Kudu-aasta 2015: pealaest jalatallani!

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Kudu-aasta 2015: pealaest jalatallani!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 382 total)
  • Autor
    Postitused
  • #346214 Reply
    Guest

Palun mind ka kirja panna :) Kudusoolikas vajab täitmist ja lõngameetrid kulutamist 😆

#346215 Reply
    Guest

5 tööd aasta peale saan ikka valmis, mõned ideed on juba olemas. Panen nime kirja.

#346216 Reply
    AlleRaa
    Member

@Mercar wrote:

@AlleRaa wrote:

Mercar, mis sulle keerukas tundub? Räägi välja, ehk saad abi.

Ma olen üks neid kellele meeldib muudkui uute ideede valguses uusi asju alustada. Kui aga suurem töö, siis tuhin läheb üle ja asja valmimine jääb venima. Kindad / sokid / sallid jms on lihtne need saavad tuhina käigus valmis ;)
    Ehk enesedistsipliini on vaja 😳 , ja selles osas keegi vist aidata ei saa…

Mercar, võta jäme lõnga ja suured vardad ;) Või teine variant üks titt teha, kellele kududa :)

#346217 Reply
    Guest

Mina osalen

#346218 Reply
    Member

Lahe, et meid nii palju juba on! Ja kindlasti tuleb aasta jooksul vähemalt sama palju osalejaid juurde :)

Kohe varsti on stardipauk!

#346219 Reply
    Member

Ei jõua kohe ära oodata, millal saaks alustada :tramp: :tramp: :tramp: Selle aasta viimane kudum – müts – sai just valmis. Pean vist nüüd ikka tuti ka mütsile valmis tegema, sest siis läheb aeg rutemini.
    Kaalun, millega alustada, kas hakata kohe kampsi kuduma või alustada salliga. 9chin
    Rõõmsat aastavahetust!

#346220 Reply
    Member

Soovin samuti osaleda, lõngakerad ootavad kudumist ja mõtteid on nii palju….

Mõnusat uut alanud aastat!

#346221 Reply
    Member

Soovin osaleda! :)

#346222 Reply
    Sauram
    Member

Palun mindki kirja panna.

#346223 Reply
    AlleRaa
    Member

Hei, nobenäpud! Kas keegi on juba alustanud? Mis on sinu aasta esimene kudum?

#346224 Reply
    Member

Mul on vaja kiiremas korras nii mütsi, kaelust kui kindaid, aga nii minulikult ei suuda otsustada millest alustada ja millised teha 😈 Ilmselt on sõrmikud kõige vajalikumad, seega tahan tänase jooksul ikka otsusele jõuda, lõngad välja valida ja alustada. Ma pole nii ammu kudunud, et lausa tahaks juba (vahepeal ei tahtnud ka mitte).

#346225 Reply
    Rouz
    Member

Minul on jaanuarikuus plaan teha kindad väimehele ja suur sall tütrele, kes saabuvad traditsioonilisele talvepuhkusele Eestisse Küproselt. Lõngavalik kinnastele on olemas, sallilõng kohe-kohe saabumas.
    Varrastele valu!

#346226 Reply
    Member

Plaanis kindad ja müts. Aga ega seda 100% saa väita, tavalisetl tuleb alati midagi põnevamat vahel :)

#346227 Reply
    AlleRaa
    Member

Mul üks eelmisest aastast ületulev sokiprojekt pooleli, seega vaja see enne ära lõpetada.
    Ja kurikuulus Haapsalu salli pits ootab ka kudumist. 🙄

#346228 Reply
    Member

Alustan kampsunist: Anna kampsun Meelile

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 382 total)
Reply To: Kudu-aasta 2015: pealaest jalatallani!
Your information: