kreysy pusimised III

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad kreysy pusimised III

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 331 total)
  • Autor
    Postitused
  • #152794 Reply
    Susa
    Member

Palju õnne, nii sulle kui su tütrekesele!
    Ja raamat tundub väga armas olema. Peab ikka ka selle pildilappamise töö ette võtma ja mõned raamatud valmis tegema :)

#152795 Reply
    Essu memm
    Member

c555r4 💡 Sõnu enam ei jätku

#152796 Reply
    Member

Oled oma lapsele väga vahva ema!

#152797 Reply
    Member

wauki… ei leiagi enam õigeid sõnu et sinu töid kiita… see kott on väga mõnusa mustrilisest kangast ja praktiline ja kena :) aga see pruudikleit… no see näitab juba sinu proffessionaalsust, kui hästi ja korrektselt ja … sa seda kõike oskad :) Tubli:) võrratu! fantastiline! loveshower

#152798 Reply
    Member

Teile kõigile suured tänud ilusate sõnade eest!

august – beez nagu viljapõllud ja liivarannad

Siin ta on minu värvispektri tagasihoidlik beež – käevõru

Selle värvispektri kõige raskem värv ongi minu jaoks beež. Aga hakkama ma sain :) Septembikuu värvi ootan juba pikkisilmi.

Veel said valmis mul ühed pajalapikesed. Tehnika ikka sama, mis eelmistel. Mulle lihtsalt meeldib neid pajalappe teha, kuigi jah, pole veel seda õiget alust ja nuga ära ostnud. Aga pole hullu, ajan asja ka kääridega ära.

#152799 Reply
    Hetty
    Member

Väga kenad asjad!

#152800 Reply
    Susa
    Member

Kui ilusad pajalapid, kreysy! Väga armsad.

#152801 Reply
    Essu memm
    Member

kreysy pusimised III

Kreysy sa jäta see sõna “pusimised” ära. See ei käi sinu kohta kohe mitte 😉

#152802 Reply
    Member

Ja mis ma sinna pusimiste asemele panema peaks siis? Vat aga te ei teagi, kuidas ma nende asjade kallal pusin ja pusin 😆 et korralikku asja saada 😉 Väga kummaline ja naljakas oleks, kui ma paneks “kreysy meistriteosed” või midagi taolist smile_sik

Kusjuures ma juba kaalusin siin isegi kasutajanime muutmist, sest no, mis nimi see kreysy on ja veel väikse tähega. Aga jah, olen selle endale kunagi valinud, ja las ta siis olla. Mulle oleks küll väga harjumatu kui siin foorumis kaua olnud inimene järsku nime muudaks.

#152803 Reply
    Essu memm
    Member

Kreysy create. Pakun siis välja :) . Võid eesti keelde ka panna. 😉

#152804 Reply
    Silpsolps
    Member

Need pajalapid on ikka kõik nii võrratult ilusad, et ükskord peab ise ka ära proovima!

Ma olen tegelikult algusest peale kaalunud oma kasutajanime muutmist, aga nüüd olen vist juba ise ja teised ka ära harjunud, oleks küll imelik mõni muu nimi võtta.

#152805 Reply
    Member

Ikka veel olen pajalappide lainel. Tegin ekstra meie käsitööoksjoni jaoks pajalapid. Võtja saab valida kas:

1. punaserohelisekirjud pajalapid
    ´

2. siniserohelisekirjud pajalapid

Edukat pakkumist Teile! 😉

#152806 Reply
    keson
    Member

Mulle meeldib, et oskad nii paganama lihtsa joonega asjad nii elegantselt valmis teha ja tulemus on supper smile_led

Ja need pajalapid on tõesti võrratud.

#152807 Reply
    Susa
    Member

Pajalapid on lõpmata ilusad! Tore, et need oksjonile panid ;)

Aga nime esitähe võime ikka suureks muuta kui soovid :)

#152808 Reply
    Member

september – oranž nagu sügisesed lehed

Minu selle aasta lemmik värv on oranž 😉

Tegelikult hakkasin ma algul (see oli kevadel) seda jakikest heegeldama. Mul oli peaaegu valmis, aga jah, ei tulnud nii hea nagu ma tahtsin. Hinges oli kripeldamas aga üks teine jakike ja nii ma heegeldasin kõigepealt lõngapooli lõpuni ja siis hakkasin seda esimest jakikest harutama. Ohh, kui tüütu see oli. Lõng on saadud kaltsukast 33 eegu eest ja koguaeg oli hirm, et äkki ei jätku. Aga õnneks tuli välja ja esimesest jakist on isegi pool kehaosa alles 😆
    Ka selle jaki muster on pärit Rohelise mustrikogust, originaal on selline: heegeldatud jakike, minu oma sai aga selline: pilt1 (pildid on kehvakesed, kuna pidin ise hakkama saama) ja pilt2. Üle hulga aja heegeldasin ma täpselt musrti järgi ja tuli paras ja jäin rahule. Seda jakki võiksin ma isegi veel heegeldada, kuigi viimaste rindade heegeldamine oli nii-nii tüütu 😆

Muidugi olen ma siin muud ka meisterdanud, eriti ehteid. Kuna homme on meil siin naaberkülas Mihklilaat, siis lähen müün ka natuke seal enda tehtud asju. Loodame, et läheb hästi 🙄

Teile aga ilusat sügise jätku!

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 331 total)
Reply To: kreysy pusimised III
Your information: