Lilly lehesall

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Lilly lehesall

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 378 total)
  • Autor
    Postitused
    LillySmuul
    Member

Ilus tihe kudu tundub olevat ja niiiiiiiiiiiii suure viitsisid teha,tubli! 8b66t

minu sai viimasel real enne äärepitsi lõng otsa ja nüüd tuleb oodata kuna uus lõng minuni jõuab

LillySmuul
    Member

ohh milline eba6nn! 👿
    see on see kuduja murphy seadus ,et l6ng vahetult enne l6ppu otsa saab… 😉

lulla
    Member

Minul vedas, kahest tokist jäi järgi 25 cm lõnga. Aga lõpus hoidsin küll hinge kinni, kas tulen välja. Selline tunne oli et kooks kiiremini, siis äkki ei saa lõng nii ruttu otsa. :)

Rees
    Member

Oleks jõuluaeg, siis kirjutaks päkadele: “Palun tooge mulle ööpäeva kolm lisatundi! Hädasti oleks vaja, sest tahan Lilly salli kududa!”

Enne kolimise algust jõudsin umbes viienda leheni kootud, praegu olude sunnil kudumine seisab. Ootavate tööde järjekorra eesotsas. Ja mul käed sügelevad…

Eowyn
    Member

Hei, aitäh ilusa mustri eest, mul sai valmis! :D
    Pildid panin oma blogisse.
    Tõesti, väga mõnus kudumine oli!

LillySmuul
    Member

Akki viitsid siia albumisse ka panna?! 🙄
    vaata link on esimeses postituses…

Member

mina alustasin ka salliga. Üks lehe-mustrikord valmis :D
    Lõngaks: Novita Florica – väga mõnus lõng
    Vardad: nr 4,5

tripsu
    Member

sain ka lõpuks mahti pilti teha ja üles riputada. Lisasin ka oma kodulehele tehtud tööde juurde koos lingiga Lilly lehele (mis siin esimeses postituses kirjas on), loodan et toimisin õigesti.
    Väga mõnus kudumine oli, aitäh Lillyle mustri eest!

roosike
    Member

Minu sall jääb kahjuks lõnga ootama :( ,sain 8 lehe poole peale.Tegin lõheroosat värvi mohairi lõngast millel mohairi sisaldus78%,äkki on kellegil sellist lõnga ,ostaksin hea meelega :P ,saaks siis oma salli ka valmis.

Member

Mina sooviksin samuti rätikut kududa. Pääsusabaga sai alguse tegemine tänu isetegijatele selgeks. Loodetavasti õnnestub ka KID mohääri poest jälle saada, mida vahepeal Tallinna ja Tartu Liannis ei olnud.

Mina lõpetasin ka oma salli kudumise. Hästi suur sall sai – mõõdud 240*110. Hetkel pilti ei ole, sest sall kuivab, aga kohe kui kuiv ja modelli leian siis lisan ka pildi siia. Nüüd on pilt ka pildialbumis üleval

Member

Kuidas see ikka nii juhtub, et enne lõppu saab lõng otsa? Mul lõppes ka viimasel real enne äärepitsi. Kuigi lõnga oli 100g ja vardad nr.4. Võtsin ühe veneaegse läti lõnga, nüüd ei ole kuskilt juurde ka tuua, teen nüüd teist värvi ääre.
    Üks küsimus ka. Äärepitsi alustamisel ei tulnud nurgas silmade arvu järgi muster välja. Kasvatasin täpselt nurgast ühest silmast 3, siis läks klappima. Kuidas oleks tegelikult pidanud tegema?

LillySmuul
    Member

6ieti tegidki,peabki ju klappima ajama! 😆
    🙄 Noh tegelt oleks pidanud sujuvalt minema ,aga v6ibolla juhtusid kuskil kogemata m6ne silma rohkem v6i vahem tegema…
    Samuti kui said mustri paris esimeste seas,siis seal on nyydseks paar parandust tehtud,mida naeb selle teema esimeses postituses! 😉
    Aga tubli et valmis said! 8b66t

Member

mina koon ja harutan ja koon :P no lihtsalt see kus mustriread (41.rida) kootud said , ei osanud kasvatada nende rombimustri algustes ja lõppudes(need rombid mis jäävad lehe mustrite vahele). sain siis lõpuks kuidagi juti peale siis täna aga avastasin et jälle peab paar rida harutama :) aga no öeldakse ju et harjutamine teeb meistriks… kuni 41. rea lõpuni oli kõik imelihtne ma pusin ikka edasi ja tahaks kindlasti valmis selle võrratu salli saada :D :)

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 378 total)
  • The topic ‘Lilly lehesall’ is closed to new replies.