Kuidas foorum avada.

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Kuidas foorum avada.

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Autor
    Postitused
  • #139 Reply
    Priit
    Member

Hei!

Kikukal ja masteril on paroolid olemas – kui lähed ftp’sse, siis saad index.html’i ära kustutamisega lehe lahti. St kui tahate sellises seisukorras avada – noh, asja saab ju hoopealt kah arendada. Või mõelge ise :)

Kirjutage siia kah, mida kiirest oleks vaja ära teha – ma suht hõivatud praegu :S

PP

#16661 Reply
    Member

Minu pärast võiks ka täna-homme avada… homme oleks parem, sest siis peaks mul veel palju asju siin lõpetatuks saama ja logo ka valmis.

Kas seda foorumi osa, mis meil siiski vist suurima osatähtsusega, saab kuidagi esile ka tõsta? Et nagu oleks kõige paremini leitav.

Lisaks tahaks teada kas saab mõned menüüd ja asjad kas ära tõsta (no nagu Master meil ka siin enne – et selline Otsi ja Profill jne nagu Kaalukates), sest vasakul ja pareml on neid nuppe ja asju ikka ülearu. Ja Reviews on ka mingi jama… kas Image gallery on vajalik meile (hmm… hetkel nagu ei leia rakendust)? Blog, neid saavad ju ainult adminnid teha (ma modena proovisin – ei saanud). Ja OTSING on siin kus?

Äääh, äkki tahan liiga palju.
    Lisaks võiks värviskeemi ka muuta (koha leidsin tegelt üles, et kust saab, aga ei julge surkima hakata). Pakuks välja miskised kollased-pruunikad toonid äkki.

#16662 Reply
    Priit
    Member

Hei!

Noh – Bolgide kohapealt peame mõtlema – kas laseme teha kõigil või jagame eraldi õiguseid. Profiili nupud saab tagasi tuua. Tooni muutmine on veidi keeruline – sest lisaks niisama toonidele jäävad nupud ikka sama värvi – ka neid tuleb siis muuta. Kindlasti teeme seda, aga ilmselt mitte esmajärjekorras.

Kuna hetkel meil mingit logo pole, siis äkki võtan praeguse üldse ära?

Ja kuidas sa pühapäeva hommikul nii vara üldse ülesse said ;) ?

#16663 Reply
    Member

Ok, ega kiiret pole ka selle värvipurgiga. Logo saadan sulle siis? Varsti hakkab nuputusmeeskond tööle (ampsak projektijuhina ja ampsakmees siis kujundajana).

Pühapäeva hommikul saab üles nii, et laps karjub 5 korda otse kõrva: “Nutta-saia!!!” (st temale on kiiresti vaja Nutella-saia teha) ja siis kobistadki oma unised kondid voodist välja.

#16664 Reply
    kikukas
    Member

Ampsak, katsuge logole panna kiri nii : IseTegija , siis on ägedam, kuidagi. Että IT on suured tähed, vai mis? 🙄

#16665 Reply
    Member

Logo juba edeneb muidu… aga kuhu ja kuidas ma seda saadan/üles panen? Ilmselt olen kaua arvuti (arvutite) taga. Homme lähen silmatilku ostma igaljuhul.
    Praegu ei saa kahjuks näidata, kuigi ilmselt peaks, sest äkki teile tundub nõme üleüldse. Ma loodan, et see siia ära ka mahub :P . Värvivalikutes pean silmas värve, mida hiljem foorumi vikerkaares ka näha tahaks. Seepärast siis nii. Ei oska ju kujundaja pilguga asja teha, sest meil kunstiinimesi pole, on ainult loominguline lähenemine.

#16666 Reply
    Member

Väga lahe logo on! :D

#16667 Reply
    master
    Member
    #16668 Reply
    master
    Member

Pidasime siin Priidu ja kikukaga aru ja otsustasime,
    et paneme need otsingu ja profiili ja muud fooruminupukesed sinna navigator-bari peale –
    ei võta üleval ruumi ära ning peaks ka üsna mugav olema, kuidas tundub?

#16669 Reply
    Member

Jah, väga hea kättesaadav koht! :D Juba tundsin suurt puudust otsingu nupust!

#16670 Reply
    Member

@master wrote:

fantastiline töö!!!!!!
    http://www.isetegija.net/phpBB2/viewforum.php?f=9

täname… eks peab nats pingutama (kasvõi silmatilkade hinnaga), et see koht ikka stiilne ja super ja arusaadav oleks!

#16671 Reply
    kikukas
    Member

http://www.isetegija.net töötab, nii et avage millal tahate. Aadress töötab ilma php lisanditeta . Jõudu tööle! 😆 Makil uued asjad käsitöös :D :D :D

#16672 Reply
    Member

@kikukas wrote:

http://www.isetegija.net töötab, nii et avage millal tahate. Aadress töötab ilma php lisanditeta . Jõudu tööle! 😆 Makil uued asjad käsitöös :D :D :D

Maki ma tõmbasin juba meiel ära :) Ja panin talle lingi ka – hakkab kohe luurama

Pange siis KAALUKATESSE ka üles, et saladus tuleks avalikuks!

Ma crazyle rääkisin ühe idee (natuke tulevikumuusika) ja arutame asja, siis räägime teile ka!

#16673 Reply
    kikukas
    Member

kõik on kaalukates kinni juba, peale isetehtud asjade.

#16674 Reply
    Member

@kikukas wrote:

Arhiveerisime kaalukates ära käsitöö, loodame et kõik on siin, aga kui ei saame sealt kätte.

kle ma ka siin vaatasin… peaks nagu olema…. uuuh, aga asi liigub meil. saatsin sulle PM-i ka

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
Reply To: Kuidas foorum avada.
Your information: