Lilly lehesall

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Lilly lehesall

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 378 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Sooviksin ka kudumisest osa võtta.

Member

Fantastiliselt kaunis! sooviksin ka koos kudumises osaleda!

Drex
    Member

Oh aitäh!

kena punane juhis puidust laual smile_lil

aga, mitu ripsrida kududa, sinna, kus “rohelised” silmad välja poevad?, ja see roosa siis ära harutada??

ja palun mustrit, mul üks kena lõng Susa lõngapoest ootel.
    (kas pika üleminekuga lõng sobib?)

drex@hot.ee

LillySmuul
    Member

Drex, sa oled nii innukas 6pilane! 😉 😆
    Ma saadan sulle mustri ,loe see hoolikalt läbi (jah,peale skeemi on ka texti ,mida teha ja mida mitte teha 😉 )
    Kui asja juba käsile v6tad ,siis avastad et ei olegi niiiiiiiiii keeruline!

Ma tegin ka mustris juba parandusi 😳 st. toon m6ned esimesed pahempidised read ka välja,et oleks arusaada kus lehtede sees on pahempidiste silmuste ring(kaar) seal tuleb pahemalpool kududa silmad parempidi .
    Kui keegi juba alustas teistmoodi ,pole ju hullu laske edasi,salli yldmulje jääb ju samaks. 😉
    panen homseks esimesse posti ka lingi,kus asi selgemalt näha. 🙄

LillySmuul
    Member

Lilly mustri lisa on nyyd neile kes said mustri enne tänast so. enne 24 jaanuarit.
    Seal on lihtsalt lisaks valja toodud kuidas teha pahempoolseid ridu ja ylemine vasak nurk on korralikult valja joonistatud.

kodukana
    Member

Ohh ma’i tea!
    Ahh ma’i tea!

Ma pole mitte kunagi sellelaadset teinud. Aga tahaks. Ma niiii tahaks, tahaks kohe praegu asja kallale asuda.
    Kui palju lõnga? Kui suured vardad? Kas ringvardad?
    Kui kaua see mittekogenud tegijal aega võib võtta? Kas kogu aeg peab mustrit jälgima või võib vahepeal lapsega juttu ka rääkida?

Oh ma tõesti ei tea… 🙄

LillySmuul
    Member

selle salli muster n6uab tähelepanu/keskendumist. 🙄
    ei soovita isegi huvitavat filmi samaaegselt vaadata ,muidu pead pärast tekkinud vigade pärast tagasi harutama. (nagu ma tegin korduvalt! 😆 )
    Samuti soovitaks ikka kogenud kudujale.
    Algajal oleks targem enne kas v6i pääsusaba kududa,mis on lihtsam!

Tegelt tahtsin ma selle teema hoida puhta mailiaadressitest ja palusin need saata mulle s6numiga,mitte siia ritta laduda, 👿
    (postkastist on mul neid kergem kopida.)
    ja isegi kui s6numi saadate ,pange ikka maili aadress ka kirja! 😉

Peenikest l6nga peaks minema alla 100gr/umbes 500m
    mina koon 4mm varrastega ,et oleks 6hulisem/pitsilisem.(h6re)
    Enamus eestlasi hoob hoopis 2,5-3mm varrastega ,et tuleks tihe kude. Kes kuidas harjunud on. 😉
    V6tke tapselt selline l6ng nagu teiel meeldib/saadaval on ja sellised vardad nagu ise tahate! te teete selle ju endale! 😉

Member

Nüüd tekkis väike hirm, see oleks minu esimene õlasall. Kuduja ma olen ka algaja. Aga Susalt sai täna selle jaoks lõng tellitud… 🙄
    Ei tea, kas peaks siis alguses ikka pääsusaba katsetama :m8hh:
    Aga sulle Lilly suur tänu alustamise juhendi eest. Seda ma ei osanud nagunii ja kas kasutan seda esimesena siis Lilly lehesalli või mõne teise “harjutamise rätiku” peal paistab siis varsti, kui olen veidi järele mõelnud ja selgeks saanud, palju mul julgust on

kodukana
    Member

Mitte et see natuke hirmutav jutt ‘kogenud kudujatest’ ja keskendumisest mu isu vähendaks… Pealegi saab ju kogu aeg abi küsida. No ja kududa ma iseenesest oskan 🙄
    Kui kaua seda veel on kui muster “allahinnatult” saadaval? Ma plaanin järgmine kord lõngapoodi minna veebruari keskel (lubati, et siis on mulle vajalik kaup kohal). Kui siis leian mõne erakordselt armsa villase lõnga, kas siis veel jõuan ühineda/alustada?

Juta Janes
    Member

Tänud mustri eest ja ootan hetke mil lõnga poodi pääseksin. :)

LillySmuul
    Member

@kodukana wrote:

Mitte et see natuke hirmutav jutt ‘kogenud kudujatest’ ja keskendumisest mu isu vähendaks… Pealegi saab ju kogu aeg abi küsida. No ja kududa ma iseenesest oskan 🙄
    Kui kaua seda veel on kui muster “allahinnatult” saadaval? Ma plaanin järgmine kord lõngapoodi minna veebruari keskel (lubati, et siis on mulle vajalik kaup kohal). Kui siis leian mõne erakordselt armsa villase lõnga, kas siis veel jõuan ühineda/alustada?

sunny Muster on sul postkastis! 😉 sunny (UPS,juba tuli tagasi 😥 ),aga anna mulle aadress(teine kui profiilis),ma saadan mustri 😉 .
    Ja ma olen teil (algajatel) ju kaeparast ,et saaksite esitada palju “rumalaid” kysimusi ja teen piltlikult ette!
    Muide kodukana,miks sa netipoest l6nga ei osta ,saaks ju lihtsamalt… 🙄 smile_c0ti

Sapsi
    Member

Aga mul veel 4 rida+ maha kudumine mjyt

LillySmuul
    Member

Ahh,ohh, :tramp: smile_flirty :tramp: 8b66t :tramp:
    tahaks juba näha… :tramp:
    Et läks ysna libedalt?

Sapsi
    Member

Valmis loveshower
    Tegemine läks enam vähem libedalt. Sai korra ka harutatud, lausa ühe lehe jagu. Juhtus just see, mille eest sa ,LillySmuul, hoiatasid. Unustasin keskel jooksvat lehte alustada ja nii tuli harutamine käsile võtta ja no see pole üldse naljakas 👿
    Ja üks kukalt kratsima panev koht on need nurgad enne saki osa. Ma momendil arvan, et panin ise midagi puusse. Silmuste arv ei klappinud ja alla otsanurka tuli see kokkuvõetud osa sakist. Jah, ma arvan, et susserdasin midagi seal paari slmaga aga üldmuljet see ei riku teps mitte 😆 see on kui vaatad midagi muud ja käed teevad midagi muud, tasub hoiatusi tõsiselt võtta 🙄
    Suuruse poolepealt vaatan, et oleks võinud täitsa vabalt suuremad vardad võtta kasutasin nr. 3 ja peenvillast 100g 750 m

Piltidega on nüüd sedasi, et icon_coquet tahaks selle salli panna veebruarisse Värvispektrisse ja arvatavasti enne 1.02 näitada ei saa :( kui Muhv just ei luba ühte pisikest erandit teha
    No mul on vaja ta veel vormida ja punane värv pildile saada, niiet nädal ehk kulubki ära 🙄
    Eks paistab.
    Teistele aga RUTTU smile_c0ti !!!

LillySmuul
    Member

Vagev! loveshower
    Tore kui tegemisega rahule jaid.
    (Aga mulle v6id ju pilti naidata,noh siis kui pildistatud saad! icon_shuffle :tramp: )
    Kas k6ik see 100gr kulus ara?
    Proovi siis sellest viltu nurgast mulle 1 lahiv6tte teha ,akki naen milles viga… 9chin

Tubli oled igatahes! c555r4 icon_mersi
    SUUR tanu sulle kiire t88 eest! 8)

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 378 total)
  • The topic ‘Lilly lehesall’ is closed to new replies.