Laadalaud

• This topic is empty.
Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Autor
    Postitused
  • #7486 Reply
    Member

Tere,

Olen kuulnud,et laatadel kasutavad inimesed kokkupandavaid laudasid. Nendel laudadel ei ole lauaplaat ühes tükis, vaid selline, et saab nagu kokku voltida (umbes nagu lehvik). Ühesõnaga on väga kompaktne ja mugav. Eestis pole selliseid kahjuks näinud.
    Kas keegi on kuulnud/näinud kust saaks sellise laadalaua ?
    Infot oodates…….
    :)

#257018 Reply
    Drex
    Member

Olen laatadel näinud laudu, kus metallist jalad , umbes nagu saagimispukk, ja sinna peale rullivad lahti asjanduse, mis näeb välja nagu voodipõhi, lippidest. Aga lipid omavahel kileriidega ühendatud. Kardan, et pärit on need Poolast, nagu kõik laada laiatarbekaup. Oleneb, mida sinna peale panna tahad. Riided, vaibad ja suuremad mänguasjad sobivad, aga näiteks ehteid ja klaas asju , küünlaid ja kergelt ümberkukkuvaid esemeid sinna panna ei saa, liiga ebakindel.
    Päris lehvikutaolisi näinud ei ole, ja mis materjalist see “lehvik” peaks olema?

#257019 Reply
    yllep
    Member

Need peaks olema jah Poola lauad, kui mõnda sellise kauba müüjat kaubelda, siis võib olla toovad ühes oma kraamiga. Ma olen kuulnud hinnast 500.-, aga no ei mäleta enam kui pikast lauast jutt oli.

#257020 Reply
    Member

Jah, neid Poolast toodud laudasid ma mõtlengi. Et rauast jalad ja lipid laotad peale võinii. Kas ise otse tellida ei saa kuskilt netist või kellegi käest? Ise suur laadalkäija ei ole aga ämm see-eest on – temale tekkis mõte jõulukingiks selline laadalaud kinkida.

#257021 Reply
    Member

Kas kellelgi oleks äkki müüa sellist lauda ? Oleks väga huvitatud.

#257022 Reply
    Snowdrop
    Member

Osta.ee oksjonil müüakse hetkel sellist lauda.

#257023 Reply
    yllep
    Member

Selle teema algatamisest on hea tükk aega möödas, aga täna sain kaks sellist 3m lauda…..ühest mulle piisab ja teisega võin kaupa teha 😉

#257024 Reply
    Rees
    Member

yllep, ma panin sulle kirja teele…

#257025 Reply
    yllep
    Member

Kaup koos ja laud on omaniku saanud. 😉

#257026 Reply
    Must Kitty
    Member

Kokkupandavaks laadalauaks sobib väga hästi ehituspoodides müüdav 3 m pikkune metallist tapeetimislaud. Läheb väikeseks 1×0,5 m möötudega lauaks kokku. Väga mugav kokku panna, kerge ja võtab vähe ruumi.
    Mina ostsin Bauhofist, maksis 800 ringis.

#257027 Reply
    Member

Kas keegi on huvitatud laadalaudadest?
    Saadaval pikkustega 1,5 m; 2 m; 2,5 m ja 3 m. Laiuste variandid 0,95 m ja 1,15 m
    Hinnad vastavalt suurusele 21 – 31,5 EUR
    Huvi korral kirjutada Merike.fre@gmail.com

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
Reply To: Laadalaud
Your information: