Lilly lehesall

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Lilly lehesall

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 378 total)
  • Autor
    Postitused
    Sapsi
    Member

nonii
    mul nüüd valmis 6,5 lehemustrit ja paistab, et peenema lõnga ja vardaga tuleb ikka 8,5 ära teha
    ei julge riskida ka, et väikseks jääb
    kudumine läheb suhteliselt kiiresti
    annab täitsa võrrelda pääsusaba kudumisega ja tundub reaalne vähem kui nädalaga valmis saada 😈

AlleRaa
    Member

Kas kellelgi veel juba lõng ja vardad töös? Mida kasutate?

Member

tahan ka teha ja palun mustrit

Member

Rätik on imeilus 😯 . Mul see aasta plaanis tehagi selline haapsalu sallide ja pitsiliste rätikute kudumise aasta. Üks haapsalu sall on juba varrastel (kusjuures ka lehemustriga) ja selle imeilusa rätiku kudumisest ei suuda ma küll kõrvale jääda 😉 .

Kata
    Member

Mul ka kogu aeg tiksub mõttes pitsiliste rätikute kudumine. Hetkel käsil muud tegemised veel, nii et selle rätiku kudumise võtan ehk sügisel tegemisse. Mida rohkem vaatan seda ilusam tundub :D Väga tubli oled!

LillySmuul
    Member

@sapsi wrote:

nonii
    mul nüüd valmis 6,5 lehemustrit ja paistab, et peenema lõnga ja vardaga tuleb ikka 8,5 ära teha
    ei julge riskida ka, et väikseks jääb
    kudumine läheb suhteliselt kiiresti
    annab täitsa võrrelda pääsusaba kudumisega ja tundub reaalne vähem kui nädalaga valmis saada 😈

ma ei j6ua ara oodata et naha valmis salli :tramp: tjm :tramp: smile_flirty
    saadan sulle m6ttes turbovardaid! tjm smile_c0ti

Member

Sooviksin väga seda imeilusat salli kududa

LillySmuul
    Member

Puust ja punaseks ehk värviliste l6ngadega piltlikuks: ALUSTAMINE: (kliki suureks)
    Algus jääb pikima kylje keskkohaks!

jämedat l6nga on kasutatud ainult selleks ,et tegevus paremini nähtav oleks!

Member

Imeilus on see sall.
    Aga selle alustamise kohta. On kyll puust ja punane :D aga ikka leidub yks loll, kes jõuab rohkem kysida, kui sada tarka vastata jaksab.
    Ma juba selle pääsusabakudumise juures tõstsin selle alustamise koha peal käpad pysti ja andsin alla.
    Mulle on segane see, et kas sellest valgest pikast ribast, millest siis korjad rohelisega silmad…kas selle ykest kyljest moodustubki kolmnurga pikima kylje alge?

Sapsi
    Member

@trebla wrote:

Mulle on segane see, et kas sellest valgest pikast ribast, millest siis korjad rohelisega silmad…kas selle ykest kyljest moodustubki kolmnurga pikima kylje alge?

Saad õieti aru.
    Seitsmest silmusest keskmine jääbki salli keskmiseks silmaks, mis kududes jookseb sirgelt ülevalt alla

roosike
    Member

Sooviks ka sallimustrit.Olen varem küll kudunud pitsilisi laudlinasid,kuid rätikuteni ei ole veel jõudnud.Lööks koos teiega kampa:)

Member

@sapsi wrote:

Saad õieti aru.
    Seitsmest silmusest keskmine jääbki salli keskmiseks silmaks, mis kududes jookseb sirgelt ülevalt alla

Heureka! On ikka mul juhtmed 😳 . Muidugi, sellest valgest moodustub ju ripskoes serv,nagu vist ka kogu ylejäänud rätil.:D
    Aitähh seletamast :)

LillySmuul
    Member

Tubli Trebla ,et julged kysida! o9m9
    Ma tegin pildile veel juurde joonistusi,äkki aitab. 😉

Tahaks tegelt mainida ka asjaolu et Isetegija 100% soodus kehtib ainult AJUTISELT,nii et kes soovib see kohe ara proovib ! smile_c0ti

Kui keegi pole mustrit saanud 12 tunni jooksul peale oma aadressi saatmist, paluks uuesti s6num saata.
    Ja esimesse postitusse on tekkinud (tekib veel) m6ningaid muutusi,hoidke sellel ka silm peal,kui tahate asjaga kursis olla!

Jerruke
    Member

ahh, mida rohkem ma seda vaatan, seda rohkem ma mõtlen, et äkki teeks selle salli värviprojekti raames ära.
    LillySmuul, ole nii armas ja saada mulle ka muster :)

Sirsu
    Member

No mina sooviks ka mustrit , kuigi päris kohe vist kuduma ei saa hakata ! Väga ilus sall on !

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 378 total)
  • The topic ‘Lilly lehesall’ is closed to new replies.