Lea1 tegemised

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Lea1 tegemised

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 98 total)
  • Autor
    Postitused
  • #117566 Reply
    LaanteLaps
    Member

Ohhoo! Vägev!

#117567 Reply
    Member

assaa, need roosid… lihtsalt vapustavad. Ja need seebid näevad nii head välja et sööks või ära.

#117568 Reply
    lea1
    Member

Kuna hetkel mees kodus käimas, siis on hea võimalus kohe ka pildid ja postitus ära teha,mis siiani ootas oma aega. Sai jälle seepe tehtud.

rohkem ja lähemalt pilte ikka minu albumist :P http://nagi.ee/photos/Lea1
    Rohelised seebid on kase- ja kollased seebid greibi-apelsinilõhnalised.Minu enda erilised lemmikud välimuse järgi on see heleroheline lill ja helesinine ruut ja teiselt pildilt see punane Teisel pildi keskmine seep on tegelikult selline tumedam pruun,mitte must.See siis mehe poolt kokku segatud :)

Varem tehtust on näitamata suvel alguses tehtud mütsid lastele.Suurema plika oma ei ole hetkel näidata, sest ta sellega praegu oma isa juures ja pildistada ei saa.
    Jan Marteni oma siis selline

See sai alguse juba eelmine aasta õe-mioka tehtud nokatsist.Müts oli pisut väikeseks jäänud,kuid kahju oli teda kappi jätta. Nii saigi siis seda pisut harutatud(peapealne jäi samaks) ja enda poolt uus müts aretatud.
    Ja viimaseks Mette-Mariti müts

Cernitist ja fimost sai tehtud veel värvipakki mõned mummud ja muud sellist staffi

Kee tegemise jätsin saajale, et ta teeks siis täpselt sellise ehte nagu ise soovib.

Endale sai kunagi tehtud ka üks kee:

Selleks korraks kõik, saun ootab,eks jätkame jälle teine kord.

#117569 Reply
    Susa
    Member

Oh – seebid on küll minu suureks armastuseks saanud :) Hästi kiftilt oled mänginud värvide ja seebimaterjalidega!
    Minu lemmik on teiselt pildilt see roheline. Ja kust sa seda kaselõhna said?
    Äge!!!
    Sa oled küll palju jõudnud!

#117570 Reply
    lea1
    Member

@Susa wrote:

Ja kust sa seda kaselõhna said?

Seda kaselõhna sain siis siit

See on meie lemmik saunas.Kui keegi oskab viidata kus pärnus seda leida on siis oleks tänulik, sest et see on kohe otsa saamas

#117571 Reply
    Kezzu
    Member

Nonii, minu värvipaki autor on selgunud!!!

:D

Aitäh Sulle!
    icon_hb

#117572 Reply
    lea1
    Member

@Kezzu wrote:

Nonii, minu värvipaki autor on selgunud!!!

:D

Aitäh Sulle!
    icon_hb

Võta heaks ,tore kui meeldis.

#117573 Reply
    Hetty
    Member

Vahvad asjad!

#117574 Reply
    stuart
    Member

Ossa, see pudelike on h22 m6te. Kasv6i sauna tarbeks :D
    Seebid on jah h2sti shefid, mis vormidesse sa neid teed, et sihukesed siiruviirulised ja ilusad siledad saavad? Miskid erispetsseebivormid?

#117575 Reply
    lea1
    Member

@stuart wrote:

Seebid on jah h2sti shefid, mis vormidesse sa neid teed, et sihukesed siiruviirulised ja ilusad siledad saavad? Miskid erispetsseebivormid?

Need südamed on helmehaldjast fimo vormid aga neid pole enam ammu.

#117576 Reply
    Member

hullumeelselt ilusad seebid!

#117577 Reply
    lea1
    Member

Tere taas teile!
    Paar päeva tagasi sai valmis mul lõplikult minu esime kott endale:

Tehtud ta garn studio muskat lõngast nr18,32 ja 8, kulus ei teagi käisin teda Susa juurest toomas kui kera otsas.Kokku sain silte aga 8 lõpuks kui sahtlist nad koku lugesin,sinist 4(nats jäi järgigi),valget3(pool tokki alles) ja kreemi oligi 1tokk ja sellega panin lapid kokku nii et seda ka pool alles.Kinniseks on helmes nr8 samat värvi mis lõngki, minu sooviks oligi see et ta kinnitus silma ei torka.Sisse aga panin siidise valge voodri.
    Veel olen teinud vahepeal emale õue toolidele ja pakkudele
    .
    Neile paelad külge panemata veel sest ei tea kuidas ta triipu jooksma tahab.
    Aga jh, käsil veel paar suurt tööd nii et kuulmiseni, ega nad ise valmis saa ju 😆

#117578 Reply
    mdm beadalot
    Member

Oh kui ilus kott! Nii mõnusad värvid! :P

#117579 Reply
    Susa
    Member

Jeeeeee – kott valmis!! :)
    Väga äge kott on – värvid on ilusad eksole ;) Tubli-tubli!
    Ja katted ka kiftid – mõnus värv ja muster.

#117580 Reply
    Heily
    Member

Armas kott :) .

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 98 total)
Reply To: Lea1 tegemised
Your information: