leelo – leelo

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV leelo – leelo

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 85 total)
  • Autor
    Postitused
  • #17561 Reply
    Member

Sa Susa elad vist kusagil sealsamas lähedal, kus mu sõbrannagi. Tal ka aknast park paistab. Jaanuaritormi ajal olime tal külas, kui torm just tuure võttis. Temal vesi küll tuppa ei jõudnud õnneks. Elab teisel korrusel, aga tüki katust viis ära küll, mis lendas naabrimehe auto peale maja ees.

#17562 Reply
    Ly
    Member

Kallid naised ütelge kust kohast te võtate selle aja, et nii agaralt footumis olla ja siis veel jõuate käsitööga ka tegeleda? Mina küll ei jõua midagi valmis teha. Töölt tulles ja perega ühele poole saades(söök, koristamine) jääb veidi aega ja kui tulen foorumi, ei jõua enam midagi nikerdada ja kui koon-heegeldan, ei jõua jälle foorumi. Nädalalõputi käin netis ja otsin uusi ideid mida teha. Tahan proovida mida iganes kõiki. Ei tegele ainult kudumise või heegeldamisega või õmblemisega. Olen juba välja printinud siit mitu kaustikutäit huvitavat ei kujuta ette kuna neid jõuan teostada… ja foorum võtab mul palju aega, ta ju niiiii huvitav.

#17563 Reply
    Sibulaplix
    Member

rea lõppedes lappan vahepeal teemasid ;) istun siinsamas, foorum päevaläbi avatud, vahepeal möllan lastega ja teen süüa siis kiikan siia ja nokitsen :D

#17564 Reply
    Drex
    Member

Minul ka foorum avatud, kui kodus olen, vahel jälle kiikan siia, siis koon/heegeldan
    Õmblusmasinaga pole end küll siia arvuti taha trüginud, aga õmmelnud pole ka viimasel ajal.
    Ja peale mina selle arvuti taga kedagi pole, seega kedagi ma ka ei sega,
    ja lapsed suured need oskavad enamuse ajast ise hakkama saada :D

#17565 Reply
    Susa
    Member

Mul tööl internetivõimalust pole. Seega istun tööjuures ja tegelen klientide vahepeal käsitööga. Koju jõuden torman siia lugema ja teen seda õhtu jooksul ikka väga mitu korda! Õnneks on mu mees ka õhtud otsa arvutis, nii et ei teki probleemi, miks mina siin kogu aeg istun ;)
    Aga aega käsitöö jaoks võiks olla küll palju-palju kordi rohkem!

#17566 Reply
    Member

ma olen lapsega kodune ja leian aega küll et siia kiigata ja ka teostada oma ideid… ainult et vat arvuti taga ei suuda ma seda kohe mitte teha nagu sibulaplix teeb 😉 ma ikka pigem heegeldan ja koon teleka ees diivanil :) ja kuulan seebikaid ..icc mitte ei vaata 😆 Ja foorum on ka üldiselt ikka päev läbi uurimisel et mis huvitavat jälle lisatud … nu olen nii uudishimulik… mis teha :)

#17567 Reply
    Member

ma kah imestan, et kus te selle aja võtate. Ma selline pool töötu, (ei ole pidevat töökohustust), aga ikka napib aega.

Nende ideedega on nii, et ka mina korjan igasuguseid asju kokku. Mõne asjaga on selline tunne, et ma pean selle saama. Aga aega kohe alustamiseks ei ole ja mõne aja pärast ei tundugi asi enam ahvatlev. See kergendab veidi olukorda :)

aga Ly, kui sinu tehtud asju vaadata, siis jõuad ju küll ja küllaga.

#17568 Reply
    lumememm
    Member

Minul ka pidevalt ajapuudus. Täna hommikul voolu polnud ja nii sai ka heegelnõel kätte võetud. Nüüd meisterdame lapsega koos liblikaid.

#17569 Reply
    shalla
    Member

Mina olen vist foorumisõltlane. Tööl ninapidi foorumis, õhtul kodus kah vaja kiigata 😉 Ideesid on nii palju, aga teostamis aega jääb väheseks. 👿 (oleks juba pensil )

#17570 Reply
    kikukas
    Member

Minul 7 asja pooleli ja mitte midagi ei ole saanud teha, foorumi sisulist pooltki pole saanud arendada. Kõik mõtted sassis, hakka või joogaharjutusi tegema, et uuesti järjele saada. Suusatamine käib kah telekas, mitte midagi ei tea, kes ees, kes taga 😆

#17571 Reply
    Member

minul ka 7 asja pooleli, foorum lahti ja tekstiraamat ja pliiats käes ja telekas mängib isa vaatab – ainult tema norskamine segab mu mõtteid, ainus, kes ennast millestki segada ei lase on kass

#17572 Reply
    Member

APPI tõstsin pilgu ja nägin ratsanikku hobuse seljas

oligi elus hobune ja inimene ratsa… mitte et meil siin hobused haruldased oleks, aga ratsutajad küll

ohh ma siis ei ole ikka veel päris lolliks läinud, sest tundub et koerad ka teda nägid 🙄 💡

#17573 Reply
    Snowdrop
    Member

minul ka pole seda aega eriti et miskit suurt meisterdada, tööl kaua ja siis koju, siis vaja IT läbi vaadata ja aeg lännu, mõnel õhtul kui väga väsinud ei ole siis meisterdan miskit pooleni ööni :)

#17574 Reply
    Member

Ajapuudus kimbutab pidevalt. Töö ja kooli kõrvalt jääb suhteliselt napilt võimalust käsitööga tegeleda, samas ideesid tuleb pidevalt, mida võiks/tahaks/peaks tegema :? :D Nüüd on lisaks veel tekkinud mõte, et peaks natuke trenni ka tegema ju tegelikult…. aga kuidas sa kulutad niigi nappi vaba aega millegi muule kui käsitöö 🙄 ohhh…

#17575 Reply
    Member

Kuna kool on ainus selline tõsisem kohustus hetkel, siis uneaja arvelt saab ikka aega näpistatud ja üht koma teist tehtud :D Õnneks mees kaugel ära, muidu ei jõuaks küll suurt miskit tehtud :? Ja uusi ideesid tuleb pidevalt metsiku kiirusega peale ja ema ka juba ronib kukile, et tal salli vaja. Hakkan tegema kohe 8)

Ja tõesti, trenni võiks ka keegi minu eest teha, söömist peab ka jälgima ning sõpru ka vaja kohata – pole see naise elu ikka kerge!

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 85 total)
Reply To: leelo – leelo
Your information: