Kuidas leida netipoest nõel, mis mahub läbi pärlist

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Kuidas leida netipoest nõel, mis mahub läbi pärlist

• This topic is empty.
Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • Autor
    Postitused
  • #105139 Reply
    helikene
    Member

Kus see pood asub? (maalt ja obesega 😳 )

#105140 Reply
    tipsi
    Member

@helikene wrote:

Kus see pood asub? (maalt ja obesega 😳 )

siin

#105141 Reply
    helikene
    Member

Tänan! Homme linnas, ehk saab aega läbi astuda

#105142 Reply
    Member

jäin vastusega hiljaks ,aga saite ilma minuta hakkama :)

#105143 Reply
    Member

Minu küsimus tundub pisut ka käesoleva teemaga haakuvat, seega postitan selle siia (püüdsin küll vastavasisulist postitust foorumist leida, kuid silma ei hakanud).

Nimelt, kui teil on mure nõela ledmisega, siis mul on mure, kuidas “leitud” nõela silmast niit läbi saada: ostsin Helmehaldja veebipoest suurusega 10/13 pikad pärlinõelad ning 0,2 mm läbimõõduga Griffini Power Cord-i, kuid mul ei õnnestu seda niiti kuidagi läbi nõelasilma saada. Kas mainitud niit on lihtsalt 10/13 suurusega nõela jaoks liialt jäme? Kui peenet niiti siis vastava suurusega nõela jaoks kasutama? Või mis suurusega nõel võiks olla mainitud Power Cord-i jaoks sobiv, et seda probleemideta ~2 mm suuruste seemnehelmestega töötamiseks kasutada?

Või on teil ehk välja pakkuda mõni hea nipp niidi hõlpsamaks nõela taha panemiseks? Vanasti olid selle jaoks vahvad traadist abivahendid, kuid nii peenete nõelte jaoks need ei sobi – on liialt suured.

#105144 Reply
    Mercar
    Member

Mina kasutan peent ja tugevat (nailon?) niidijuppi nii nagu saab kasutada metallist nõelapoissi. Seni on minu tahe alati peale jäänud ja ükski nõel pole katki läinud ja olen niidi nõelataha saanud…
    Niimoodi siis:

Kas antud Powercord on liiga jäme ei tea öelda, aga ise pärlinõela silmast nt. iirisniidi selliselt läbi tõmmanud. Edit: mul pole küll aimu mis nr. minul need nõelad on.

#105145 Reply
    Guest

ostsin lükkimisnõelad ja need lähevad ilusti ka pisikesest pärlist läbi. Siis tekkis probleem, et niiti ei saa läbi nõela, kuid õnneks avastasin “nõelasulase” :D

#105146 Reply
    Guest

Elustan natuke seda teemat, nimelt oleks mul vaja tõesti peenikest nõela tundub. Pusin nö marjapärlite kallal ja seni olen teinud neid 9/0 seemnehelmestest, nendega saan hakkama ka kõige tavalisema kodus olnud komplektinõela abil (kõige väiksem küll sealt komplektist)

Nüüd tellisin hunniku jaapani 11/0 seemnehelmeid, kindlad värvid ja värgid tellimustööks. Probleem sellest, et sellist nõela pole mis neist läbi läheks (ja peyote jaoks peab kaks korda ju minema :()

Kas keegi oskab midagi soovitada? Päris palju on vaja teha, ja hakkasin juba pihta lihtsalt helmeniidile neid ajades ilma nõelata, aga see on jube töö. 👿

Nii et: help?

#105147 Reply
    Guest

Ise küsin, ise vastan juhuks kui keegi sama murega siia satub.

Kesklinna Kangas ja Nööbis olid müügil spetsiaalsed pärlitikkimisnõelad, mis mahuvad suurepäraselt läbi ka tollest jaapani 11/0 helmest. :)

#105148 Reply
    Guest
Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
Reply To: Kuidas leida netipoest nõel, mis mahub läbi pärlist
Your information: