Kust osta koera villast lõnga Tartus?

Homepage Forums – VARIA – Mina küsin – sina vasta Kust osta koera villast lõnga Tartus?

 • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Autor
  Postitused
 • #7453 Reply
  AvatarAnonüümne
  Guest

  Kuna mind haaras sokikudumise maania, siis aitas ämm kaasa koera- ja lambavillase lõnga segu kinkimisega. Kahjuks jätkus ühest tokist lõngast, mille ta suvel kusagilt laadalt ostis, vaid kahe paari jaoks. Sokke jõuluvana kingikotti oleks aga tore veelgi meisterdada. 🙄

  Kas kellelgi on kokkupuuteid sellise lõngaga ja kohtadega, kust seda osta saaks? Kui mitte Tartus, siis mõni muu asustatud punkt Eestis. Veel parem, kui tegutsev inimene, kes ka koera kammimisest üle jäänud villa saaks ära rakendada?

  Huviobjektiks on nii lambavillane segu kui puhas koera villane lõng.

  #256774 Reply
  AvatarAnonüümne
  Guest

  Ega neid koera villast lõnga tegijaid ilmselt väga jalaga segada ei ole. See on päris suur töö ja tean ka, et suhteliselt kallis. Ja koer peaks kindlasti ikka lambaga koos olema, paljas koer võib hapraks jääda.
  Ise plaanin sellist lõnga tegema hakata alles järgmisest kevadest, sest vajadus päris suur – endal neli supervilla andvat koera ning tuttavatel koeri veelgi enam ja ka neil soov koeravillast lõnga saada.
  Otsi ka Kullaketrajate lehelt.
  Edu!

  #256775 Reply
  AvatarAnonüümne
  Guest

  Isetegijas on ka koeravilla teema olemas. Aga tekkis uudishimu, et milline koer supervilla annab?

  #256776 Reply
  AvatarAnonüümne
  Guest

  Minu jaoks annavad supervilla tiibeti mastifid :) selle villa pluss ka see, et tiibetlastel ei ole ebameeldivat koerahigilõhna ja veel on lahe see, et värvivalik päris vahva.

  #256777 Reply
  AvatarAnonüümne
  Guest

  Päris mitu lehekülge koerakarvaga kudumisest SIIN
  Koerakarvalõngale küll mingit lõhna juurde ei jää, kui õige vahendiga korralikult ja õigesti pesta. Kui koerakarvalõnga või sellest kootud eset kellelegi näidata, siis esimesena torgatakse kohe nina vastu, et kas haiseb. No ei haise :D

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Kust osta koera villast lõnga Tartus?
Your information: