Lea1 tegemised

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Lea1 tegemised

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 98 total)
  • Autor
    Postitused
  • #117611 Reply
    -lola-
    Member

Tõelised tujutõstjad on need jõulutähed kyll 😆 ‘
    võrratud tegemised sul pärlitega :)

#117612 Reply
    Member

Need pisikesed jõulutähed on väga-väga armsad!

#117613 Reply
    Snowdrop
    Member

nii armsad jõuluasjad 8b66t

#117614 Reply
    Member

Jõulukaktus on nii armas.

#117615 Reply
    lea1
    Member

Tere taas!
    Olen oma asjad siin kõik nii ripakile jätnud, et häbi hakkab. Paraku on see nii, et kui kohe valminud asjast pilti ei pane, siis see jääbki ja jääbki… Aga mis siin ikka pikalt lobiseda, hakkame otsast pihta :)
    Siin on koos lastega tehtud uksekaunistused:

Jõulukuu möödub mul tavaliselt kiirelt ja suure töötähe all. On ju meie pere kõigil lastel just detsembris sünnipäevad ja lisaks veel minu hobi, mis vist on varsti muutumas minu tööks. Tegelikult on tore, kui leidub inimesi, kellele minu lilled meeldivad ja kes neid omale igatsevad. Seega, kui sul on miskit oma kodu interjööri täienduseks meeles mõlkumas, siis anna aga teada ja ehk suudame selle realiseerida. Selle aasta jõulukuu hitt oli selline:

Jõululaupäeval ennast pidulaua jaoks paremini riide sättides avastasin, et olin oma ehted koju unustanud. Egas miskit, 10 minutit oma esmaabikarbikeses (no kui heegeldajad-kudujad tassivad kaasas nõelu ja lõnga, siis mul on pärlite esmatarbekarp kaasas, vähemalt maale vanemate juurde minnes küll :D pusimist ja valmis selline kee:

Lapsele ei andnud muidugi hing rahu, et emmel uus kee on ja tal mitte. Nii sai uuesti linna jõudes tema pärlitest ka miskit meisterdatud:

Jaanuaris sai veelgi lõpetatud pooleliolevaid jõulutähti niipalju kui materjali jagus ja siis ootasid uued väljakutsed. Üks neist oli liitumine projektiga “värvispekter”, millega seadsin endale eesmärgiks igal kuul proovida teha mõne lille või puu, mida varem pole katsetanud.
    Jaanuari värviks oli valge ja lilleks sai valitud roos:

Samaaegselt valmis ka kollane roos. Õigupoolest korraldasime õega webiworkshopi st keerutasime koos õielehti ja muljetasime kogemustest msn-is. Õe keerutatud õielehed siis moosisin ka talt endale, sest sain üsna viimasel minutil teada ühe kolleegi sünnipäevast, kelle lemmikuteks on kollased lilled:

Pärast rooside tegemist, pidasin plaani nädalakese puhata. Luhta läks see plaan :D , sest Eria algatas projekti “Teeme ise endale lapiteki”. Mõtlesin, et kui ma nüüd rongile ei astu, siis jääbki mul tegemata oma unistuste voodikate. Sellistest lapikestest hakkab see siis kasvama:

Eks mul ole tiba hirm praegugi naha vahel, et ei tea kas ikka jõuan ja jaksan, aga tahtmine on suur

Ja lõpetuseks minu tänane käsitöö – SEEP. Kuna see tegemine oli nagunii plaanis, siis registreerisin ennast ka projeki “süda parimale sõbrale”. Seekordsed seebid on kohe eriti isuäratavad

rohkem vaata aga nagist

#117616 Reply
    Member

Nii mõnusad seebid ja pärlililled super ilusad!

#117617 Reply
    anx
    Member

Valge roos on hästi ilus ja need seebid on super!

#117618 Reply
    Member

Keerutasin ka ühe roosi kunagi valmis, väikese sellise. Nii suur ja raske töö oli, et pole siiamaani julgenud uuesti alustada. Ja see on veel selles raskes tehnikas tehtud (ma võin eksida, aga oli vist mingi prantsuse- asi?), mis mul ealeski normaalselt välja pole tulnud. Riispekt sulle ja vägaväga ilusad roosid on.

#117619 Reply
    Hetty
    Member

Palju vahvaid ja ilusaid asju! Roosid on võrratud!

#117620 Reply
    lea1
    Member

See on juba vana asi aga siiski – minu veebruari värvispektritöö, mis läks Eriale pulmapäevakingiks.

Rohkemat ei olegi hetkel näidata. Käsil on aga mitu suuremat tööd, aga nende esitlemiseni läheb veel pisut aega.

#117621 Reply
    Dots
    Member

8b66t

#117622 Reply
    Susa
    Member

Pärlikunstnik! :)
    Sinu roosid on lihtsalt imeilusad!

#117623 Reply
    Hetty
    Member

Imekaunid roosid!

#117624 Reply
    lea1
    Member

Häbi mulle 😳 olen teid unarusse jätnud oma tööde tegemistega aga parandan kohe vea. Palju töid ei ole jõudnud üldse fotoka ette aga miskit ikka. Pilte saab palju olema nii et varuga kannatust 😆 suuremalt näeb minu galeriist
    märtsi kuu spektri lilla

aprilli kuu spektri roheline

roosi kimp

klamber

kaelakee endale

mai kuu spektri roosa

must roos

suur mumm-tehtud 4/0 seemnetest

väiksed mesimummid-10/0

esimene katsetus päikseprindiga pärnakate kokkusaamisel-poekott

#117625 Reply
    lea1
    Member

juuni kuu spektri kollane

sinine hüatsint

punane roos

roosa roos

heledam tosca roosast roos

tumedam tosca roosast roos

hõbetatud sisuga punane roos

meekollane roos

valge roos

roosid koos

prossid

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 98 total)
Reply To: Lea1 tegemised
Your information: