kreysy pusimised III

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad kreysy pusimised III

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 331 total)
  • Autor
    Postitused
  • #152779 Reply
    Member

Väga kena kleit! smile_aplaus

#152780 Reply
    Susa
    Member

Kreysy – supertöö! Sa oled tõeline meisterõmbleja :) Imearmas kleit ja pruut näeb tõesti kaunis välja.

#152781 Reply
    Sirtsuk
    Member

Imeilus kleit! :)

#152782 Reply
    Anzie
    Member

Ülikaunis kleit ❗ ❗ ❗ Igatahes võid sa oma õmblusoskuse eest ainult uhkust tunda!!!

#152783 Reply
    Rees
    Member

Tead, karta on, et nii ilusate piltide peale võtab nii mõnigi pruut sinu juurde varsti õmblussappa! Suurepärane töö!
    Pruudile palju õnne kaa! 😉 😉

#152784 Reply
    LaanteLaps
    Member

Pruutpaarile õnne kogu eluks!
    Ja sina – meie õmblemiseeskuju! Varsti pean tulema õppetunde võtma. Ega muud üle jää…

Iga kord, kui ma käin su tegemisi vaatamas, ei oskagi nagu muud öelda kui ILUS ja ILUS. Seepärast olen ka tihtipeale vakka, käin ja imetlen näpp suus sedamoodi vaikeslt, omaette. Nõme on aasta aastasse kaagutada ilus ja ilus.

Lihtsalt ütlen, et sa oled sõna otses mõttes suur tegija!

#152785 Reply
    Member

Aitäh, aitähh 😉

Asi selles ongi, et ega ma eriti teistele ei viitsi nagu õmmelda, aga kuna Evelyn oskas mu nii ilusti ära rääkida, ja aega oli ka mul päris palju õmblemiseks jäetud, siis no kuidas ma saan ära öelda.
    Mul on väga hea meel, et ka teile kallid isetegijad see kleit meeldib 😉 Idee on meie mõlema koostöö (kuigi jah, pidevalt see muutus), ka kleidi riide valisime koos välja ja muidugi andsin ma endast parima.

Veelkord suurimad tänud ilusate sõnade eest!

#152786 Reply
    Member

@LaanteLaps wrote:

Iga kord, kui ma käin su tegemisi vaatamas, ei oskagi nagu muud öelda kui ILUS ja ILUS. Seepärast olen ka tihtipeale vakka, käin ja imetlen näpp suus sedamoodi vaikeslt, omaette. Nõme on aasta aastasse kaagutada ilus ja ilus.

Täpselt minu mõte! 😆

#152787 Reply
    Member

Ei saa kekutamata jätta, et täna sai mul täis 10 aastat emaks olemist kln7
    Minu pisike tütreke Hanna-Stiina (mis piske ta nüüd enam on) saab täna 10 aastaseks. Oh, kui kiirelt ikka aeg läheb. Selleks puhuks tegin lapsele http://www.omaraamat.ee kaudu tema oma raamatu: “minu raamat – Kuidas ma sain 10 aastaseks” Lapsest foto on täna hommikune. Igal sünnipäeva hommikul on teda oodanud küünlaga maiustus ja muidugi laulu ja lilledega äratus 😉

See ka nagu isetegemine 😆 Selle kallal pusisin õigemitu kuud, kuna paljud pildid tuli arvutisse skännida, ja pea 30 plaaditäit fotosid läbi lapata. Mul on väga hea meel, et lapsel on selle üle hea meel, lausa uhkusega näitab seda oma sõpradele.

#152788 Reply
    vikike
    Member

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    Palju õnne nii emmele kui tütrele, see kingidee on megalahe ja kordumatu :D

#152789 Reply
    Snowdrop
    Member

Palju õnne emmele ja lapsele! Vahva kink!

#152790 Reply
    Sirtsuk
    Member

Palju õnne tütrele ja selline raamat on superarmas kink!

#152791 Reply
    Dreamer
    Member

Palju-palju õnne tütrele ja emmele jätkuvalt lennukaid ideid !!!
    smile_lil smile_lil

#152792 Reply
    mannu
    Member

õnne ! :D

#152793 Reply
    AlleRaa
    Member

Ohoo, kui vahva kingitus! Õnne-õnne!

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 331 total)
Reply To: kreysy pusimised III
Your information: