KONKURSS: Isetegija Käsitöökalender 2011

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast KONKURSS: Isetegija Käsitöökalender 2011

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 103 total)
  • Autor
    Postitused
  • #7777 Reply
    Drex
    Member

Alustame varakult uue kalendrikonkursiga!

2011 aasta kalender tuleb “värvikalender”.

Igal kuul on oma värv ja selles värvis asjadest teeme kalendrisse pildikollaži. Mitu pilti täpselt kollaži mahub, see selgub veidi hiljem.

Tööd, mida kalendrikonkursile soovitate, peaks olema omapärased ja huvitava lahenduse ning teostusega. Eriti teretulnud on omaloomingulised tegemised!
    NB: Konkursil ei tohi osaleda autorikaitse alla minevatest allikatest tehtud tööd!

Osaleda saab töödega, mis on valminud alates oktoobrist 2009!

Oma leiud Isetegijate blogidest ja teemast “Ise tehtud asjad” palun postitada siia teemasse, või saata mulle privana.
    Töid võib pakkuda nii siinsetest Isetegija blogidest kui ka teistes keskkondades asuvatest isetegijate blogidest.

Oma soovituse kalendrikonkursile saad siia teemasse lisada lingina:

*Lingi lisamine mõnest blogipostist leitud kalendrisse sobiva töö puhul:
    Keri blogipost lõpuni, sinna, kuhu klikates avaneb kommentaaride aken. Sõna “Kommentaarid” ees on sõna “Link”. Sellel klõpsates avaneb just konkreetne blogipost. Kopeeri just see aadressiribal olev link oma blogipärli viitesse! Niimoodi leiame ka aasta pärast üles just sellesama postituse, millele viitasid!

*Ise tehtud asjade alafoorumis konkreetsele postitusele viitamine:
    Iga posti ülemises ääres on kirjas aeg, mil postitus on tehtud. Ja selle info ees on pisike kollane või punane lõngakerake. Kui soovid viidata ühe teema konkreetsele postitusele, siis klõpsa sellel keral ja saad aadressiribalt kopeerida täpselt selle konkreetse postituseni viiva lingi!

*Lingi peitmine sõna alla:
    Siia kirjuta sõna, mis see on, milleni link viib

Näiteks: Mai, le_.li roosa

Edu otsingutel :D

#267929 Reply
    Sokike
    Member

Jaanuari või detsembrisse pakun Marmelaadi valget punase tikandiga seelikut. :)

#267930 Reply
    Member

@Sokike wrote:

Jaanuari või detsembrisse pakun Marmelaadi valget punase tikandiga seelikut. :)

või veel parem veebruari kuusse: punane tikand – punane nagu armastus …
    (ja neid kes sellese seelikusse armunud on – neid on rohkem kui üks) :D

#267931 Reply
    jaanika1
    Member

@Drex wrote:

Osaleda saab vaid sel aastal (2010) valminud töödega!

Mina ei saa aru sellest lausest. Need pildid, mis välja otsitud, on ju eelmise (2009) aasta omad, või ongi need ainult näidiseks?

#267932 Reply
    Sokike
    Member

Oh, on tõesti!
    Ma märkasin küll, et aastaarv määratletud, aga…
    Ehk ei maksa hakata juuksekarva lõhki ajama? Sest miks ei peaks näiteks Marmelaadi ilus punane seelikutikand pääsema kalendrisse ainult sellepärast, et sel oli õnnetus valmida eelmise kalendrikonkursi lõppemise järel ja uue algamise eel? Või Tintsiku imelised kollased poolkindad, mis valminud samuti 2009 detsembris jm…

#267933 Reply
    tripsu
    Member

@Drex wrote:

05 – mai – roosa nagu õunapuuõied
    le_.li Roosa 1
    le_.li Roosa 2
    le_.li Roosa 3
    Perla õunapuuõie kee

See le_.li Roosa 3 ei ole ise tema poolt välja mõeldud, kuigi see oli ju osalemisel tingimuseks. Seesama muster vaatas mulle alles hiljaaegu kusagilt vastu, pakun et oli Ilutegijas, ilmunud juba aastaid tagasi.

#267934 Reply
    jaanika1
    Member

Ega mu meelest polegi sest midagi, et eelmisel aastal valminud. Väga ilusad tööd ja väärivad kajastamist! Ehk võiksi selle valmimise aasta jätta piiritlemata?

#267935 Reply
    Susa
    Member

Laiendasime natuke osalemisvõimalusi – 2009 aasta oktoobri, novembri ja detsembri tööd saavad ka osaleda – oleks tõsti väga kahju, kui need ilusad asjad jääksid konkursilt välja!

Kui märkate, et nimetatud tööde hulka on sattunud mõni, mis on tehtud kuskil olemasoleva mustri järgi, siis andke kindlasti teada! Muidu tekib taaskord kurb olukord, kus töö on küll konkursi võitnud, aga me ei tohi seda kalendrisse panna, kuna ei ole omaloominguline asi.

#267936 Reply
    Member

Täitsa kogemata leitud Kristinamari male, tõeline kunstnikutöö.

#267937 Reply
    Guest

Värvi poolest sobiks ehk augustisse, kuid … ehkki käsitöö, ei ole ma päris kindel, kas see tegemine ikka kvalifitseerub siia kalendriteemasse
    Samas on see vaimustav : Snowdropi lõbusad hakk-korbid

😳 😳 😳

#267938 Reply
    Sutsuke
    Member

Mina pakuks välja Maari emme tekstiilist mänguraamatud.

#267939 Reply
    Susa
    Member

Hakk-korbid on lahedad küll, aga sobiks palju paremini kokandusfoorumi kalendrisse.
    Seega – jätame palun kokanduse siiski välja ja teeme ikka käsitöökalendrit! :)

#267940 Reply
    Member

@Sant wrote:

Värvi poolest sobiks ehk augustisse, kuid … 😳 ehkki käsitöö, ei ole ma päris kindel, kas see tegemine ikka kvalifitseerub siia kalendriteemasse 😳

Kas Kristinamari male on millegi eeskujul tehtud? Mulle tundus, et omalooming, ja veel milline.

#267941 Reply
    Susa
    Member

Ma arvan, et Sant kirjutas selle kommentaari nende hakk-kotlettide kohta, mitte male kohta :)
    Male on väga vinge! Täiesti hämmastav töö..

#267942 Reply
    Member

Sorry, siis sain Sandist valesti aru jah 😳

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 103 total)
Reply To: KONKURSS: Isetegija Käsitöökalender 2011
Your information: