Kudu-aasta 2015, hääletus on lõppenud

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Kudu-aasta 2015, hääletus on lõppenud

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 37 total)
  • Autor
    Postitused
  • #345576 Reply

Hääletatud! ;)
    Kõik teemad omamoodi lahedad. Võib-olla sel kaalu teemal minu puhul poleks mõtet, sest tean juba ette et kaal tõuseb! ….ee…lõngakaal muidugi! :P

#345577 Reply
    AlleRaa
    Member

Rebimine käib kah teema vahel. :D Kumb jääb peale?
    Igaks juhuks tellisin lõngad ära, siis uuel aastal ei pea kohe kaalu tõstma hakkama ;)

#345578 Reply
    Heily
    Member

Kui ma kuduma hakkan, siis eelistan nendest valitutest teemat Pealaest jalatallani. :)

#345579 Reply
    Sokike
    Member

@AlleRaa wrote:

… Igaks juhuks tellisin lõngad ära, siis uuel aastal ei pea kohe kaalu tõstma hakkama …

Kaval tüdruk! 😆

#345580 Reply
    AlleRaa
    Member

Ehh, Sokike, tegelikult tahtsin Drops’i Alpakapidu ära kasutada, et soodsalt veidi alpakat varuda :)

#345581 Reply
    Sokike
    Member

Ma mäletan, et mul on kusagil lapse kampsuni jagu Dropsi Alpakat, mille varusin juba … kaks (või kolm? kui mitte neli!) aastat tagasi. Tõenäoliselt sellest lõngast enam SELLE lapse kampsuniks ei piisa. 😳 Peaks juurde tellima?! 😆

#345582 Reply
    AlleRaa
    Member

Ikka telli juurde ;)
    Ma tellisin ka lapse kampsuni jagu. Õnneks see laps enam ei kasva 😆

#345583 Reply
    Member

Kõik ideed on vahvad.Samas kaalu saab ju kaotada ka paelaest jalatallani projektis. :D

#345584 Reply
    AlleRaa
    Member

Kaaluga on see huvitav lugu, et vahel kipub kasvama 😉
    Arvesse läheb nii ärakootud lõng, kui ka juurdesoetatud lõng. Pitsikudujatel on muidugi raskem, kui paksude kampsunite kudujatel 🙄

#345585 Reply
    Guest

Saan asjast aru nii,et kui ostan näiteks 100 gr-se lõnga ja koon sokid,sokkidest jääb ju lõnga järgi,siis tuleb ka järgijäänud lõng miski töö sisse sokutada,muidu jään miinustesse! Muidu on nii vahvaid koostegemisi,et hetkel ei oskagi hääletada!;)

#345586 Reply
    Mercar
    Member

Mulk, tee varbast alustatud sokid ja miskit ei jää järgi. Või osta 50g lõnga ja lisa kodus olevat varu (nt kand varvas üht värvi ja muu sokk teist värvi) ja oledki plussis. Ma usun et igal kudujal on teatud varud kodus 😳

Sokike ma kahtlustaks et lõnga juurde ostmine on lihtsam variant kui uue lapse hankimine…

#345587 Reply
    Member

@Mulk wrote:

Saan asjast aru nii,et kui ostan näiteks 100 gr-se lõnga ja koon sokid,sokkidest jääb ju lõnga järgi,siis tuleb ka järgijäänud lõng miski töö sisse sokutada,muidu jään miinustesse! Muidu on nii vahvaid koostegemisi,et hetkel ei oskagi hääletada!;)

Eks see kaaljälgimine sobib kõige paremini lõngahoolikutele :lol:, kes ei suuda ennast ohjeldada ja kuhjavad endale varusid. Mercar tabas tuuma – kindlasti on kodus juba miskit sellist olemas, millest järjekordse idee annaks teostada selmet lõngapoodi suunduda.
    Siin võib lausa mitu kategooriat ju arvestusteks tekitada – kes kudus kõige rohkem, kes soetas kõige rohkem uusi varusid, kas suhe kudumise ja varude täiendamise vahel on positiivne või negatiivne ja vbl veel midagi.

#345588 Reply
    Sokike
    Member

@Mercar wrote:

…Sokike ma kahtlustaks et lõnga juurde ostmine on lihtsam variant kui uue lapse hankimine…

Väga hea argument!!! Ma lasen selle kohe käiku, kui isane inimene hädaldama hakkab, et ma JÄLLE lõnga ostsin. 😆

#345589 Reply
    Member

Ka mul on dilemma – ei suuda hästi valida kahe idee (kaalujälgmise ja pealaest jalatallani) vahel 🙄
    Võibolla tõesti teha kaalujälgimine paralleelselt taustal jooksvaks projektiks nagu keegi välja pakkus. Aga kas sel juhul läheks arvesse ainult kududes või ka heegeldades vähendatud lõng? :?:

#345590 Reply
    AlleRaa
    Member

Sassa, heegeldamise aastaprojekt on eraldi teema heegeldamise all. Kui soovid heegeldatud lõnga kaalu jälgida, paku idee välja seal.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 37 total)
Reply To: Kudu-aasta 2015, hääletus on lõppenud
Your information: