Koome koos: kirikindad

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Koome koos: kirikindad

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 252 total)
  • Autor
    Postitused
  • #4873 Reply
    Member

Ja millalgi sügistalvepoole teeks hea meelega Koome koos kirikindaid – tooks need rahvuslikud käpikud jälle tänavapilti! Ja ei maksa karta, et talved meil nüüd soojad ja labakut pole vaja, sest kirikindad võib/tuleb kududa väga peenest lõngast, nii et kindad ei tule sugugi liiga palavad.

leili33 lisas:

Projektijuht on Muhv :P ja siin on valminud kinnastele pildialbum

Nupukesi:

#195898 Reply
    Member

VOT seda ma tahan! :D

#195899 Reply
    Urri
    Member

Muhvi mõte on tõesti huvitav!

#195900 Reply
    Member

@Muhv wrote:

Ja millalgi sügistalvepoole teeks hea meelega Koome koos kirikindaid – tooks need rahvuslikud käpikud jälle tänavapilti! Ja ei maksa karta, et talved meil nüüd soojad ja labakut pole vaja, sest kirikindad võib/tuleb kududa väga peenest lõngast, nii et kindad ei tule sugugi liiga palavad.

Ja mina mõtlesin välja pakkuda randmesoojendajate/sõrmedeta kinnaste kudumise aga see jääb Sinu ideele alla. 🙄
    randmesoojendajate KAL

#195901 Reply
    Member

see kirikindad on hea mõte… ;)
    aga võikski siis ju teha soki ja kinda teema :)kompromiss :P

#195902 Reply
    Mercar
    Member

Samas kirikindad võiks olla koos äkki ka kirjatud sokkidega? Või selliste sokkide kusumise huvilisi pole?

Muidugi kirikindad ja eraldi sokiprojekt oleks ka tore aga eeldab kahe ühistegemise projekti koha hõivamist ja kaht tubli vedajat…

#195903 Reply
    leili33
    Member

mis mõttes “kahe ühistegemise projekti koha hõivamist”?

#195904 Reply
    Member

Kirikinnaste kudumises lööks kohe kaasa :D Mul kibeleb küsimus ka keele peal, nimelt kirikinnaste pöidlakiilu osas :?

#195905 Reply
    Mercar
    Member

Kui ma väga ei eksi siis kirjatud käpikutele üldiselt kiilu ei tehtud. Samas kui kiil siiski plaanis tasuks ilmselt võimalikult lihtne peopesa kiri valida…

#195906 Reply
    Member

Vat see ongi mu küsimuse koht 😆 Kiiluta kinnas on ebamugavam kui kiiluga kinnas, aga just, kuidas teha kirikindale kiil nii, et muster ilus jääks :m8hh:

#195907 Reply
    Member

Ma olen ammu mõelnud, et kirikinnastele tuleks mugavuse mõttes ka kiil aretada. Ntx kuulsad Norra Selbuvotterid on kõik kiiluga.
    Ja tehakse ju ka küljelt välja kasvava pöidlaga kindaid, ntx Eunny Yangi Anemoi kindad, mis on ka ilmselt mugavamad kui meie oma kindad.

#195908 Reply
    Member

Muhv, seal blogis on veel nii palju ilusaid Vottereid, et isegi minul tekkis himu vähemalt proovida!

#195909 Reply
    Member

Mul on isegi Selbuvotterite raamat olemas 8)

#195910 Reply
    Member

ssmile:bebe Jälle mu wish listis üks raamat juures.

#195911 Reply
    Urri
    Member

Aga mõnd lihtsamalt ligipääsetavat õpetust nende kiiluga kinnaste kohta? Kas mõnes eestikeelses raamatus pole midagi, või veel parem netis?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 252 total)
Reply To: Koome koos: kirikindad
Your information: