Kus asub Jõgeva käsitööpood?

Homepage Forums – ÜLDISED KÄSITÖÖTEEMAD – Kauplused ja muud müügikohad Kus asub Jõgeva käsitööpood?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
  • Autor
    Postitused
  • #4151 Reply
    kikuliis
    Member

Kus asub täpsemalt see “kuri-kuulus” Jõgeva käsitööpood? Tahaksin sinna homme minna, aga kahuks ei tea Jõgevast midagi, seega oleks vaja sellist puust ja punaseks õpetust!

#177215 Reply
    Heily
    Member

Tegelikult ma seletada seda ei oska, aga kui ise seda poodi otsimas käisin, siis esimene inimene tänavalt oskas mind kohe õigesse kohta (Eha käsitööpoodi) juhatada.

#177216 Reply
    Member

Suur 5, Jõgeva
    Pane telemedia kaardiotsingusse.

#177217 Reply
    Verpin
    Member

Puust ja punaseks :D

#177218 Reply
    kikuliis
    Member

Oi suured tänud teile kõigile :D , see polegi üldse raske! Mõni Isetegia oli kohe nii abivalmis, et helistas mulle :D icon_mersi

#177219 Reply
    Member

Kas see pood veel alles on ja mis poode te veel soovitate Jõgeval külastada ?

#177220 Reply
    Verpin
    Member

Pood on alles, olen ise seal aeg-ajalt leti taga :)

Muu kaubandus linnas koosneb nn “ketipoodidest” (mõne suure poeketi väikevelled), mis sind täpsemalt huvitab – peale käsitöö, sest käsitöö vallas “Eha Käsitööpoele” konkurenti pole :)

#177221 Reply
    Member

Egas mind käsitööpood just huvitabki 🙄 Vaatab kunas ma saan vaatama tulla. Aga aitäh Verpin abi eest ja kaart on muidugi suurepärane abimees.

#177222 Reply
    Member

Ma ei ole vist kusagil mujal Eestis nii lahedat käsitööpoodi näinudki, kui see Eha oma :D . Leti taga pädev inimene, kes ka inimesi armastab ja käsitööd teha mõistab. Nakatas mind pusakeeviirusesse-mänglevalt ja muhedalt :D Alati lähen tagasi sinna, kui Jõgevale satun

#177223 Reply
    Mercar
    Member

@Verpin wrote:

peale käsitöö, sest käsitöö vallas “Eha Käsitööpoele” konkurenti pole :)

Näiteks lõnga varumiseks sobib vabik ka ;)

#177224 Reply
    Verpin
    Member

Tänud Mercar!

Minu siirad vabandused 😳 Suure tänava Tartu-Tallinn maantee poolses otsas olevas pikas tööstushoones asub meie villavabrik ja sealt saab tõesti nii heiet, villa kui ka lõnga. Sissepääs hoovi poolt, esimesest uksest vasakul.

#177225 Reply
    Member

Verpin vabanda sa küll ütlesid mis kell pood laupäeval avatakse, aga no meelest läks 😳 Äkki tuletad meelde. Aitäh 😉

#177226 Reply
    Verpin
    Member

E-R 9.30-17.30
    L 9.00-14.30
    :)

#177227 Reply
    Member

Tallinna vanalinnas, de la Gardie kaubamaja (Viru tänaval ) keldrikorrusel on avatud keraamika- ja lõngapood. Ma korra kiiruga lippasin sisse, lõngapood jättis mõnusa mulje, paistis, et seal on müügil ka kohalikku lõnga (Jõgeva kirjud lõngad jäid silma ja heie) ja siis veel lõng suurtel poolidel ja vahva kerimismasin (vist müüakse kaalu järgi …) ja palju muud … no ja keraamikat on seal ka igale maitsele …

#177228 Reply
    Guest

… ainult, et kui Raasiku artistic lõng, mis vabrikus maksab 264 kr kilo, on seal 595.- kr-kg; vaevalt et Jõgeva omaga teistsugune hinnasuhe on :? Sellise hinnavahe puhul võib Tallinnastki vabalt Jõgevale lõnga järele sõita… Raasikust rääkimata. (Tallinn-Raasiku sõiduaeg 35min, pilet 19.- üks ots.)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
Reply To: Kus asub Jõgeva käsitööpood?
Your information: