kott-tool

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 59 total)
  • Autor
    Postitused
  • #214 Reply
    jutupaun
    Member

Laiade masside nõudmisel annan siis teada kust saada kott-tooli sisu. Minu all oleva hülge täidiseks on Thermisol graanulid. http://WWW.thermisol.ee Aga tuleb arvestada sellega ka, et need lähevad istudes natuke kokku ja seega tuleb jätta võimalus tooli uuesti täita. Edasimüüjateks peaks olema kõik suuremad ehituspoed ja peaks saama osta 0,5 m3 kaupa. 1 m3 peaks maksama vist 500-700 eeku

#17051 Reply
    Member

Suured tänud sulle vajaliku info eest! Kui palju sul muidu selle eluka sisse neid graanuleid läks? Kas oled graanuleid millegi muuga (padjatäitega) asendanud? ja kas tuleks kõne alla vahtplasti purustamine selle tarbeks?

/uuh, ampsakul palju küsimusi, aga lihtsalt jutupaunal nii änks kott-elukas/

Karumõmmi-kott-tooli õpetus ingl k
    Sama asja lõige

#17052 Reply
    Member

See teadmine abiks . Tänud.
    Küsin aga juurde, et kust saaks osta pehmete loomade jaoks täidist? Vanasti oli selleks sobiv tööstuslik vatt, aga mida sinna nüüd panna ja kust seda saab?

#17053 Reply
    jutupaun
    Member

täidst ostan mina 50 eeku 200 l kott ühest mööbli firmast kuskil liimi-laki tänava kandis. täpselt ei mäleta mis aadress ja mis firma 😳

Graanulitest. Hüglele läks 0,5 m3 graanuleid. Aga ta on SUUR ka. muidu peaks minema 0,3 m3. ma pole proovinud midagi purustada. aga võimalik et sobib. padjatäide väga ei sobi sest see on raske ja ei võta keha järgi hästi kuju. Granul on aga ideaalne selleks

#17054 Reply
    Member

ma ostsin ka kott tooli täidiseks kraanuleid 200 l ja maksin koti (100l) eest mingi 180 eeki ja ostsin need http://www.on24.ee , aga pole veel leidnud sobivat lõiget kott tooli jaoks.
    Jutupaun 😉 äkki avaldad oma saladuse kust sa lõikeid saad/võtad?

#17055 Reply
    Member
    #17056 Reply
    jutupaun
    Member

selle kohta ei ütle :) kui õnneks läheb ilmub see kah millalgi Kodukirjas siis saate kõik lõike.

#17057 Reply
    Member

@kriuks2 wrote:

ma ostsin ka kott tooli täidiseks kraanuleid 200 l ja maksin koti (100l) eest mingi 180 eeki ja ostsin need http://www.on24.ee , aga pole veel leidnud sobivat lõiget kott tooli jaoks.
    Jutupaun 😉 äkki avaldad oma saladuse kust sa lõikeid saad/võtad?

ma otsisin siis nüüd ka neid sealt on.24-st aga ei leidnud…

#17058 Reply
    Member
    #17059 Reply
    Member

oi aitäh, kriuks2 :D

#17060 Reply
    shalla
    Member
    #17061 Reply
    Ly
    Member

Leidsin oma klassikalise kott-tooli lõike kodukauniks.ee foorumist. See oli vist Googlest võetud täpsemalt ei oska veel juhatada. Igal juhul oli lõige ruudustikus, mida oli kerge suurendada. Oma kott-tooli tegin kantud teksapükste säärtest. Väga äge tuli. Täiteks sain neid graanuleid ühe asutuse kaubakastidest.Sinna olid need pandud mehaanika transpordiks ja läksid viskamisele.. Samased nagu poe omadki ainult, et tasuta. Olen neid juba paar korda lisanud, sest nad tõesti vajuvad veidi kokku.

#17062 Reply
    Member

@jutupaun wrote:

selle kohta ei ütle :) kui õnneks läheb ilmub see kah millalgi Kodukirjas siis saate kõik lõike.

Kas sa pead silmas seda enda all oleva hülge lõiget?
    Seda tahaks küll väga!!!!!!!!!

#17063 Reply
    Member
    #17064 Reply
    Member

J6uludeks kott-toole … 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 59 total)
Reply To: kott-tool
Your information: