kott-tool

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 59 total)
  • Autor
    Postitused
  • #17080 Reply
    Sutsuke
    Member

Tahaks teha kott-tooli viisnurkadega ja/või kuusnurkadega (nagu jalgpallil)ja sellist ümarat. Ühes blogis alles hiljuti oli teksast tehtud, aga vot ei leia enam….
    Kui suured peaksid suurele toolile need kujundid olema ja mitu ja mis paigutusega, ehk oskab keegi aidata?
    (Et sellist siis)

#17081 Reply
    Member

Tegin hiljuti jalgapallikujulise kott-tooli:

Tehtud punastest viisnurkadest ja mustadest kuusnurkadest. Igal viisnurgal on ümber 5 musta kuusnurka ja igal kuusnurgal 3 punast viisnurka.
    Pole hetkel ei tooli ega ühegi jalgpalli lähedal, aga kui ma ei eksi, siis igal jalgpallil on 12 viisnnurka…(siit saaks nüüd pisukese arvutamise teel kuusnurgad ka kätte, a ei jaksa nii öösel enam pingutada ajurakke :))
    Tulevase palli suurus sõltub viis- ja kuusnurkade küljepikkusest.
    Minu omal oli vist 25 cm.( Saan homme üle mõõta, kui huvi on :))[/u]

#17082 Reply
    Sutsuke
    Member

A mis süsteemiga need viis- ja kuusnurgad kokku õmmeldakse, et ilus ümmargune pall tuleb?
    Ma kunagi proovisin pojale õmmelda pisikest riidest jalgpalli ja no pallist oli lõpuks asi väga kaugel…. 😆

#17083 Reply
    Sutsuke
    Member

Leidsin netist sellise skeemi, see Eight panel. Aga need on kõik viisnurgad… Googeldades “football pattern” annab mitmeid Ameerika jalka lõikeid, veel pole leidnud tavalise jalka skeemi, kus oleks viis- ja kuusnurgad.

#17084 Reply
    Member

Aga pane otsingusse hoopis “soccer pattern” . neil seal ameerikamaal on football jah miskit hoopis muud :)
    Üks esimesi, mis otsinguga ilmus:

#17085 Reply
    Sutsuke
    Member

Ma mõtsin ise ka tükk aega, et mis selle footballi asemel panna aga ei mõelnud välja. Aitähh, villane!
    Ja kas Sinu toolil on 25 cm koos õmblusvaruga ja kui suur siis tool tuli?

#17086 Reply
    Member

Mõõtsin nüüd üle, iga serva pikkus on hoopis 15 cm. Tooli läbimõõt on u meeter, oleneb ka mis asendis teda mõõta :)
    Need graanulid vajuvad mingi aja pärast kokku ka, aegajalt tuleb uusi juurde panna.

#17087 Reply
    Sutsuke
    Member

Ok, tänan praegu! sunny

#17088 Reply
    Sutsuke
    Member

Huvitav, kumb tool mugavam on?
    Seda tüüpi või seda tüüpi ?

#17089 Reply
    Member

Minu isiklik arvamus on, et esimene on mugavam. Endal on mul ümmargune pall, aga olen sellisel tilgakujulisel lösutamist ka saanud proovida. Tilgakujulisel saab selga rohkem toetada, seetõttu on seal võimalik rohkem püstisemalt istuda (pallil tuleb suht pikali end visata, kui tahad selga ka toetada). Lastel pole jälle vahet – kui pall piisavalt suur on, siis saavad nemad ka selle mõnusalt selgatoetavaks sättida.

#17090 Reply
    Guest

@Lenka wrote:

@Kylli K wrote:

Tere,
    kas kellelgi on ka mõni hää nipp varuks, kuidas need graanulid võimalikult valutult kotti saada. No nii, et terve tuba neid täis poleks. Nad sindrinahad ju nii elektrit täis ja hakkavad külge kohe.

vot-vot, mul sama küsimus :?:

Ka mina olen mõnda aega nende toolidega tegelenud. Kraanuleid oleme elukaaslasega koos sisse pannud ja nii, et üks siis kallab kotist täidist ja teine hoiab 5L Saaremaa vee kanistrit(põhjata) augus. Kuna äravool suht võike, siis tuleb rahulikult seda teha.
    Kraanuleid oleme ostsun 500L kaupa Kadaka teel olevast firmast, koti tõis maksab ime vähe, ainult 230.- Vähemalt viimased korrad oleme selle hinnaga saanud. Muidugi tuleb arvestada, et kott suur ja kui ostma minna, siis ikka vähemalt universaal kere autoga :D

Minul, kui algajal on küss selles, et mis materjali teie kasutate? Ise kasuta hetkel mööbliriiet, mida Abakamis 30.-kg müüa, kuid tahaks midagi huvitavamat teha, kuid ei julge eriti osta…kardan, et õmblused ei pea vastu…kuigi kasutan ka kantpaela, et õmblus tugevam oleks.

Kui kellelgi huvi selle firma vastu, kust mina ostan, saatke mulle teade

#17091 Reply
    Member

On küll huvi, äkki võid siia andmed kirja panna?

#17092 Reply
    Guest

@Muhv wrote:

On küll huvi, äkki võid siia andmed kirja panna?

Parem ikkagi saadaksin teate, sest firma on oma kuulutuse Kuldsest börsist maha võtnud ning ei taha suurelt neile siis reklaami teha.

#17093 Reply
    Member

Selge, tänan!

#17094 Reply
    Sutsuke
    Member

Kadaka teel müüb neid graanuleid Polyston.
    Kott 500 l: 230.00 EEK/tk

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 59 total)
Reply To: kott-tool
Your information: