Lastekonkurss!!! OMA ASI (hindamine kuni 21.02)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Lastekonkurss!!! OMA ASI (hindamine kuni 21.02)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 181 total)
  • Autor
    Postitused
  • #5197 Reply
    Sibulaplix
    Member

Hei !
    Kui sul on vanust 18 aastat või alla selle, kui sa armastad teha näputööd ja seda vahel eksponeerida ning samas ka konkureerida teistega, siis on Isetegija foorumi uus projekt just sinu jaoks.

Käima läheb projekt “OMA ASI”

Vanust selles projektis osalemiseks eriti palju vaja ei lähe, küll aga vajad fantaasiat ja ka näpuosavust, sest osalemiseks pead midagi oma kätega valmistama.

Kas teed omale midagi tarvilikku või valmistad hoopis pehme kaisulooma, see on sinu oma asi ;) Samuti on sinu oma valik see, millist tehnikat sa kasutama hakkad. (heegelda, koo, õmble, punu jne.)

Võta omale aega mõtlemiseks. Vaata üle omad ajakirjad, mustrikogud, materjalivaru jne. (või mõtle ise välja hoopis midagi päris uut).

Kui oled otsustanud osaleda, siis registreeri ennast osalejaks hiljemalt kaheksandaks novembriks (08.11.2008).

Järgmiseks tuleb soovitud asi valmis teha ja asja pilt saata mulle e- maili aadressil
    lastekonkurss@gmail.com

Kirja saates kirjuta kindlasti palun pealkirja lahtrisse suurte tähtedega OMA ASI
    Pane kindlasti kirja:
    oma isetegija kasutajanimi. Kui sa veel ei ole isetegija kasutaja, aga sinu ema on, siis pane kirja oma ema kasutajanimi
    oma pärisnimi
    oma vanus
    kodune aadress

Kindlasti kirjuta mulle oma tehtud asjast ka natuke rohkem. Miks just selle asja tegid ja kust on pärit idee jne. Samuti võid kirja panna materjalid, mida kasutasid ja kui kasutad mõnda uuemat tehnikat, siis maini ka see ära. Kui oled ise asja välja mõelnud, siis võid kirja panna ka selle tegemisõpetuse, aga see ei ole kohustus.

Konkursil osalemiseks peaks sinu isetehtud asi olema valmis ja pildid sellest mulle saadetud veebruarikuu esimeseks päevaks (01.02.2009).

Seejärel panen mina pildid albumisse ja žürii selgitab välja parimad.

PILDIALBUM

Osalejad jagame nelja vanusegruppi:
    1. lapsed vanuses -5 aastat, kes võivad natukene kasutada ka emme, issi või mõne teise suurema inimese abi
    2. 5-9-aastased
    3. 10-14-aastased
    4. 15-18-aastased

Kui juhtub, et sa oled registreerinud, aga oma asja mingil põhjusel valmis pole saanud, siis anna mulle sellest kindlasti teada. Karta pole tarvis, selles projektis kedagi kuhugi nimekirja ei panda :D. Registreerumine on vajalik lihtsalt selleks, et oleks teada osalejate arv :D

Käimas on konkursi hindamine!!!

@Mari Marike wrote:

Žüriisse kuuluvad: Sibulaplix (hääleõiguseta), Mari Marike, annyliis, Freddy, MustKass, Rael, kerstin, maarion, Mercar, Susa, Pisi-Pisi, mesimamps, kribukrabu, gia, verpin, Päikesekiir, KatjaII, ritsik62, Snowdrop, ode, Helen312.

Palun vaadake hoolikalt PILDIALBUMit, kategooriaid vanuse järgi on 4. Iga pildi kohal on number. Palun hinnake igat pilti hindega ühest viieni (1-5) ning täitke TABEL. Tabel salvestage endale arvutisse ning saatke aadressile mari.marike@gmail.com laupäeva, 21. veebruari, õhtuks, hiljemalt kell 21.00. Hinnete keskmisest moodustub pingerida.
    icon_mersi

registreerunud:

1. lapsed vanuses -5 aastat, kes võivad natukene kasutada ka emme, issi või mõne teise suurema inimese abi

1.Marie Martine (1,9 a) (Agikene)
    2.Aleks (3a) (Koffikann)
    3. Marleen (4a) (Heily5)
    4. Efe Marko (4a) (Põhjatäht)
    5. Ethan (3,5a) (Pisihaldjas)
    6. Janno-Elvis (4a) Minuliisu
    7. Kristo (2a) Minuliisu
    8. Iiris (4a) (aiaia)

2. 5-9-aastased

1. Gert (9a) (Kaksti)
    2. Sinililleke41 (8a)
    3. Martin (6a) (Koffikann)
    4. Röövliplika (8a)
    5. Viivika (6a)
    6. Lisette Mai (9a) (Lepatriinu)
    7. Elis (9a) (inxu)
    8. Merily (9a) (Musamemm)
    9. Kaidi (7a) (inxu)
    10. Kärt (9a) (Kassiopeia)
    11. Mihkel (6a) (Kassiopeia)
    12. Teisi-Liis (9a) (Tibulinnu)
    13. Dragonfly tütar (6a)
    14. Oskar (8a) (Kristab)
    15. Naila Kristiin (7a) (põhjatäht)
    16. Lõvitüdruk (9a)

10-14-aastased:

1. Liisbet (10a)
    2. Kelly (11a) (Kaksti)
    3. Annulasn (11a)
    4. kandleneiu (13a)
    5. Lla (10a)
    6. Chz (13a)
    7. Kai Triin (12a) (Sunray)
    8. _liblikas_ (13a)
    9. Silvar (13a) (Minuliisu)
    10. Sigrid (11a) siniseke
    11. Lilleneiu13
    12. mellu (10a)
    13. Sander (11a) (Muhv)
    14. Siiruviiru (14a)
    15. Ellie80 (14a)
    16. veigi1 (11a)
    17. Alois Andreas, vanus (10a) (lillemeri)
    18. Kristo (11a) (Mia32)
    19. Laura (10a) (PinkPanther)
    20. Ingel (12a)
    21. hanku (13a)
    22. Dragonfly poiss (11a)

15-18-aastased

1. Eliko (17a)
    2. Lapsekäsi (15a)
    3. Mariliis001 (18-19 ;) )
    4. rohesilmne (15a)
    5. annahelena (15a)

#202050 Reply
    kaksti
    Member

Kaksti poolt võtavad osa 11-aastane Kelly ja 9-aastane Gert. Just paar päeva tagasi küsisid, kas lastekonkurss jälle tuleb :)

#202051 Reply
    Triin27
    Member

Triin27 poolt Sinililleke41(8 aastane) ,ja ta oli rõõmuga nõus osalema.

#202052 Reply
    AnnuLasn
    Member

Ma osalen siis ka :D

#202053 Reply
    Guest

mina sooviksin ka osaleda, olen 13 aastat vana

#202054 Reply
    Koffikann
    Member

Koffikann registreerib Martin ( 6-aastane) ja Aleks ( 3-aastane)

#202055 Reply
    Guest

Mina võtaksin ka osa, Lla ( 10 aastane)

#202056 Reply
    Heily
    Member

Minu poolt võtavad osa (IT kasutajanimega) Röövliplika (8-aastane) ja väiksem tütar (mitte veel liige) Marleen (selleks ajaks 4-aastane). :D

#202057 Reply
    agikene
    Member

meie Marie Martine (1aasta ja 5kuune) tahab ka osa võtta

#202058 Reply
    Eliko
    Member

Tahaksin ka osa võtta , aga kui ma teen kas siis võib mitu asja ka teha ja näiteks , mis siis saab kui ma näiteks panen oma nimekirja ning ei jõua teha või ei saa asja valmis . ?

#202059 Reply
    Member

@Eliko wrote:

Tahaksin ka osa võtta , aga kui ma teen kas siis võib mitu asja ka teha ja näiteks , mis siis saab kui ma näiteks panen oma nimekirja ning ei jõua teha või ei saa asja valmis . ?

@Sibulaplix wrote:

Kui juhtub, et sa oled registreerinud, aga oma asja mingil põhjusel valmis pole saanud, siis anna mulle sellest kindlasti teada. Karta pole tarvis, selles projektis kedagi kuhugi nimekirja ei panda . Registreerumine on vajalik lihtsalt selleks, et oleks teada osalejate arv

:)

#202060 Reply
    Member

Meie 6-aastane Viivika soovib ka osaleda. :)

#202061 Reply
    Guest

Selline küsimus siis et:)mina olen 18 a
    sooviksin ka osaleda
    aga kui vaatasin kuupäevi, millal asi peab valmis olema
    siis selleks ajaks saan juba 19

kas see tähendab et ma saan konkursil osaleda või mitte?

#202062 Reply
    Member

Mina osaleksin ka rõõmuga :D Vanust mul 13 aastat.

#202063 Reply
    Sunray
    Member

Siit soovib osaleda neiu Kai Triin, 12 aastane

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 181 total)
Reply To: Lastekonkurss!!! OMA ASI (hindamine kuni 21.02)
Your information: