köitmine- kes õpetaks?

Homepage Forums – VARIA – Mina küsin – sina vasta köitmine- kes õpetaks?

• This topic is empty.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Autor
    Postitused
  • #8074 Reply
    Guest

Tervitus, olen isetegijate foorumis uus ja võõras. Kahjuks on enamus kokkusaamisi ja koosõppimisi minust mööda läinud (erinevatel põhjustel) :( Kuid nüüd on lugu järgmine, sõbral on aprillis pulmad tulemas ja vaja oleks teha pulmaalbum. Kuid ise oma peaga ikka ei oska. Proovisin korra, netist nähtu põhjal ühte albumit teha. Ei tulnud välja. Äkki leidub keegi hea inimene, kes juba oskab teha ja raatsiks oma oskusi ja kogemusi minuga jagada?

#272661 Reply
    Guest

Ja tegelikult siitkohalt ka ettepanek, et kui keegi nõus õpetama, siis ma hea meelega lööks ka punti..tahaks hädasti ka õppida neid kauneid albumeid tegema, aga kuidagi ei saa üksi alustatud :) Et kui sobiks, võiks ju koos õppida ;) Kui vaid keegi õpetaks :D

#272662 Reply
    Guest

Vaata http://www.haarber.ee/seltsielu-kalender, Salongis TeemeTeistMoodi Tulika 19 on 16.03 köitmine.

#272663 Reply
    Guest

Nii äge :) Tänud vihje eest :) Kas sinna peab kuidagi registreerima ka? Raha makstakse kohapeal või kuidagi ette?

#272664 Reply
    Guest

Maksta saab kohapeal sularahas. http://teemeteistmoodi.blogspot.com on Salongi kontaktid olemas.

#272665 Reply
    Guest

suured tänud :)
    võtsin kohapealsega ühendust maili teel.. jään siis vastust ootama… täpsema info korral annan siia ka teada :D

#272666 Reply
    Guest

Nii nagu ikka toimub mul kõik jooksujalu. Täpsustavat infot ei õnnestunudki mul siia üles panna, sest hankisin selle põhimõtteliselt enne minekut. Kuid kohal sai käidud ja põhitõed teada. Kuigi oli plaanitud kõigiga koos kõik läbi teha, siis nagu ikka juhtus see, mis juhtuda sai- pidin ikka üsna alguses meeldivast seltskonnast lahkuma paanikas pere juurde, kus pere kõige pisem liige kõik teised (issi ja õe) ahastuse äärele oli suutnud ajada, oma nutmisega :? . Kuid kasu oli asjast siiski nõnda palju, et veel samal ööl vorpisin 4 väikest märkmikku lapsele kirbuturu jaoks teha :D
    Tulevikus sooviks veelgi nende üritustest osa võtta, juhul kui mul pisikese piigaga kuidagi kokkuleppele õnnestub saada.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
Reply To: köitmine- kes õpetaks?
Your information: