Kust saab plaati, mille peal traati väänata?

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Kust saab plaati, mille peal traati väänata?

• This topic is empty.
Viewing 9 posts - 46 through 54 (of 54 total)
  • Autor
    Postitused
  • #67005 Reply
    Member

Teate, minul on ka see vidin, siitsamast foorumist kellegi käest kunagi ostsin. Aga seda ei saa kasutada, sest et need pulgakesed ei püsi plaadi sees – tõusevad üles, kui traati seal vahel väänata püüda.
    😥

Ma kahtlustan, et sinna alla käivad mingid plastmassist (?) korgid või jullad, mis peaks pulga ära fikseerima? Neid aga komplektis ei olnud. Kui keegi sellist komplekti tahab, siis võin väikese raha eest ära ärida.

#67006 Reply
    Member

Minu alusel on mingid plastmassist jullad täitsa olemas. Ma vaatasin küll, et mingi sodi kaasa pandud, aga õnneks ära ka ei visanud.

#67007 Reply
    Drex
    Member

Mul miskeid jullasid polnud.Metall plaat ja metall jubinad
    Kipub august välja lipsama ka , kui keerutamisega hoogu minna.

Aga ma pole ammu enam sellega midagi ajapuudusel teinud

#67008 Reply
    Member

ahaa, ikka saab ilma nende julladeta ka, järelikult. pean siis proovima veel :)

#67009 Reply
    Member

Minul ka pole miskeid jullasid, hoian lihtsalt vasaku käe näppu selle nupu peal, mille ümber just parema käega keeran.

#67010 Reply
    Guest

@roheljana wrote:

Minul seisab see metallist alus – pole isegi proovida jõudnud ja tundub, et huvi on ka üle läinud. Kui keegi soovib, siis võin ära müüa küll.

täpsem inf on teretulnud 😉

#67011 Reply
    Member

Paneks ennast ka järjekorda. Juba pikemat aega olen uurinud selle kohta, aga pole lähematest poodidest seda leidnud. Kui kellelgi üle on, ostaks hea meelega ära :)

#67012 Reply
    Guest

vaadake nüüd hobipunktist. avastasin et nüüd sinna ka see parem alus müüki tulnud
    http://www.hobipunkt.ee/pood/?2505,traadi-painutamise-alus

#67013 Reply
    exxe
    Member

Ma ei oska seda küsimust mujale postitada :(
    Küsimus ise selline…millist traati kõige edukamalt selleks väänamiseks kasutada?

Viewing 9 posts - 46 through 54 (of 54 total)
Reply To: Kust saab plaati, mille peal traati väänata?
Your information: