Kuidas MW dokument muuta PDF formaati?

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Kuidas MW dokument muuta PDF formaati?

• This topic is empty.
Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Autor
    Postitused
  • #3317 Reply
    Member

Palun seletage, kuidas ma saaksin M Wordis kirjutatud dokumendi kas PDF, DDOC või RTF dokumendiformaati muuta.

#142519 Reply
    Lynx
    Member

proovi näiteks sellega:

http://www.doc2pdf.net/converter/

#142520 Reply
    Mercar
    Member

Ise teen Openoffice-ga (vabavara ja puha). Kirjutan asju MS Wordis ja kui vaja pdf-iks teha avan open officega- seal kas vastav pdf nupuke, või file menüüst export as pdf :)

#142521 Reply
    Member

icon_hb Ole tänatud, ma juba mõtlesin, et mu tänase päeva töö ja vaev asjatu – mu tööläpakas andis ajutiselt otsad ja MW-s ma loll nagu saabas (ta kuramus veel saksakeelne ka) 😳

#142522 Reply
    Member

aga kas MSO endaga ei saa pdf-iks konverteerida? ma nagu olen kuulnud, et uuega (MSO 2007) saab, aga ma ei oska 😳

#142523 Reply
    Member

Icc! Aga lehekülgede read nüüd nagu pudru ja kapsad segi 😆
    ( ärge laske lolle arvuti ligi – teevad nii endale kui teistele lisatöödi Eks ma higistan nüüd edasi kuni asi viisakam välja hakkab nägema.

Aga vähemalt on lootust, et kohale jõuab :D

#142524 Reply
    Member

Küsiksin ka targematelt nõu. Kuidas saab teha pdf ja djvu failidest jpg-d?

#142525 Reply
    Mercar
    Member

Ise olen teinud vajadusel print scrn nupu abil.
    print scrn -> lähed suvalisse pilditöötlusprogrammi (sobib ka paint) -> võtad lahti uue lehe ja vajutad ctrl+v (või edit menüüst paste).
    Vajadusel lõikad servadest ülejäägi maha.

Tõenäoliselt on ka lihtsam viis, aga ise seda ei tea.

#142526 Reply
    Member

Installi endale arvutisse selline printer -PrimoPDF, minu meelest internetist allalaetav. Minu meelest hästi mugav.

#142527 Reply
    obukakk
    Member

djvu-st saab jpgsid teha nii (muidugi oleneb millega sa djvusid vahid), minul on Djvu Viewer, sellega avad faili just selle lehe pealt, millest sa tahad koopiat saada, siis paremklõps File – Export to File ja kahjuks salvestab ainult bmp formaati, aga seda asja parandab iga graafikaprogramm, kus sa ta ümber salvestad, sest kui on õige djvu tehtud, siis leht salvestub bmp-sse ikka suurusega mitu kuni mitukümmend megabaiti.
    pdfist saab jpgsid teha kasvõi Snapshoti abil, on selline nupp fotoaparaadi moodi kuskil nupureal, klõpsad selle fotoaparaadi moodi nupul ja vead siis lehele (või osale) kasti ümber ja ta peaks selle asja automaatselt vahemällu (Clipboard väljamaa keeles) kopeerima, siis avad graafika proge ja paste sinna ning save milleks tahad.

#142528 Reply
    Member

Aitäh abistajatele! Hakkan kohe katsetama :)

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
Reply To: Kuidas MW dokument muuta PDF formaati?
Your information: