looming mh7mh ..võiks ju ka midagi kõlavamat, aga Lilly ise nii tagasihoidlik, et need, mis mulle pähe tulevad, ei läheks niikuinii loosi 🙄
    smile_led sunny

#24414 Reply
    LillySmuul
    Member

@Sant wrote:

🙄 Laiskus….Lilly puhul pole sellist asja ju olemaski ! 🙄 Mu meelest sobiks teema pealkirjaks näiteks Lilly looming mh7mh ..võiks ju ka midagi kõlavamat, aga Lilly ise nii tagasihoidlik, et need, mis mulle pähe tulevad, ei läheks niikuinii loosi 🙄
    smile_led sunny

OK. Puistan sydant teile nats! 😯
    Laiskus on mu parim s6ber ja suurim vaenlane siin teises maailma nurgas.
    Olen juba pea nädala kummi venitanud 😆 …
    Kui ma siia fooumisse esimest korda sattusin ja oli vaja nime valida ,polnud vaja palju m6elda. Mu p6hitegevus oli mittemillegi tegemine(noh peale majapidamise ja lapse(te) kasvatamise muidugi). isegi raamatuid polnud lugeda ,kuna siin need ju inglise keelsed. Suure hädaga hakkasingi inglise keelseid veerima.(nyyd veerin juba ysna kiirelt 😆 )
    Foorum taas äratas minus huvi kasit88 vastu.kuna neti avarustes on ingl.keelseid mustreid rohkem ,hakkasin ka neid vaikselt proovima.neid ma enam ei veeri,loen vabalt! 😆
    Oot,mis ma nyyd yldse 8elda tahtsingi… 🙄
    Ahjaa… mu nimi on tegelt Ille ,varjunimi on LillySmuul, k6ik yhes hunnikus. 😳 Mulle ei meeldi olla Lilly,peaks vist ykspaev katte v6tma ja igal pool selle yhe L-i ara kaotama… 🙄
    Selleparast ma niikaua vastu punnisingi,et mitte mu kena Laisa nime vahetada.
    Sant, su pakutud pealkiri on ju piisavalt k6lav! :D (ma pean siis vist t6siselt “loomisega ” ka tegelema hakkama…
    Olgu,aitab tanaseks! teate isegi: pikk jutt, ……!

#24415 Reply
    leili33
    Member

kui vaikne muusika mängib,
    siis Lilyst ma mõtlema pean…

PS ma arvan, et kui sa eelistad siin Lilly asemel Lily olla, siis adminnid võivad su jälle ümber ristida :m8hh:

#24416 Reply
    master
    Member

Siin on seda lihtme toimetada, aga mujal jääksid ikkagi Lilly`ks,
    nii et mõtle enne hästi järgi, muidu on tulemuseks veel suurem segapuder :D

#24417 Reply
    LillySmuul
    Member

Ohh,ma tean seda Master, selle parast ma polegi kiirustanud midagi muutma. ma pean ju k6ik uuesti tegema : emaili aadress ,blogi…
    Samas kui ma t6esti tahan muuta siis oleks targem seda teha nii ruttu kui v6imalik….
    No eks ma siis veel seedin seda asja(hada kui inimene on otsustus v6imetu.. 😳 ).

#24418 Reply
    LillySmuul
    Member

Täna tegelesin HTML-i väänamisega! 😆
    sain l6puks hakkama Paypali nupu panemisega oma blogisse.
    ja ka nupu tegemisega muidugi icon_b055
    Nyyd v6ite rahaliselt toetada minu l6nga haigust! 😈

Tegelikult kui kellegi paypali omanikest on huvi ja ingl.keel napib v6in 6petada kuidas makse nuppu oma blogisse panna (HTML koodiga ainult st. mitte isetegija blogi)

Nii et :

Viewing 15 posts - 406 through 420 (of 675 total)
Reply To: LillySmuuli looming
Your information: