Kus te vildite?

• This topic is empty.
Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Autor
    Postitused
    Susa
    Member

Mul on juba mitmes päev mõte, et tahaks hirmsasti üht suuremat asja viltida. Käin majas ringi ja mõtlen, kuskohas ma seda küll teha saaksin? Köögis äkki? Köögi laua peal. See oleks mõeldav, aga siis oleks vaja põrandale laua alla panna suur kile, et vesi maha ei läheks ja lauale teine kile. Või vannitoas. Aga sinna oleks vaja siis laud vedada.

Kas teil on eriruumid selleks, et suuremaid asju viltida. No selliseid, mis vajavad laua peal rullimist või nühkimist?
    Või on kellelgi äkki mõni hea nipp, kuidas ümbrust täis ei lödista? :)
    Ühesõnaga – kus te seda viltimistööd teete?

shalla
    Member

Susa oota suve ja vildi õues, siis pole probleemi, et pool elamist ujub :P

mannu
    Member

Mina viltisin kotti köögi laua peal. Ja kõrval oli hunnik käterätikuid, millega liigset vedeliku järjest kuivatasin. Ui mul tekkis jälle viltimise ja mulistamise isu :P:P:P

keson
    Member

Mina vildin kõik asjad köögi laua peal ja ei ole vajanud siiani miskeid abivahendeid liigse vee vastu.Mis te sest veest nii hirmsasti lisate?Ikke jao kaupa sooja seebist vett.Ega see töö vee sees ujuma pea. 😉

Member

ma tegin ka esialgu köögis laual, seejärel kolisin köögipõrandale. Sai pärast ühe soojaga põranda samuti puhtaks. :)
    Aga ega see vee hulk nii hull tõesti pole. Käterätid, vanad linad või tekikotid abiks.
    Õues olen suvel samuti viltinud. Mõnus. Ainult kõva tuul ja lendlevad ebemed on vastunäidustatud ;)

mommi
    Member

mul selline mõnusalt suur aknagag vannituba, seal põrandal ma siis mässan kui isu peale tuleb aga riided on seljas kuivaks jäänud juu siis seda vett nii palju polegi :)

Sirsu
    Member

Ma proovisin ka seda märgviltimist ja tegin seda köögis laua peal.Proovisin lihtsalt mingit kanga moodi asja teha,aga kuna mu laud on nii väike,siis lõpptulemus on ainult meeter korda meeter.Eks peab ka sooja suve ootama hakkama ja siis vanaema juures õues viltima hakkama!

Member

olen küll märgviltimist ainult korra proovida saanud kunagi aga multekkis enda arust super mõte.

kui dushinurga pind on teil tasane ja suur, siis seal saaks edukalt seda teostada ju !
    Vbl mingi siledam plaat alla veel….

Member

Mina teostan suuremaid viltimistöid sauna pesuruumi põrandal, seal põrandaküte ja vett vabalt käes, pole vaja millegi märjaksminemise pärast ka muretseda, sest vett võib kasvõi lae alla pritsida, ilma, et see kedagi häiriks ja meeletut kuivatustööd nõuaks. Kuigi tõsi ta on, et ega seda vett nii palju vaja polegi. Minul kipub seda siiski igale poole jaguma ja et säästa ennast piinarikkast kuivatustööst, vildin saunas :D

Juulike
    Member

Mina vildin vannitoa soojal ja suurel põrandal, siis ei pea märja tööga ringi jooksma ja pole ka karta, et ümbrus liiga märg ja seebine.

Member

viltimise raamatus vilditakse auto kummist jalamati peal, ma kogu aeg mõtlen et meil on kuskil, ziguli matid, need olid suht kõrge servaga ju koguni

Member

Mina viltsin susse köögis kapi peal ja alla panin autojalamati (eesistuja oma), millel on kõrgemad ääred, nagu kauss. Väga hea oli teha, ei olnud libe ja vesi ei voolanud laiali.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • The topic ‘Kus te vildite?’ is closed to new replies.