Kõrvarõngad, kaelakeed, pärlid . . .

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Kõrvarõngad, kaelakeed, pärlid . . .

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 57 total)
  • Autor
    Postitused
  • #15336 Reply
    Member
    #15337 Reply
    Member

Sooviks kõrvarõngaste tegemisel natuke abi, kuidas te kinnitate kõrvarõnga kõige alumise pärli, kas sõlm pärli alla või kuidas? Ja kas see traat jääb siis näha. Ja mida te kasutate kas peenikest traati või mingit spets tamiili? Olen selles päris algaja, kogun alles mõtteid ja pärle siis hakkan midagi looma.

#15338 Reply
    Member

Võid osta Abakhanist neid kõrvarõngaste tegemiseks mõeldud peenikseid naela moodi jupikesi, millel on see see pisike nupuke/naelapea ühes otsas. See siis jääks kõige alumiseks. Vaata mõnda poest ostetud kõrvarõngast, neil ka tihti nii. Selliste kõrvarõngaste pilt.

Seega jah, ikka pärli alla sõlm. Kui sul on sobivat traati olemas, võid lihtsalt väikse rõnga ka keerata.

#15339 Reply
    Member
    #15340 Reply
    luiselotte
    Member

Traadiga saab ka. Ajad pärlid traadile, kõige alumine peaks olema hästi väike. Siis ajad traadiotsa alates alt teisest pärlist uuesti läbi (tagasi ülespoole)Traadid keerad ümber kõrvarõnga konksu ja uuesti alla poole pärlitest läbi. Saab ksutada ka tugevat kapronniiti või peenikest tamiili.

#15341 Reply
    tuulily
    Member

Lihtsad tegemise õpetused ja põhiideed saab ka neilt lehekülgedelt:
    paremal tulbas – tips and techniques

http://www.michaels.com/art/online/static?page=beads

#15342 Reply
    urvake
    Member

Tahaksin teha pärlitest ussi kujulise käevõru. Kas keegi saaks pildi ja õpetusega aidata?

#15343 Reply
    Pisi-Pisi
    Member

Kust saaks kõrvarõngastele vajalikke traadist jublakaid? Ma mõtlen neid asju, mis lõpptulemusena kõrvast läbi käivad…

#15344 Reply
    Susa
    Member

Ma oleks selliseid asju justkui Abakhanis näinud.

#15345 Reply
    Kristy
    Member

Mina sain Mustamäe Abakhanist kaks viimast hõbedast paari, aga kullavärvi jäi sinna veel hunnik. Muidu olen veel Tiimaris ka näinud, aga kohe ei taibanud osta ja enam ei leia.

#15346 Reply
    Member

niipalju pärlivärki, kui mina eile öösel siit lehelt nägin, pole ma oma elus veel näinud. Hakkan vist kah katsetama.

#15347 Reply
    LaanteLaps
    Member

niih, kuna oleme tibuga haiged, siis proovisime ka pärlitehnikat.
    Minge piiluma…:)
    LaanteLapse askeldused….

#15348 Reply
    Susa
    Member

Sattusin just ühele huvitavale pärlitööde leheküljele.
    Väga uhkeid asju on seal! Kaelakeed on vapustavad 😯

#15349 Reply
    Member
    #15350 Reply
    Snowdrop
    Member
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 57 total)
Reply To: Kõrvarõngad, kaelakeed, pärlid . . .
Your information: