Lilly lehesall

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Lilly lehesall

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 378 total)
  • Autor
    Postitused
    leili33
    Member

lõnga kohta vastas autor mulle, et ongi parem kui mitmesuguste erinevate lõngadega proovitakse :D mul selle üle väga hea meel, sest ei ole võimalik uut lõnga osta praegu (mohääri suhtes olen mina veidi tõrges, sest viimane rätik ajas ikka liiga palju karvu välja), minu rätiku lõng saab olema tete Kamena, mitte just väga peen villane ja nagu soomlannade blogidest olen lugenud, koovad nad 4mm varrastega sellest rätikuid

Member

Ei suuda minagi näppe eemale hoida sellest sallist. :D

Member

mina sooviks ka kududa kuigi alustan seda alles pärast oma värvispektri valge kampsiku valmimist see oleks ka mul esimene õlasall

Mimm
    Member

Soovin ka seda imekaunist salli kududa :P

virbi
    Member

Ma ka kunagi kindlasti koon seda, nii äraütlemata ilus sall!!

metskass
    Member

Mina oleks ka huvitaud salli tegemisest :)

leili33
    Member

esimeses postis on nüüd ka nupukesed olemas, need lingivad siia kooskudumise-alafoorumisse.
    aga paluks siis blogipostitustes arvestada autori soovi, et mustri allika näitamiseks linkida tema lehele ja seda ka, et salli ei tehta müügiks (välja arvatud oksjonile isetegija-toetuseks – see on autori loal lubatud :P )

Member

soovin ka seda ilusat salli kududa

Mimm
    Member

Aitäh!! :P

Member

Nii kaunist salli ei saa jätta kudumatta- mina soovin ka osa vötta! 🙄

Member

Sooviks ka seda imeilusat salli kududa ning kui juba puust ja punaseks ka tehakse.Ma pole enne sellist asja teinud 😉

Minuliisu
    Member

mina tahaks ka seda imelist salli kududa :)

tintsik
    Member

Kui ma kunagi kudumise lainele tagasi saan ja pooleliolevad asjad otsa saavad, tahaksin esimese asjana seda salli teha. Nii kaunis on ta! Seega paluksin ka mustrit.

stuart
    Member

@LillySmuul wrote:

No ma arvan et see on tähtajatu l6putu koostegemine ja igayks teeb just siis kui aega leiab(kui ennast kudumise lainel tunneb olevat! 😆 )

See on hea, sest ma ise ei ole ju kudeja 😳 Aga see sall on nii hingematvalt ilus, et kunagi pensionip6lves ehk isegi m6tleks selle tehaproovimise peale 😉

Member

Soovin ka kindlasti seda salli kududa, kuid minulgi on tarvis enne mõned lõpetamata tööd valmis saada.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 378 total)
  • The topic ‘Lilly lehesall’ is closed to new replies.