Kursused ja staff

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Kursused ja staff

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 45 total)
  • Autor
    Postitused
  • #104602 Reply
    Member

Ma tahaks nüüd teada, kes selle kuulutuse arhiivi viskas?
    Et jälle hakkaks mingi aja pärast kõik otsast peale?
    Et Mercari ja teiste toetavad postid tõstetakse silma alt ära?
    Mis mõte on siis üldse midagi selgitada, kui lõpuks tõmbame jälle saba jalge vahele
    ja eemaldame kõik vaidlused ja selgitused ning üles jääb täielik segapudru,
    millest mitte keegi enam aru saa – mis suleti, miks suleti, mis taasavati ja mis üldse valesti oli?

#104603 Reply
    Member

mina tõstsin – aitab kah kemplemisest juba

#104604 Reply
    Member

Keegi ei kemple, aga sa tead väga hästi, et kõik kordub uuesti, kui ära kustutada või arhiivi visata.
    Pärast öeldakse jälle, et “oma bläki kustasid ära, sest endal hakkas häbi”, kuigi mingit bläkki polnudki.
    Susale hüpati peale nagu püksinööbile, visati uus teema üles nagu Susa otsus ei maksaks midagi
    ja meie peidame taas pea liiva alla ja laseme kõikidel mässata ja adminni mängida? 😯
    Asi ei ole ju üldse mitte kursustes, vaid selles, et adminnid olgu vait ja lasku ükskõik kellel
    teha ükskõik mida ükskõik kuidas –
    see aeg on nüüd möödas ja mingit plõksimist me enam ei luba, ei siin ega ka mujal.

Mille pagana pärast me siis Susaga vaeva näeme ja tundide kaupa nõu peame,
    et mida ja kuidas vastata, kui lõppkokkuvõttes jääb ikka kõik nii nagu on?
    Tõstsin teema uuesti välja ja panin lukku, las jätkavad arutelu algses teemas kui tahavad –
    Susa tegi selle juba eile lahti, tal ei olnud mõtteski seda lõplikult sulgeda, vaid ainult tähelepanu osutamiseks.

#104605 Reply
    kikukas
    Member

Tere, Kikukas!

Soovin teada, kas ja kuidas võib IT-le promo teha.
    Mind on kutsutud Jõhvi peremessile (31.jaanuaril) Jõhvi kontserdimajja. Korraldaja Ene (kes käib ka ise IT-s piilumas) soovis, et Rohelise Luksuse Häärber (haarber.blogspot.com ; http://www.haarber.ee) teeks seal õdusa käsitöönurgakese, kus saab midagi ise teha aga kust saab infot ka IT kohta.
    Meil on kavas õpetada tegema topsi-nõelapatju ja paberist keeratud helmeid. Oleme seal kolmekesi – mina, Anakonda ja Laima.
    Tahaksime kohapeal näidata ka foorumit ja lasta inimestel seal surfata.
    Kas me võime seda teha? kas äkki on olemas ka IT flaiereid või kaarte, mida huvitatutele näppu pista?
    Kui olen Sinu heakskiidu saanud,siis kirjutan sellest üritusest ka foorumis ja ootan kõiki Ida-Viru isetegijaid kohale.

Jään ootama Sinu vastust!

Polkovnik
    5107487

#104606 Reply
    Member

Kurat, otsige näpuotsaga mingit materjali ja märksõnu, teeb mingid flaierid?

#104607 Reply
    kikukas
    Member

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ❗ ❗ ❗ ❗ ❗
    a mis sinna panna, tõesti

#104608 Reply
    kikukas
    Member

polkovnik kirjutas nüüd, kui ütlesin jess, veel, et……….

Mina teen osa oma materjale ise ja võin IT veebiaadressi ka oma lehekestele kirja panna. Erladi IT flaierid oleks muidugi silmatorkavam. Ma arvan, et ca 100 flaierist täiesti piisab ja ehk saab mõne kalendri ka näitamiseks kaasa võtta. Minimaalses kogses me võime üht-teist ka müüa aga läbirääkimised selles osas veel käivad. Kui saame müümise loa ja IT kalendreid on, siis võiks neid seal müüa. Mina rõhutaksin uute ja huvitavate käsitöö-ideede näitamisele. See on see, mis inimesi meelitab. Ega see sinine ekraan üksi ju ei tööta. Äkki on ka eelmise aasta kalendreid näitamiseks?
    Mul endal kahjuks pole seda.

P.

#104609 Reply
    Susa
    Member

Polkovnik on tubli – rääkisime sellest päeval ja ta kohe kirjutas sulle :)
    Eelmise aasta kalendriga on nii, et mul üks on.. Ei tahaks seda talle kaasa anda – mõni vaatab võibolla “ära”. Aga ma tahan kõiki aastakäike alles hoida!

Rat – ma olen jummala kindel ,et sa oskad ise väga broo flaieri kujundada! Oleks voldik – sinna mahuks pilte ja juttu ja värke. Aga flaierile… Mingi screenshot foorumilehest vms?

#104610 Reply
    kikukas
    Member

Ma vaatan ise, mul peaks kalendreid olema. Jah, rat, sina tead, mis see ägedam oleks, sinna peale võikski panna jah aasta ema-isa tekipilte ja äkki siis foorumist mingid teemapealkirjad ka- kidumine, heegeldamine, tikkimine pärlitööd… rahvuslik käsitöö, käsitööblogid, õpitoad…või mida, et oleks kohe aru saada, mis teemad sellel aadressil on

Rat ei vasta, koob vist. Või joob vist.

#104611 Reply
    Member

@kikukas wrote:

Rat ei vasta, koob vist. Või joob vist.

Jajah, meil oli “piljardiõhtu” :D😀
    Eks ma üritan siin nädalavahetusel mingi flaiku siis kokku mixida.

#104612 Reply
    kikukas
    Member
    rat_013 wrote:

Jajah, meil oli “piljardiõhtu” :D😀
    Eks ma üritan siin nädalavahetusel mingi flaiku siis kokku mixida.

NOH? 😯

#104613 Reply
    Member

Üritasin, ei õnnestunud veel.. Käisime lastega kelgutamas ja värki…

#104614 Reply
    kikukas
    Member

St et lapsi ei tohiks olla, palju. :(

#104615 Reply
    Member

@kikukas wrote:

St et lapsi ei tohiks olla, palju. :(

Tuleb aga juurde 😆 😆 😆
    Õnneks sellega veel ei PÕLE otseselt..

#104616 Reply
    kikukas
    Member

Põleb jah, need on vaja kuidagi kätte ka toimetada. Seda ka ei tea, mis käkid sa teed, vaja 7 korda õmber äkki teha. 😈 Ps kas voldikuid ei saa kuidagi või? 😳 Peavad ikka flaierid olema? Kultuurikesuses ikkagi promo.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 45 total)
Reply To: Kursused ja staff
Your information: