Lastehaiglale lapitekid (ei aegu)

Homepage Forums – ISETEGIJA – Heategevus Lastehaiglale lapitekid (ei aegu)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 253 total)
  • Autor
    Postitused
    Sibulaplix
    Member

minul tagasihoidlik ettepanek adminnidele, et äkki eraldaks tekikestele ka nurgakese pildialbumis icon_coquet

Sibulaplix
    Member

@ritsik62 wrote:

ups nendele tuleb vist postkontorisse ise järgi minna :?:

ükskõik, küll nad kohale jõuavad sunny

ELSiga saab vist nii saata, et toob kohale haiglale.

ritsik62
    Member

vahet pole, küll kätte saab engine

master
    Member

@sibulaplix wrote:

… ettepanek adminnidele, et äkki eraldaks tekikestele ka nurgakese pildialbumis

olemas
    http://www.isetegija.net/index.php?ind=gallery&op=section_view&idev=22

marimari
    Member

Mina lähen ja panen nüüd oma tekikese siis Tallinna poole teele,loodan,et purjetab ikka kohale :D

Member

Olümpiaprojekt lõpetatud ja valmis on ka üks pool ühele tekikesele, aga minul jääb esialgu asi vatiini taha pidama. Peab lähipäevil Tartus ära käima siis saab edasi teha. censor

ritsik62
    Member

SUUR; SUUR TÄNU!
    icon_hb
    Lammastega tekk on kohale jõudnud, kaalub vaid 228g 😯 nagu polekski midagi, raskus langeb ju ühtlaselt icon_hb

Lihtsalt võimatult tublid olete smile_jng

marimari
    Member

Rõõm kuulda,et aitas :D

Member

Maiks jõuan ehk minagi Pärnus paar tekki valmis :) Õigupoolest üks on poolik, hakkasin oma lapsele õmblema, aga nüüd ta juba välja kasvanud sellest :P

Member

Ei tea, mis minu saadetud tekist ja tekikotist ka saanud on? Kas ikka jõudsid kohale? Saatsin ju juba tükk aega tagasi nad ära , nüüd peaksid nad kindlasti juba kohal olema! Tore oleks kui saaks mulle märku anda, et kas ikka jõudsid kohale… :)

ritsik62
    Member

@inksu wrote:

Ei tea, mis minu saadetud tekist ja tekikotist ka saanud on? Kas ikka jõudsid kohale?

postipaki teade on mul pihus, esimesel võimalusel toon postkontorist ära :D :D

krist68
    Member

Mina saan teki postiga teele saata arvatavasti esmaspäeval.

Member

minu 2 (ilmselt ühesugust) tekki ka poolepeal 😉 kui ma järgmine nädal mõnel õhtul peale pikka koolipäeva ülitubli olen siis nädalavahetusel toon ehk nad Tln-a äragi 8)

Drex
    Member

mina panen tekid teele siis, kui teine ka valmis saab (välja lõigatud, mõõdetud, aga õmmelda saaks ehk alles homme või ülehomme…)

urvake
    Member

Kas ka Tallinnas oleks selline inimene, kellega saaks hästi kontakti, kes võtaks enda õlule mingis aktsioonis nt lappide korjamise- asjade kogumise. Helkel on olemas Paldiskis lõvike, kellele andsin tekikese. Samas käin ka ise Tallinnast läbi kui koju sõidan, 2 transpordi vahele jääb tund paar, sest peale tööd tahan ruttu koju saada poja juurde.
    Tingimuseks võiks olla hästi kättesaadavus ka transpordi sõlmede läheduses.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 253 total)
  • The topic ‘Lastehaiglale lapitekid (ei aegu)’ is closed to new replies.