Lilly lehesall

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Lilly lehesall

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 378 total)
  • Autor
    Postitused
    LillySmuul
    Member

Lilly lehesall

Teadmiseks kõigile!
    See on mu enda disain ja muster on müügis minu blogis.(inglise ja eestikeelne, muster skeemina) Mustri lisa Keskimine rombi muster

EDIT:
    Kui soovid teha pisemat rätti, hakka lõpetama (kollane rida) peale 5,5 lehekest (mitte 6,5), norm õlaräti jaoks peale 8,5 ja kui tahad veel suuremat, peale 11,5 lehekest (või ka peale 14,5).
    Kuna ma olen ise maniakaalne kuduja ja saan aru, et lõnga ostmisele kulub teil niigi palju raha, siis on isetegijatele muster ajutiselt saadaval 100% hinnaalandusega! loveshower
    Vastutasuks oleks palve, kui teete sellest sallist kuskil juttu (blogis, pildialbumis), siis palun linkida tagasi sellele mustrile.
    (link: http://lillysmuul.blogspot.com/2008/01/lillys-leaf-shawl.html )

Kes on huvitatud selle kudumisest, hõigake siin maha, et olete tegija ja saatke mulle sõnumiga oma maili aadress, kuhu soovite mustrit saada.
    Siin teemas saab arutada tekkivaid küsimusi ja muidugi näidata valminud salle! :D

Rõõmsat kudumist!
    Olemas ka Pildialbum

Kel vardad kohe-kohe klõbisema hakkamas, võivad blogisse nupukese lisada:

Puust ja punaseks ehk värviliste lõngadega piltlikuks: ALUSTAMINE: (kliki suureks)

jämedat lõnga on kasutatud ainult selleks, et tegevus paremini nähtav oleks!

Lähiv6te jaanika1-lt

Ma saadan mustrit nyyd .pdf failina (naeb nagu parem valja)
    Kellel veel ei ole .pdf programmi ,saab selle mahalaadida siit: Adobe Reader.

Guest

Ma arvan küll, et peaks olema eraldi teema – siis ju huvilistel hea ja selge koht, kust otsida ning arutleda !

smile_led sunny

Heily
    Member

Tee eraldi teema jah, aga imekaunis sall on ikka küll! 😯

Kata
    Member

Tõesti imekena sall, kui kooskudumine tuleb, siis võtan jõudumööda osa.

Drex
    Member

Võtan hea meelega osa, kui keegi niiöelda “puust ja punaseks” teeks selgaks keskelt alustamise kunsti

Heily
    Member

Olen KINDLASTI tegija… :D

Member

Sa jeekvim küll!
    Lilly, tead mis?
    See sall…see on NII ilus. 😯 Ise ka tead? :D
    Sjuper!!!! :D
    c555r4

Member

Oeh.. tahaks ka seda kududa, on see väga keeruline? Aga mis on selle mõõtmed, siis tean, kas proovida või mitte.. 🙄

Psss.. See oleks mu esimene õlarätt 😆 .

Member

drex Postitatud: 21 Jaanuar 2008 22:10:48 Teema:

Võtan hea meelega osa, kui keegi niiöelda “puust ja punaseks” teeks selgaks keskelt alustamise kunsti

Sama siin. Ma ikka olen juba mitu korda pääsusaba kätte võtnud, kuid pole hakkama saanud. Kui nüüd kohe alguses koos kõigiga alustada, siis ehk on lootust, et saan oma esimese õlarätiga hakkama.
    See on tõesti nii ilus

Sapsi
    Member

mul on juba alustatud ja ootan rohket osavõttu, et suurema seltskonnaga koos kududa

Member

Selles löön mina kindlasti kaasa :) super sall, Tubli oled!

LillySmuul
    Member

Valmis m66dud on minu ambliku v6rgulisel salli 2meetrit pikim serv ja kaelalt alla pepuni on 1m (mitte venitades).
    Seda siissuuremal varjandil.
    On v6imalik teha ka nats vaiksem varjant.
    Kui nyyd aga kududa nats jamedamast (normaalsest 😉 )l6ngast,siis peaks see iseenesest vaiksem tulema.

Sapsi
    Member

ma koon Susa poest pärit Linate Wool Smyrna Platinum– 100gr 750 meetrit ja vardad on nr.3
    momendil on mõte teha väiksem varjan aga eks seda paista kui ma nii kaugele jõuan 🙄

Member

mina võtan Schoeller+Stahli Wollfraueni – 50g 300m
    vardad on soovituslikult 3, aga ma teen veel proovi
    see ämblikuvõrgu mohäär on ka ahvatlev, aga ma kardan, et algaja ei saa siis harutada smile_led

AlleRaa
    Member

Aitäh-aitäh-aitähhh!!! loveshower
    Soovin ka kududa! smile_c0ti

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 378 total)
  • The topic ‘Lilly lehesall’ is closed to new replies.