kreysy pusimised III

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad kreysy pusimised III

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 331 total)
  • Autor
    Postitused
  • #152764 Reply
    Member

Aitäh, aitähh :)

Ja oxy, harjutamine teeb meistriks 😉 Õmblemine on nende pajalappide juures ehk kõikse kergem osa. Keerulisemaks pean värvide sobitamist ja arvutamist, kas tuleb ikka kaks ühesugust pajalappi välja.

#152765 Reply
    kerstine
    Member

Pajalappide imetlemist ei saa minagi jätta. Tahaks ise ka osata. Superkaunid!
    Teised õmblustööd samuti väga ilusad!

#152766 Reply
    mannu
    Member

Sul on väga ilusad tööd !

#152767 Reply
    Pireparm
    Member

No on kenad asjad Sul kõik. Kott on võrratu! Kas Räpinasse kangast veel jäi?

#152768 Reply
    Sirtsuk
    Member

Pajalapid on väga kenad ja kott imeilus! :)

#152769 Reply
    Member

@Pireparm wrote:

No on kenad asjad Sul kõik. Kott on võrratu! Kas Räpinasse kangast veel jäi?

Ära muretse, jäi, jäi 😆 Ma juba siin kahetsen et rohkem ei ostnud, aga eks järgmine kord jälle 😉

Ja muidugi suurimad tänud kiidusõnade eest teile kõigile!

#152770 Reply
    Member

@kreysy wrote:

Mind on ootamas veel üks väga-väga suur õmblustöö. Loodan kogu südamest, et saan selle keerulise asjaga hakkama.

Lõpuks saan teile näidata seda keerulist õmblustööd. Pruudi soov oli saada üks lihtne kleidike ja jakike sinna peale. Iseenesest on kleidi lõige lihtne, aga minu jaoks oli see väga-väga suur ettevõtmine ja natuke ka peavalu. Mul on väga hea meel, et pruut jäi rahule ja ka mina jäin rahule. Sest Evelyn näeb selles kleidis supperhea välja, eks? Ja ei saa ka seda mainimata jätta, et pildid, mis on pulmapäeval tehtud on väga ilusad. Neid vaadates tuli endalgi nii suur tahtmine abielluda 😆

Üritasin need ilusad pildid ühele pildile ära mahutada. Bolerot küll pole eriti nendel piltidel näha, kuna ilm oli nii hea, et seda polnud vaja peale tõmmata. Ja kleidi juurde õmblesin ka pisikese kotikese.

(Pilt läheb klikates suuremaks!)

Ja need võrratult ilusad pildid on teinud http://www.kristakoiv.com

#152771 Reply
    Snowdrop
    Member

Supper kena kleit!!!

#152772 Reply
    Member

Tõsiselt ilus kleit ja kaunist pruut.

#152773 Reply
    Member

Väga ilus kleit!!!!
    Pruut ja peig on neil piltidel väga kenad.

#152774 Reply
    Essu memm
    Member

Võrratu ❗ ❗ ❗

#152775 Reply
    Member

Ma arvan, et see, et ma ennast kleidis nii hästi tundsin (sest see oli ju minu unistuste kleit), andis kogu päevale ja meeleolule väga palju juurde. Nii et ära unusta, Aimi, sinul oli meie pulmade õnnestumises väga suur roll täita ja sa said suurepäraselt hakkama. Aitähh sulle veelkord!
    Evelyn

#152776 Reply
    Member

kreysy, ma vaatan sinu tööd juba ammu ja nüüd ei suuda enam vaikida :D

Kõik su tööd on fantastilised ❗ ❗ ❗ Pulmakleit aga eriliselt ilus ja maitsekas!

Jääb ainult kadestada (muidugi anult kõige paremas mõtes) ja imetleda, kuidas üks tore inimene oskab NII palju ja NII hästi teha 😆

Huviga ootan ka järgmised tööd! :)

#152777 Reply
    yllep
    Member

Imeilus kleit!

#152778 Reply
    Pireparm
    Member

Oled ikka meisterõmbleja.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 331 total)
Reply To: kreysy pusimised III
Your information: