kreysy pusimised III

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad kreysy pusimised III

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 331 total)
  • Autor
    Postitused
  • #3615 Reply
    Member

Kõigepealt:

Kuna aasta on uus ja minu kreysy pusimised II oli juba postitustest pungil avasin uue teema: kreysy pusimised III, et teile ka oma tegemisi jätkuvalt näidata 😉

Minu eelmised tegemised on siin:

kreysy pusimised I

kreysy pusimised II

Minu selleaasta esimene töö on mütsike oma kallile mehele. Tahtsin kohe väga-väga seda tänaseks valmis saada, kuna tal on täna sünnipäev 😆 Kootud on see mütsike Steinbach Wolle Merion Soft (rohekas) ja Titan Wool Winner (pruun) lõngast. Kumbagi kulus natuke rohkem kui üks tokk(ühes tokis 50 g). Pidin hoolikalt lõnga valima, kuna kõditavaid mütse tema kanda ei taha 🙄

Eelmise aasta viimased tööd olid ehte komplekt endale ja vana-aasta õhtuks meisterdatud rosetilised peavõrud. Neid peavõrusid andiks ikka mesterdada, sest tuli teha kodus olevast materjalist. Igatahes oli asi seda väärt (nendega saatsime ära vana ja võtsime vastu uue ning pidasime ka ära mehe sünnipäeva).

Nüüd aga midagi valget meisterdama!

#152645 Reply
    AlleRaa
    Member

Loodan, et kreysyIII on aasta lõpuks veel enam pungil kauneid näputöösid!
    Head uut käsitöö-aastat!

#152646 Reply
    kerstine
    Member

Head uut aastat sullegi ja edukaid, põnevaid ettevõtmisi käsitöös. Käin alati sinu postitusi uurimas, sest sul alati suurepärased ideed ja tööd.

#152647 Reply
    keson
    Member

Mis pusimised? Pusimisest asi ikke väga kaugel 😉 😉
    Aga jätka uuel aastal samas vaimus.
    Tegude rohket aastat!!

#152648 Reply
    kastan
    Member

palju häid ideid ka uueks aastaks! Neid on alati tore imetlemas käia!

#152649 Reply
    Member

Eks ma üritan ikka oma kõikse paremad ideed ka näppude vahel valmis teha 😉

Väike vihje ka: jaanuari valge tuleb hargipitsist 😉

Minu tänane isetegemine oli aga selline: väike fotoalbum. Siin siis minu peaaegu kõik isetegija sünnist kuni 2007 aasta lõpuni fotod isetehtud asjadest. Mingi album mul oli ka kunagi, aga see oli natuke keerulisem. Loodan, et asi ikka töötab viperusteta 🙄

#152650 Reply
    AlleRaa
    Member

Vahva fotoalbum!

#152651 Reply
    LaanteLaps
    Member

Väga vahva pildialbum!

#152652 Reply
    kastan
    Member

väga mahukas töö see albumisse sättimine! Eriti kui veel nii palju ilusaid asju ka veel valmis tehtud! Vaatasin, et oled meister igas käsitöö vallas.
    Ainult üks asi oli veel puudu – pärlipisik! ;) :P

#152653 Reply
    Member

Pärlipisik ka olemas täitsa, aga lihtsalt kartsin, et asi läheb liiga mahukaks ära 😉

#152654 Reply
    Hetty
    Member

Vahva album! Väga ilusad tööd!

#152655 Reply
    agepage
    Member

Aga pärlid, pane pärleid ikka ka.

#152656 Reply
    Member

Ka mina võtan sellest:

suurprojektist osa 😆

Selle projektis olevad tööd üritan kas endale või oma perele teha. Eks nii mõnigi värv paneb kukalt kratsima, aga küll ma midagi välja mõtlen 😆 Nt. lilla värv pole mulle kunagi eriti meeldinud ja ka rohelisi asju on mul väga vähe (lapseeas oli aga roheline mu lemmikvärv).

jaanuar- valge nagu lumi

Minu üks jaanuarikuul valminud valge asjake on hargipitsiline topike või vestike (ise kannan nagu vestina, teiste riiete peal). Kasutasin Steinbach Wolle Babi lõnga, mida kulus umbes üle 4 kera (keras 50 g). Kõige rohkem vaeva nägin varrukate tegemisega, sest algul oli plaan teha pikad varrukad. Aga jah, pikendatud õlg ja pikadvarrukad, pole minu maitse. Üks pildike seljas ka!

See valge sel kuul aga ei jää viimaseks 😉

#152657 Reply
    Member

Ilus! Seljas eriti effektne!

#152658 Reply
    yllep
    Member

Oi kui ilus ja põnev, seljas väga kena!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 331 total)
Reply To: kreysy pusimised III
Your information: