Kursused ja staff

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Kursused ja staff

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 45 total)
  • Autor
    Postitused
  • #2125 Reply
    Member

kas keegi on luband? http://isetegija.net/phpBB2/viewtopic.php?t=3880&highlight=

-e- eemaldasin ja saatsin pm-i

#104573 Reply
    Lynx
    Member

Just arutasime Susaga seda teemat… et ehk oleksime just taoliste teemade puhul leebemad. Et mis siis et tegu on tasulise kursusega ja teemaalgataja saab siis kas otseselt või kaudselt selle eest tulu. Teine asi oleks igasugused poed ja netipoed..see on konkreetne äri..raha sulle kaup mulle..Aga igasugused kursuseid reklaamivaid teateid võiks küll lubada.

Kuna see on ühekordne kursus siis pole ju reaalne et inimene tellib reklaami ühekordsele kursusele.

#104574 Reply
    Member

aga mismoodi on netipoe äri kursusekorraldamise ärist erinev siis?

-e-
    @saam wrote:

Lisainfo 53 407 776, Kristel.Registreerumine http://www.folkart.ee – “koolitus”
    Viimaselt lingilt võimalus leida lisaks mitmeid põnevaid kursusi!

ja arutage siis siin ka, siis on nagu rohkem arutlejaid ja mõtteid :) 🙄

-e2-
    http://www.folkart.ee/est/koolitus.php <- ühekordne tegevus eiole imho mitte...

-e3-
    ja kristel on se saam ise.

#104575 Reply
    Susa
    Member

Siis peab kogu folkart meilt reklaami tellima. Mitte see konkreetne kursus. St. ühendust on vaja võtta sel juhul folkartiga, mitte selle konkreetse kursuse korraldajaga – kangastelja töötoa juhendajaga. Sest vaevalt, et tema telliks reklaami oma ühe kursuse jaoks.

Aga mingitmoodi oleks vaja kursused ja poereklaamid eraldada. Ega need reklaambannerid ei saa kõik selles vasakus tulbas segamini olla.

Kas meil on kuskil üleval mingi kiri, mismoodi peab oma üritust või poodi reklaamima?
    Meil on banner “reklaami siin”. Aga seal pole mingit infot. Ainult kiri “reklaami tellimiseks…..”. Aga kui ma ei taha reklaami tellida. Kui tahan ainult üles kirjutada ürituse ja leian ka selleks sobiva teema ja panen asja kirja. Polegi nagu millegi vastu eksinud, sest kuskilt sellekohast infot leidnud ei ole, et ei tohi niimoodi sinna kirjutada!

#104576 Reply
    Member

aga reguleerima peaks ehk jah… see vajaks siin arutelu teistelt arvajatelt ka…
    aga mis sellesse viimasesse puutub siis minu nägemuse järgi folkart korraldab ja see on ikka sügavuti folkarti reklaamkuulutus. või selle töötoa. või mõlema.
    selles mõttes et ok, praegu ta paneb selle kursuse
    saab see läbi paneb järgmise
    ja nii iga nädal. ja see ON puhtal kujul reklaam juba, või saan ma valesti aru asjast?
    … aga siis on hilja ei öelda… sellepärast oleks vaja läbi mõelda lõpuni see kursuste teema..

-e- ahjaa, käsitööüritus see nüüd ka ei ole.. vbolla peaks kursuste jaoks eraldi alafoorumi tegema, kuhu (mingi väikse tasu eest?) siis postitame asju?

#104577 Reply
    Susa
    Member

@rat_013 wrote:

-e- ahjaa, käsitööüritus see nüüd ka ei ole.. vbolla peaks kursuste jaoks eraldi alafoorumi tegema, kuhu (mingi väikse tasu eest?) siis postitame asju?

Sellel mõttel oleks jumet!
    Ja selle alafoorumi algusse saaks teha sticky, et kui soovid, et sinu korraldatavat kursust siin reklaamitakse, siis võta ühendust sellel ja tollel aadressil jne.
    Sinna saaks kursusi kirja panna vaid adminnid. Muidu oleks uute teemade tegemise kinni.
    Ja siis saaks juba lihtsamalt neid rahaasju ajada.
    Ja selle teema reklaam kajastuks ka esilehel – st. leia sobiv käsitöökursus siit! vms.

#104578 Reply
    Member

votvot, nii oleks asi loogiline, st kontrollitav jne.. midagi sellist ma silmas pidasingi…

#104579 Reply
    Susa
    Member

Vaatame, mis teised sest asjast arvavad :)

#104580 Reply
    master
    Member

Aga mis siin arvata on? Juba eelmisel aastal ma kobisesin, kui kellegi hirmagara teglease poolt pakutud kursustekava kogu täiega kalendrisse üles laoti, siis asi otsustatud, et tuleval ehk siis käesoleval aastal vaatame need asjad üle ja võtame vastu mingi otsuse, kuidas taolisi tasulisi kursusi meil kajastada tuleb. Tegu on äriga, öelge mida tahate, ühele lubamine eeldab kõigile ja kõige lubamist – laat on laat, villapäev on villapäev, aga tasulised kursused on äri ja äriks ka jäävad, seega peaksid olema tasulised. Vormistamise ja paigutamise koha pealt tuleks muidugi aru pidada, konkreetseid ettepanekuid praegu kahjuks ei ole 😳

#104581 Reply
    kikukas
    Member

rat oskab sihukesi kirju koostada, meie ei tegele reklaamiga, meil on selleks rätt! 😈

#104582 Reply
    Member

okei, rebime nädala lõpus mingi uue alafoorumi siis ülesse, ma kirjutan selleks ajaks postitusjuhise valmis või selle noh..

#104583 Reply
    Susa
    Member

@rat_013 wrote:

okei, rebime nädala lõpus mingi uue alafoorumi siis ülesse, ma kirjutan selleks ajaks postitusjuhise valmis või selle noh..

Mul on vist kahe silma vahele jäänud millisest nädalalõpust jutt oli? 🙄

#104584 Reply
    Member

mismoodi me nimetame selle alafoorumi?
    juhisega saame hakkama.
    ja kes hakkab haldama?
    mina või keegi teine?

#104585 Reply
    kikukas
    Member

Sina hakkad ja pealkirjaks midagi “Reklaam foorumisä”

#104586 Reply
    Susa
    Member

Kui see tuleb käsitöökursuste alafoorum, siis sobikski nimeks
    “Tähelepanu: Käsitöökursused!”
    või
    “Käsitöökursuste reklaam”
    või
    “Tulge käsitöökursustele!”
    Midagi, mis kutsuks uurima ja vaatama, et mis seal teemas on.

Ja kui see alafoorum tehtud on, siis võiks seal olla taoline reegel, et iga kursuse nimetuse ette tuleb pealkirjas koht, kus see toimub. Samuti aeg, millal see toimub. Siis pole vaja kõike läbi klõpsida.
    Näiteks:

Tallinn: “Kangakudumine” 14.03 – 16.03
    Pärnu: “Märgviltimine” 19.05 – 19.06
    jne.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 45 total)
Reply To: Kursused ja staff
Your information: