Kust saab plaati, mille peal traati väänata?

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Kust saab plaati, mille peal traati väänata?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 54 total)
  • Autor
    Postitused
  • #1289 Reply
    sweetpepper
    Member

http://www.wigjig.com/jewelry-tools/WJU/jewelry/jewelrybyG/clover/pg02.htm

kus ma saaks sellise plaadi, mille peal seda traati saab väänata 🙄

#66961 Reply
    Kristy
    Member

Mind huvitaks ka, kust seda saaks. Olen kuulnud, et saab ka ise teha, aga see ei ole vist päris see.

#66962 Reply
    Drex
    Member

ma ka just täna tahtsin küsimuse siia riputada…, aga niisama näpuvahel ikka ei vääna küll.
    kas tõega tuleb see vidin ise nokitseda?

#66963 Reply
    sweetpepper
    Member

oi mai või kui blond ma vahest võin ikka olla… 😳 mul on omal olemas see tegelt :D aga tuleb lihtsalt õigetpidi kätte võtta. Osta saab seda Tiimarist… Proovisin traati painutada, aga vahed tulid suured ja yldse selline väärakas konks tuli .. oi kui häbi smile_sik tegelt naljakas … nyyd vaatasin uuesti seda plaati ja keerasin teise nurgaalla ja ooo 😮 saab kyll sellega traati väänata nii kuis vaja. Igaljuhul saab Tiimarist, aga ma ei tea mis otstarve talle seal poes omistatud on. photosmile

#66964 Reply
    kirsti1
    Member
    #66965 Reply
    avekene
    Member

Oh, hea nali :D

Aga ma ka sellisest asjakesest huvitatud. Kuna Sa selle ostsid ja millisest Tiimarist, mis hind võis olla? Ma kujutan ette, et müüjad peavad mind kuutõbiseks, kui nende käest wigjigi küsin :) Igatahes tahan ka!

@sweetpepper wrote:

oi mai või kui blond ma vahest võin ikka olla… 😳 mul on omal olemas see tegelt :D aga tuleb lihtsalt õigetpidi kätte võtta. Osta saab seda Tiimarist… Proovisin traati painutada, aga vahed tulid suured ja yldse selline väärakas konks tuli .. oi kui häbi smile_sik tegelt naljakas … nyyd vaatasin uuesti seda plaati ja keerasin teise nurgaalla ja ooo 😮 saab kyll sellega traati väänata nii kuis vaja. Igaljuhul saab Tiimarist, aga ma ei tea mis otstarve talle seal poes omistatud on. photosmile

#66966 Reply
    sweetpepper
    Member

Ostsin Viru Keskuse Tiimarist mingi max. kuu aega tagasi, maksis 14,50. Mul on ruudukujuline, seal oli veel rombikujuline (erinevate hindadega u mingi 2 eekine vahe). Leidma peaks selle asjanduse sellest “tornist”, kus on kõik need litrid, helmed, traat, kõige alumiselt astmelt seina poolsest osast. smile_lil

#66967 Reply
    LaanteLaps
    Member

tead, ma arvan, et see on see asjandus, kuhu lapsed saavad neid plastpärleid panna, siis paber peale ja kinni kuumutatakse. Neid peaks olema väikeseid ja suuri ja erinevate kujudega. Nad on läbipaistvad valgest plastikust.
    Kui on see, mis siis Tiimaris välja pakutud.

#66968 Reply
    sweetpepper
    Member

see on see sama jah. Ajab ta ju asja ära. Või siis mitte ve?

#66969 Reply
    LaanteLaps
    Member

ma arvan, et ajab küll, kui võtta väiksem. on mugavam kasutada.

#66970 Reply
    vikike
    Member

mina pole ka seda alust veel leidnud ja tagusin ise naelad puuplaadile ja õnnestus küll ;)

#66971 Reply
    mdm beadalot
    Member

@vikike wrote:

mina pole ka seda alust veel leidnud ja tagusin ise naelad puuplaadile ja õnnestus küll ;)

Arvan, et naelad puuplaadil on vastupidavamad kui plastikalus 🙄

#66972 Reply
    LaanteLaps
    Member

loomulikult on vastupidavam, sest see ju lihtsate tööde tarbeks tehtud.

#66973 Reply
    sweetpepper
    Member

Aga kus saab siis seda päris plaati. Ma netis nägin, et sinna otsa käivad veel mingid jubinad.

#66974 Reply
    Member

sweetpepper kas sa oled selle Tiimarist ostetud aluse peal traati ka väänanud? Ostsin ka selle, aga minu arust on seal need nublud nii madalad ja väikeste vahedega, ei saanud mina sellega hakkama.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 54 total)
Reply To: Kust saab plaati, mille peal traati väänata?
Your information: