Lilly lehesall

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Lilly lehesall

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 378 total)
  • Autor
    Postitused
    LillySmuul
    Member

V6ta sentimeetri pael ja m66da serv kergelt venitades alates alguspunktist kuni aareni ja siis m66da endapeal kaelakondist pepuni!
    arvest et aareks tuleb veel u. yhe lehejagu pikkust!

Member

Tänan kõiki aitajaid ja kaasamõtlejaid, eriti LillySmuuli ja minuliisut. smile_lil Mul rombimuster selge. :tramp: Viga selles, et üritasin rida-realt mustrit ajada ja ei saanud silmade arvu klappima. Olen kolmest erinevast lõngast proovinud, kõik üles harutatud vale rombimustri pärast ja tulemus pole ka muidu meeldinud. Esimene mohäär (kuskil eespool ka sellest pilt) jäi liiga kohev, liiga mahuline. Maavillane peenike polnud selleks liiga peenike ja jäi kuidagi robustne. ja viimane mohäär, mis peenike kui niit, oli jälle nagu liiga peenike. Nii et pean asuma uue lõnga otsingutele, nii suurte vaevanägemiste peale pean end selle salliga premeerima.

Member

Sain valmis. Uue nädala algul saab mõne pildi kah.

Member

Mina tegin salli sõbrapäeva kingituseks ja laenan mimmi pilti.

LillySmuul
    Member

Mmmm… smile_flirty
    Ilus punane!

Essu memm
    Member

Lilly lehesall on valmis. Ainult vormimata ja ootab näitamiseks värvispektri aprilli kuud 😉

LillySmuul
    Member

@maalimaalt wrote:

Lilly lehesall on valmis. Ainult vormimata ja ootab näitamiseks värvispektri aprilli kuud 😉

Ara jama ,kas sa t6esti suudad seda niiiiiiiiiiiiii kaua varjata? 😆

Essu memm
    Member

Üritan …. ❗ :?: ❗ :?: :?:

Member

Olen jõudnud 29-nda reani. Seal on kiri “ära unusta alustada uut lehte”
    Kui ma täpselt skeemi järgi teen, kas siis see ongi lehe algus või pean veel kuidagi ” uut lehte alustama”?
    Palun vabandust, on vist väga loll küsimus.

Ja siis ei saa veel ühest asjast aru. Sapsi kirjutas, et peale 42. rida tuleb uuesti 29. rida hakata kuduma ( sellest ma saan aru), ainult selle vahega, et jääb ära lehemustri servas olev keerdsilmus ja selle asemel peab 2 silma kokku võtma.
    Kus on 29.-l real ääres keerdsilmus? Seal algab ju õhksilmusega. Kuskohas ma siis 2 kokku koon?

Sapsi
    Member

@Tiina2 wrote:

Olen jõudnud 29-nda reani. Seal on kiri “ära unusta alustada uut lehte” Kui ma täpselt skeemi järgi teen, kas siis see ongi lehe algus või pean veel kuidagi ” uut lehte alustama”?.

Ei pea midagi veel lisaks tegema. Järgid lihtsalt skeemi.

Ja siis ei saa veel ühest asjast aru. Sapsi kirjutas, et peale 42. rida tuleb uuesti 29. rida hakata kuduma ( sellest ma saan aru), ainult selle vahega, et jääb ära lehemustri servas olev keerdsilmus ja selle asemel peab 2 silma kokku võtma.
    Kus on 29.-l real ääres keerdsilmus? Seal algab ju õhksilmusega. Kuskohas ma siis 2 kokku koon?

Oleksin pidanud täpsemalt ennast väljendama. Mõtlesin lehemustri seda keskmist serva. Skeemi peal on see ruuduke roosa.

Lolle küsimusi pole olemas. Küsi aga julgesti.

LillySmuul
    Member

ma nagu m6tlesin et peale 42 rida lähed tegelt lehemustri ja keskmise mustriga edasi,selle vahega et kylje peal ei tee seda kollast mustrit vaid lihtsalt alustad uut lehte nagu real 29, aga keskmist mustrit pead ikka yleval edasi tegema.
    mustri kordused on jämeda joonega raamitud.
    Siin on keskosa muster eraldi välja toodud,kordama pead siis seda ruudusees olevat osa.
    Uue lehe meeldetuletus on edaspidiseks,kuna ysna kerge on seda unustada… 🙄

tripsu
    Member

minul sai ka eile valmis, nüüd tuleb end vaid kokku võtta ja ära ka viimistleda

Member

Aitäh abivalmis seletajatele. Nüüd ma sain täitsa täpselt aru.
    Edasi läheb juba ludinal.

luiselotte
    Member

Lõng olemas ja algus tehtud, aga päris kudumiseni jõuan vist alles koolivaheajal, kui rohke aega süveneda.

lulla
    Member

Valmis, pilt albumis. Hästi mõnus suur ja soe tuli.
    Nüüd proovin ära ka pääsusaba ja netis raiskasin ka raha kahe mustri peale.

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 378 total)
  • The topic ‘Lilly lehesall’ is closed to new replies.