Kleeplint sõrmele?

Homepage Forums – VARIA – Mina küsin – sina vasta Kleeplint sõrmele?

• This topic is empty.
Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Autor
    Postitused
  • #9452 Reply
    Adelliine
    Member

Kas keegi võiks värskendada mu mälu, aga ma nägin kusagil netipoes sinist värvi teipi sõrmele, mis ei lase tööriistadel sõrme vigastada…. 🙄 Heegelnõel teeb haiget…

#290803 Reply
    Susa
    Member

Mina tõmban täiesti tavalise läbipaistva teibiga sõrme kinni :) Mis selles spetslindis erilist on, oskad kommenteerida?

#290804 Reply
    Guest

Tere.Ehtelaekas nägin taolist. Heegelnõela torgetele vist abiks ei ole .
    http://www.ehtelaegas.ee/product.php?id_product=2060

#290805 Reply
    Adelliine
    Member

Tavaline plaaster ajab liimi, lihtsalt arvasin, et see pisut teine… Äkki keegi teine oskab kommenteerida?
    Aga just see teip oligi, mis silma jäi! Aitäh, vusserdis!

#290806 Reply
    Mercar
    Member

smile_sik Tollest küll abi pole. Juures ju kirjas, et ei kleepu sõrme külge ;)

#290807 Reply
    helikene
    Member

Olen kasutanud nn rebitavat plaastrit, minu arust ei jäta nii jubedat liimikihti kui tavaline plaaster.

#290808 Reply
    Susa
    Member

Ma ei kasuta plaastrit. Ma kasutan laia läbipaistvat pakkimisteipi. Liimi ei jää üldse näpu külge, aga teip on kõva ja heegelnõel (isegi mitte 1,5 ega 1) sealt läbi ei lähe. Taolist:

#290809 Reply
    Moni
    Member

Hea mõte, mul läheb ka vaja, oleks ma vaid varem teadnud seda nippi, parandasin oma augulist sõrme üle nädala aja. Minul tuli mitu auku tervatest peenikestest kindavarrastest, kudusin nii et kui auk tuli nimetissõrme siis kudusin sinna kõrvale, ja nii mitu auku kuni sõrmes enam ruumi ei olnud, jube nördimus oli… no igatahes kohe homme tõmban teibi üle, juba tänagi tunnen et nahk õrn aukude kohalt.

#290810 Reply
    Verpin
    Member

Mina kasutan tavalist nahavärvi apteegist pärit plaastrit, olulisi liimijälgi pole täheldanud.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
Reply To: Kleeplint sõrmele?
Your information: