Koostellimine! Fire Mountain Gems – USA Läbi

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Koostellimine! Fire Mountain Gems – USA Läbi

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 43 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Minul on seis selline, et tahan märtsi lõpp/aprilli algus teha FMGst tellimuse.
    Nii et kui on veel huvilisi, siis võiksime ühineda ja ma siis seekord võin sebimise oma peale võtta.

Member

mina ühinen :)

Member

ma juba kirjutasin neile, et paluks konkreetselt nende endi selgitust kuidas mis ühikuid tellida saab ja kuidas see hind siis selgub- vastust lubati 2-3 tööpäeva jooksul.

Kui kellelgi veel enne tellimist mingeid asju pähe tuleb, mida neilt uurida, siis võib siia kirja panna, saadaks koos kõik küsimused..

diina
    Member

Mina olen kindel FMGst tellija. Ja telliks kohe palju :) Millal saata konkreetsed soovid?

Member

FMG-s on selline asi nagu LiveHelp (MSN taoline) olemas, kust saab alati abi, kui mingeid probleeme tekib ja asjadest aru ei saa. Inglise keele oskus ainult vajalik. Info saab väga ruttu kätte, ei pea emaili ootama :)

Member

Ma pakun välja siis et 31.märtsi õhtu paneks selleks tähtajaks, kes soovivad minu sebitava tellimusega liituda ja saatke siis soovid kas privva või meili merri112@ut.ee

mdm beadalot
    Member

@zulu wrote:

Minul on seis selline, et tahan märtsi lõpp/aprilli algus teha FMGst tellimuse.
    Nii et kui on veel huvilisi, siis võiksime ühineda ja ma siis seekord võin sebimise oma peale võtta.

Igaksjuhuks küsin, et kas te tolliametist olete järgi uurinud palju nemad kogu kupatuse eest tahavad? Teemas VAT teema USAst tellimisel on just kirjutatud FMGst.
    Võibolla olete juba tolliametist uurinud ja kõigega kursis nii et ärge pahandage.

maris
    Member

Mina olen korra usast tellinud helmeid ja see on mu elu valusam kogemus. Ei mäleta täpselt mis summa eest ma sealt tellisin, aga kui helmeste hinnale pärast käibeka, tollimaksu ja transpordi otsa liitsin tuli dollari kursiks a la 40 eeku. (loodan, et saate aru mu arvutusviisist). Kui keegi mingeid nippe teab, kuidas odavamalt saab, andku aga tuld.

Member

No vaatame – ma uurin tööajal millalgi kuidas toll …

Krets
    Member

Mul ka USAst tellimisel valus kogemus olemas. Kõigepealt arvutati umbes 2 päeva seda tollimaksu summat, mis maksma pidin ja pärast selgus, et see summa oli enam-vähem sama, mille eest olin asju tellinud. Andke jah teada kuidas need tollimaksud tuleksid sel tellimusel.

Member

asi polegi niivõrd meiepoolses käibe- ja tollimaksus, vaid FMG väänab ise ka veel jubeda postikulu sellele hinnale otsa, mis ta esialgselt arvel näitab ja annab sellest teada alles siis, kui sult kõik krediitkaardiandmed juba käes on ja ta selle summa sult kenasti maha saab võtta, ilma et sa ise iitsatadagi jõuaksid, sest tellimus on ju vormistatud. Esialgsele arvele ta seda summat miskipärast ei lisanud, vaid saatis pärast meili, et lisandub nii ja niisugune summa.

Member

täpsemalt lisandub mitte ülisuur toll vaid toll+käive, mis kokku annavad olenevalt kaubagrupist ca 25+ % hinnale otsa.

kaootiline postikulu on muidugi naljakas. samas ehk on mõtlemist väärt idee kui kellelgi on tuttav usas, et sinna tellida ja siis eraisik-eraisik saata, siis vist makse ei ole..

Member

Siis ei ole jah, peale tolliformaalsuse maksu, aga see köömes.

Member
    Drex
    Member

kuis siis asi areneb?
    ja kui palju lisakulusid peale esemete?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 43 total)
  • The topic ‘Koostellimine! Fire Mountain Gems – USA Läbi’ is closed to new replies.